www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitanje oko rankova
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~
::  
Autor Poruka
Eternity
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 710
Mesto: NY-NJ

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 24, 2007 9:00 pm    Naslov poruke: Pitanje oko rankova Na vrh strane Na dno strane

Ja se unapred izvinjavam ako je ovaj post otvoren na pogresnom mestu ali nisam bila sigurna gde da postavim ovo moje pitanje.
Citala sam neke postove i interesuje ma dali ono Banovan! kao rank, znaci da je korisnik zaista banovan sa sajta ili ? Posto vidim da ima puno njih sa takvim rankom.
Mozda sam ispala seljanka....pa ne znam sta je sta na ovom sajtu... ali sta je tu je...bolje da pitam nego da skitam. Laughing

Hvala ! Wink


 
Blazeme
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 08 Okt 2005
Poruke: 148
Mesto: Pljevlja

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 24, 2007 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav!
Korisnici sa crvenim bannovan - Bannovan! - , su zaista banovani.
Citat:
Posto vidim da ima puno njih sa takvim rankom.

Možda da admini ovo objasne?
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 24, 2007 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ukoliko nekome rank pise crnim slovima znaci da ga je takvog izabrao...mislim da na celom sajtu postoji jedan jedini slucaj gde je clan birao rank Banovan!...ukoliko to 'banovan' pise crvenim slovima znaci da je tom clanu zabranjen dalji pristup sajtu...nadam se da je sad jasno Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Blazeme
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 08 Okt 2005
Poruke: 148
Mesto: Pljevlja

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 24, 2007 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A znate šta mi je tu čudno?
Na ovom forumu svaki drugi član koji je baš aktivan je Bannovan.
Što pobogu ?!
Koliko ste ih izbanovali...
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 24, 2007 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako ko je banovan, to je debelo zasluzio, tako da tu nema potrebe za bilo kakvom daljom raspravom.

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Eternity
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 710
Mesto: NY-NJ

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 24, 2007 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro de adminu... uplasi me... Very Happy hehe
Hvala u svakom slucaju na objasnjenju.
Pozdrav
 
Blazeme
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 08 Okt 2005
Poruke: 148
Mesto: Pljevlja

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 24, 2007 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro jbt...
na ovim vrucinama kad vidim takav post infrakt ima da me udari...
Razz
P.S. Hvala na objasnjenju...
P.P.S. Odoh da popijem secer i vodu... ovaj vodu i vjestacki zasladzivac ( na dijeti sam Rolling Eyes Very Happy )
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 24, 2007 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Green Izvinjavamo se, mnogo se izvinjavamo Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 24, 2007 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
ukoliko nekome rank pise crnim slovima znaci da ga je takvog izabrao...mislim da na celom sajtu postoji jedan jedini slucaj gde je clan birao rank Banovan!...


A lepo meni Dušan rekao, kad sam hteo da menjam rank : " Šta ćemo ako ostali korisnici budu pitali kako to da je ovaj banovan , a i dalje postuje". Sećam se toga ko da juče bejaše. Embarassed
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 25, 2007 3:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
A znate šta mi je tu čudno?
Na ovom forumu svaki drugi član koji je baš aktivan je Bannovan.
Što pobogu ?!

Znas kako, kao sto je Nesa vec rekao, svako ko je banovan je to debelo zasluzio ali razloge ne bismo sada ovde iznosili jer ima tu i licnih i privatnih i svakakvih razloga zasto je ko banovan.

S tim sto mislim da cifra banovanih kod nas spada u "normalni prosek" vecih foruma tako da samo na prvi pogled izgleda kao da je to mnogo ali kod 188.000+ registrovanih clanova to i nije mnogo.

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Blazeme
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 08 Okt 2005
Poruke: 148
Mesto: Pljevlja

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 25, 2007 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ako nije tajna, koliko je ljudi bannovano?
Mislim, pozdravljam to što banujete članove koji su to zaslužili, samo mi je bilo čudno što su oni baš veliki posteri (sa treperućim zvjezdama) bannovani...
Mada, to je ipak stvar administracije...
Puno pozdrava,
Jezdimir Lončar - Jezda / Blazeme.
P.S. Sad ću da začepim da ne bih dobio onaj lijepi rank "Bannovan!" Very Happy
 
Eternity
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 710
Mesto: NY-NJ

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 25, 2007 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako nije puno.... moze jos jedno pitanje oko banovanja?!
Koliko traje to banovanje, mesec, godina ili zauvek?
Pitam jer zelim da znam ako se taj clan, bilo koji, pokajao ili zeli da se vrati... da li ga primate nazad i sta treba taj clan da ucini da bi mogao da se vrati... ? Mito? Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~ -> Pitanje oko rankova Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon