www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

haljine muzicke zelje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da dodam i ja jos nesto. Prva stvar koju treba da znas je da sve ovo radim bez novca, iz toga se vidi da li volim ili ne volim to sto radim.
Druga stvar, kako si to pomogao Pedji, to sto si konstatovao da imas pesmu, veoma si velikodusan. Treca stvar to sto se ponasam tako je samo iz jednog jedinog razloga - zato sto ne volim licemere koji gledaju samo svoje interese i koje ne interesuje koliko smo mi truda i volje ulozili u sve ovo.

E sad da vidimo kako ce tebi posao da ide od ruke:

1. Alpha Team - Molitva
2. Alen Slavica - Sarene oci
3. Alen Slavica - Da te nisam vidio

Nadji mi ove tri pesme i tema ce ti biti otkljucana
I nema potrebe da mi dajes licno. Kad budes nasao pesme, javi mi se na PP



_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel mogu ja da ti ispunim ovu trecu zelju? Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> haljine muzicke zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon