www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Americko rvanje (KECERI)
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 8:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam samo jedan komentar - vrlo primitivna emisija!

Ne vidim nista zanimljivo u njihovim "pokretima" i "svadjama". Sem toga ta emisija ima vrlo los uticaj na decu, evo navodim primer iz komsiluka-odredjena grupa decaka svaki dan bije jednog te istog klinca "jer ih nervira" vezbajuci na njemu udarce i dijaloge iz "Kecera"... Confused
Takva vrsta sou programa, sporta, cega vec, ocigledno pali samo kod desetogodisnjaka, ili nekog cija je zrelost na tom nivou. Bez uvrede. Ako mi neko od fanova ovog sporta da dobar razlog zasto ga gleda, uvazicu njegovo/njeno misljenje, ali ja svoje ne menjam.



_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neuhvatljivaa je napisao/la sledeće:
Bez uvrede. Ako mi neko od fanova ovog sporta da dobar razlog zasto ga gleda, uvazicu njegovo/njeno misljenje, ali ja svoje ne menjam.


Pa zasto ljudi idu u cirkus??? Ovo ti je vrlo slicno... Takve akrobacije i cirkusarije ne mozes svuda videti. Kao sto sam vec rekao znam da je sve gluma i da se ljudi ne biju stvarno. Al zanimljivo mi je da ih gledam kako skacu, padaju, bacaju jedni druge...

A sto se tice uticaja na decu, emisija nije preporucljiva mladjima od 12 godina. Plus u svakoj emisiji nekoliko puta upozoravaju da oni to godinama treniraju i da tako nesto ne treba raditi bez strucnog nadzora. A deca su uvek bila deca, pusti ih da gledaju box, K1 il nesto slicno, pa ces videti sta ce biti...

I niko nije ni spominjao da ti svoje misljenje treba da menjas...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razlika izmedju cirkusa i kecera je u tome sto je cirkus preporucljiv i za mladje od 12 godina Razz
Sem toga emisija pocinje u 20h, u udarnom terminu, kada je vecina dece uz TV. Ne vrede upozorenja, da se ne lazemo, ona tu stoje cisto formalno, i koliko njih se zaista pridrzava obavestenja i upozorenja?
Mozda bi svo to skakanje bilo interesantno da nema onoliko primitivnih komentara na koje ne bi nasela ni moja baba.
Znam i ja da se ne biju stvarno, ali sve je to moglo da se odradi malo drugacije, zanimljivije i kvalitetnije, zar ne?

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam nikakvo pozitivno misljenje o ovome

ukinula bih , da mogu

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 04, 2008 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao kakva je to sprdacina, strasno...
ko to uopste gleda, i ona napaljena publika boze sacuvaj...
svako normalan vidi d aje to namesteno i da se oni uopste ne bore...
a najcrnje je sto klinci to obozavaju i loze se na te stvari, pa oponasaju

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 04, 2008 5:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
nemam nikakvo pozitivno misljenje o ovome

ukinula bih , da mogu


E, da se potpisuje neka peticija protiv toga, ja bi među prvima potpisao. Rolling Eyes

Jako loše utiče na decu. Već smo ovde čitali par slučajeva sa povredama (dok su deca "vežbala"), a to će biti na programu dok neko ne pogine ili se obogalji...

Jedno mi je baš milo (bar kako sam čuo iz priča): kad su ti isti kečeri došli u Beograd, naši momci (većinom navijači) su ih izlupali ko stare kante urlajući "Prevaranti!", da su ovi jedva spasli žive glave! Mr. Green Toliko o toj "borilačkoj veštini". Mr. Green

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
kid_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Sep 2005
Poruke: 214
Mesto: Futog

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 04, 2008 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja kada sam bio mali odem u bioskop da gledam rokija, ramba i ostale zivopisne likove, dodjem kuci pa probam na mladjoj sestri vidjene vestine. Proslo me je hvala bogu brzo, ali kako deca mogu da gledaju pored roditelja?! Ta obavestenja nisu namenjena deci vec roditeljima!!!

_________________
ZIVOT JE PLAZA - LIFE IS A BEACH
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 04, 2008 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
Jedno mi je baš milo (bar kako sam čuo iz priča): kad su ti isti kečeri došli u Beograd, naši momci (većinom navijači) su ih izlupali ko stare kante urlajući "Prevaranti!", da su ovi jedva spasli žive glave! Mr. Green Toliko o toj "borilačkoj veštini". Mr. Green


e to bi bilo dobro za gledanje... verujem da su dobili batine Mr. Green
ma kakva borilačka veština, to je čista gluma, ništa drugo...
tamo su stalno neki događaji... kao venčanje u ringu... Shocked
pa Triple X bije svog tasta, pa onaj Orton bije oca svog prijatelja... sve je to gluma...
a ja kao što gore rekoh, volim da pogledam ne zato što sam fanatik za tim, nego jer mi je nekad baš potrebno tako nešto da me slatko nasmeje... pa kad neće da puste Tesnu kožu ili Žikinu dinastiju Mr. Green Mr. Green

a to što deca gledaju u udarnom terminu.. prvo jeste, njihova je greška, ali takođe i greška roditelja koji to dozvoljavaju... ali to je već druga priča jer postoji masa neprikladnih sadržaja koji deca ne bi trebalo da gledaju... Confused

_________________
~Duo de la muerte~
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 04, 2008 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jecika_84 je napisao/la sledeće:

pa Triple X bije svog tasta


Nije Triple X, nego Tiple H...
Mada nije ni bitno...

To je i pravljeno da bude sprdacina i samo se tako moze i posmatrati. Na to ne treba gledati kao na sport ili borilacku vestinu. To je emisija za ubijanje vremena i razonodu. Vec sam davao primer sa cirkusom. Ja volim da ih gledam, uzivam u akrobacijama i smejem se...

Dobro mi je bilo kad je Stone Cold isprskao Mariu pivom. Jeste da on to svima radi, al ovo je bilo jako dobro...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 13, 2008 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda jeste za decu,ali ja gledam,znam da je to gluma ali je meni mnogo zanimljivo,ne propustam Mr. Green

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
cerisilo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2008
Poruke: 59

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 15, 2008 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako ma svoje misljenje o ovome,ne vredi raspravljati o tome.Inace,meni je veoma zabavno da gledam... Very Happy
 
semir_86
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 921
Mesto: Mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 16, 2008 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako normalan vidi da je ono namjesteno, mene nekad toliko iznerviraju mada znam da nije istina ono sto rade Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Kod nas se od Daytona godine broje ljudi se ljudi boje i svako glasa za svoje, brđani postaju građani, do juče svjetla gasili sjekirama a sad su u odijelima...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> Americko rvanje (KECERI) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon