www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Facaa traži...
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
Facaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2007
Poruke: 13

guatemala.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 26, 2007 2:18 pm    Naslov poruke: Facaa traži... Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav ljudi!

Treba mi od Jovana - Moje Najmilije ali full verija s one 2-3 riječi na početku..ovako mislim da ide:

" Grešan sam prema tebi bio, još uvek skupo plaćam...."

Obična počinje sa "tebi bio..."

Znači treba mi ova cijela...

Hvala.

EDIT: adresa:

egeal@net.hr


 
ticmaopel
S verom u Boga
<b>S verom u Boga</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 15666
Mesto: Београд

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A zar ova nije cela Jovan Perisic - Moje najmilije

_________________
Pravila Fontane Zelja
 
Facaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2007
Poruke: 13

guatemala.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ticmaopel je napisao/la sledeće:
A zar ova nije cela Jovan Perisic - Moje najmilije


E hvala, ta je cjela, ali sad ponovo imam problem. Crying or Very sad

Kod negdje 80% mi pukne download..probo sam par puta i uvjek na istom mjestu. Jel i kod vas tako? Jel ima još tko neki drugi link, ili da mi uploada svoju verziju...bio bih jako zahvalan.

mail:

egeal@net.hr
 
ticmaopel
S verom u Boga
<b>S verom u Boga</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 15666
Mesto: Београд

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 4:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Taj link je sa sajta. A ti, ako si preko dial-up_a, nemoj nista drugo da otvaras ili da trazis dok skidas pesmu da bi mogao da skines celu. Najveci je to problem Rolling Eyes

_________________
Pravila Fontane Zelja
 
Facaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2007
Poruke: 13

guatemala.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Je, uspio sam iz 5. pokušaja. Embarassed
 
Facaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2007
Poruke: 13

guatemala.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 18, 2007 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dete, tek ti je 16 godina, dete, dete, tek ti je 16 godina dete, a ti bi se šminkala...

ako ima tko na egeal@net.hr

Neznam ime pjesme pa ako ima ovdje na sajtu nek netko da link

EDIT. Hvala


Poslednja prepravka: Facaa datum Uto Sep 18, 2007 9:02 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
ice_baby_ice
>Полицајац<
<b>>Полицајац<</b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Jul 2007
Poruke: 1796
Mesto: Svuda po malo...

spain.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 18, 2007 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovu pesmu ti peva Kemal Malovcic-- tek tek i mozes je skinuti ovde

_________________
UDRI NARODNA M I L I C I J O ! ! !
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 18, 2007 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ubuduće ako ne znaš naziv i/ili izvođača pesme, molim te da prvo pitaš na ovoj temi Arrow http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=37891 pa tek onda pesmu zatražiš ovde Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Facaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2007
Poruke: 13

guatemala.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 08, 2008 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozzz svima...

Treba mi verzija pjesme "4 strane sveta" (od Mile i Djoganija) u kojoj Vesna pjeva "tražit ću te makar preko suda, baš me briga neka misle da sam luda..." ima tu još par rečenica dodanih...

link može tu ili na egeal@net.hr

Hvala
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogledaj da li je ovo, original verzija sa cd-a Arrow Djogani

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Facaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2007
Poruke: 13

guatemala.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 11:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

škorpijica je napisao/la sledeće:
Pogledaj da li je ovo, original verzija sa cd-a Arrow Djogani


Zavaljujem Very Happy
 
Facaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2007
Poruke: 13

guatemala.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 04, 2010 7:52 pm    Naslov poruke: Facaa traži Na vrh strane Na dno strane

Ima li kakav remix od pjesme "Mešaj mala" od Saše i Rade Manojlović. Ali nešto ubrzano, pjesma mi sama po sebin djeluje kao uspavanka, ali sam negdje čuo odličan remix. Pa ako netko ima nek posalje.

Hvala unaprijed
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> Facaa traži... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon