www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dobra, bolja, najbolja
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> ~ Ženska razbibriga ~
::  
Autor Poruka
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 26, 2007 2:16 am    Naslov poruke: Dobra, bolja, najbolja Na vrh strane Na dno strane

Pet prijateljica koje svaka žena mora da ima. A imate li ih i vi?



Popravljač raspoloženja. Omiljena reč ove žene je - da. Možete da joj kažete da ćete napustiti dobro plaćen posao zbog posla o kom ste oduvek sanjali, ali koji će vam drastično smanjiti budžet, a ona će bez razmišljanja reći: "Samo napred!" Zar vam nije potreban neko ko će uvek uočiti ono najbolje u vama i to voleti? Pozovite je kada god vam kolena klecaju pre neke velike avanture ili vam glas drhti posle neprijatnog raskida. Ona je tu da vas podseti kako je planeta postala bolje mesto kad ste se vi rodili.

Društvo za putovanja. Kad se pokaže da je hotel na moru koji ste izabrale bio loš izbor, a putovanje u Italiju propalo, jedna osobina ličnosti postaje najvažnija - fleksibilnost. U takvim situacijama prijatan saputnik mora biti prijateljica koja ume i da ćuti, a nestašna je taman koliko treba.

Istinogovornica. Namera je ono što razdvaja konstruktivno od uvredljivog. Kad shvatite da se i neprijatne stvari saopštavaju s ljubavlju, bićete dovoljno mudri da u takvim situacijama uvek potražite njeno mišljenje. Draga prijateljica vam može otvoriti oči i reći da medicina nije za vas, jer ste potpuno društveni tip, pa će pacijenti širom sveta ostati živi jer se neko usudio da iskreno kaže šta misli.

Devojka koja voli da se zabavlja. Ona je idealno društvo kad vas pre podne uhvate lutke ili kada hoćete da ceo dan provedete u kući u pidžami. Ako je iznenada cimnete u 10 sati uveče jer vam se ide u šetnju, ona neće gunđati, baš kao što će za 15 minuta biti spremna da s vama krene na žurku iznenađenja. S njom ćete moći da se kikoćete do mile volje i dobar deo života pretvorite u zabavu.

Neverovatna prijateljica. Otkad ste na studijama delili sobu s devojkom sa sela, shvatili ste koliko vredi imati bar jednu prijateljicu izabranu sasvim slučajno. Svaka prijateljica predstavlja jedan svet koji postoji u nama, svet koji se nije ni rodio dok se ona nije pojavila.



_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 01, 2007 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svih 5 je skroz točno i cura koja ima ovakve prijateljice, kao i ja, Smile je mnogo, mnogo bogata!
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nemam prijateljice takve ali imam jednog ali veoma vrijednog prijatelja koji je sve to što bih trebala imati u tih 5 prijateljica Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:
Svih 5 je skroz točno i cura koja ima ovakve prijateljice, kao i ja, Smile je mnogo, mnogo bogata!


U pravu si, ja imam 5 prijateljica i svaku sam pronasla u ovim tekstovima.

_________________
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 20, 2010 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po kojim je ovo standardima rađeno? Ne slažem se da treba imati svih ovakvih pet prijateljica, pet je mnogo, jer svakoj fali nešto od one prve ili druge. Srećna sam po pitanju svojih prijatelja, jer svaki od njih nosi u sebi mnogo bolje osobine od ovih koje su navedene kroz pet svih primjera.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> ~ Ženska razbibriga ~ -> Dobra, bolja, najbolja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon