www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

problemi sa download-om
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 4:46 am    Naslov poruke: Pesme Na vrh strane Na dno strane

Recite zasto mi se ovo desava,znaci vec od kada sam na vasem sajtu ne mogu da skinem ni jednu pesmu skroz do kraja,kod svake ode do nekih 200-400 kb i onda prekine..
nije do zastite,iskljucila sam ga
kredita imam dovoljno



_________________
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moze da bude (a ne mora) da imas losu internet konekciju, koja stalno puca ili je ubija ping timeout.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verovatno je to problem ili u isto vreme radi (vuce se neta) jos 100 stvari i onda je nas server izbaci... ja do sada tih problema imao nisam Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam neograniceni pristup internetu,na 50 m od mene je predajnik,tako da imam dobar internet.. ne puca mi veza uopste.. pokusala sam i da sve iskljucim kada skidam pesme od vas ali opet dodje do 400 kb i prekine..
zanimljivo je to sto se to samo na vasem sajtu desava,ako skidam pesme sa ostalih sajtova skime mi ih do kraja..

_________________
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ne koristis Internet Explorer? Ako koristis IE probaj da instaliras Firefox sa www.firefox.com

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta god da koristi, to bi trebalo da radi... pa meni je radilo dok sam imao dialup, tako da... ne znam, nesto ne valja, a to nesto nije do nas... mi smo server podesili kako nama odgovara i sajtu, drugi su podesili kako njima odgovara i to je to... kome radi, ok, kome ne radi... zao mi je...

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 26, 2007 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam mozilu to i koristim

_________________
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 26, 2007 9:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozes da probas ovako... skini FlashGot za firefox, a zatim ga podesi da otvara FlashGet (program za download, koristi verziju sa ovog linka posto najnovija verzija nije dobra) i onda uradi sledece:

- desni klik na dugme Download
- iz menija odaberi FlashGot Link

Zatim ce ti se otvoriti FlashGet i mali prozor gde ce stajati taj link i gde mozes da podesis gde da ti sacuva fajl... tu je vazno da opciju Split file podesis da bude 1 i zatim mozes da probas da skidas... mozda ces tako imati vise srece Smile

Nemoj da te zbuni sto ce za ime fajla stajati samo dload.php, cim download krene, ime ce se samo promeniti u pravi naziv fajla Wink

Probaj pa nam javi...

Poz

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 26, 2007 9:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ili probaj obrnutu opciju od Duletove.
Znaci putem Internet Explorera probaj da skines neku pesmu.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 26, 2007 12:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

probala sam sa IE da skinem.. isto se desava kao i kod mozile,probacu duletovu metodu

_________________
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 26, 2007 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koju duletovu metodu Confused

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 26, 2007 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NenadS je napisao/la sledeće:
Mozes da probas ovako... skini FlashGot za firefox, a zatim ga podesi da otvara FlashGet (program za download, koristi verziju sa ovog linka posto najnovija verzija nije dobra) i onda uradi sledece:

- desni klik na dugme Download
- iz menija odaberi FlashGot Link

Zatim ce ti se otvoriti FlashGet i mali prozor gde ce stajati taj link i gde mozes da podesis gde da ti sacuva fajl... tu je vazno da opciju Split file podesis da bude 1 i zatim mozes da probas da skidas... mozda ces tako imati vise srece Smile

Nemoj da te zbuni sto ce za ime fajla stajati samo dload.php, cim download krene, ime ce se samo promeniti u pravi naziv fajla Wink

Probaj pa nam javi...

Poz


Bice da je ova NenadSova metoda Smile

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Pitanja i problemi ~ -> problemi sa download-om Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 1 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon