www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kad žene biraju...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> ~ Ženska razbibriga ~
::  
Autor Poruka
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 28, 2007 1:08 pm    Naslov poruke: Kad žene biraju... Na vrh strane Na dno strane

Kad biste mogle birati, kakvog biste muškarca odabrale? Onog koji se dobro ljubi, ali je loš u krevetu ili onog koji se loše ljubi, ali je, kad je seks u pitanju, nezaboravan? A sa kakvim biste frajerom radije spavale, s onim predivnog lica, ali lošeg tela ili sa savršeno istesanim primerkom koji je sve samo ne lep? Teška odluka, zar ne? Ako još uvek dvoumite, proverite kako su odabrale druge žene.

Upravo na takva pitanja odgovarale su brojne žene na internet stranicama magazina Glamur, a dobijeni rezultati su zanimljivi, zabavni, a nekima možda i šokantni. To je bila i dobra prilika da muškarci saznaju šta žene zapravo vole u seksu, kakvi ih muškarci pale i na šta bi radije pristale.

Dobro se ljubi, ali je loš u krevetu ili dobar u krevetu, ali je poljupce najbolje preskočiti

Loše poljupce žene će nekako oprostiti, ali loš seks nikako. Iz tog se razloga za muškarca koji je dobar u krevetu spremno odlučilo 65% žena.

Da možete birati, da li biste radije imale pola godine osrednjeg seksa ili jednu noć nezaboravnog seksa?

Budući da bi čak 70% žena pristalo radije na jednu noć nezaboravnog seksa, vreme je da se lenštine od muškaraca zabrinu jer dve trećine žena više ceni vatreni seks "barem jednom u sto godina", nego rutinsko obavljanje posla.

Muškarac s velikim penisom ili "mali ali tehničar"?

Loša vest za one koji se uzdaju u svog "tehničara" jer 57% žena ipak više ceni "velikog".

Muškarac lošeg tela, ali lepog lica ili zgodan frajer al' blago rečeno ružan

Žene u velikoj većini, njih čak 60% kaže da bi radije izabrale zapušteni trbuščić na lepom frajeru nego neprivlačnog, ali zgodnog frajera.

Dlakavi muškarac ili muškarac bez dlake na telu

Loša vest za frajere sa dlakavim leđima, čak 75% žena radije bi odabralo muškarca bez ijedne dlake na telu.

Dlakava leđa ili dlakava guza?

Hm, šta je manje zlo? Žene ipak kažu da će radije "progutati" dlakavu guzu nego prašumu na leđima.

Seks sa šefom ili dostavljačem pizze

Čini se da je moć ipak pouzdan afrodizijak jer 50% žena kaže da bi spavalo sa svojim nadređenim, a teško je poverovati da baš toliki broj šefova izgleda neodoljivo.

Nikad više seks ili nikad više ne doživeti orgazam

Što se više o tome razmišlja, teže je odlučiti. Mogućnosti su sledeće: nikad više ne imati seks što ipak ne isključuje mogućnost doživljavanja orgazma ili nikad više ne doživeti čari orgazma, ali svejedno imati seks do mile vole.

Prilično nezavidna situacija, ipak 54% žena bi radije imalo seks čak i po cenu da nikad više ne dožive orgazam, nego da sebi uskrate čari dobrog starog seksa.

Isključivo oralni seks odsad pa nadalje ili doživotna apstinencija od oralnog seksa

Kao i u prethodnoj situaciji, za većinu žena klasično hopa-cupa u krevetu važnije je od dodatnih aktivnosti, pa čak 75% žena kaže da bi umesto doživotnog oralnog seksa radije pristalo na doživotnu apstinenciju od njega.

Seks do kraja života u spavaćoj sobi ili više nikad ne imati seks u njoj

Iako nekima na spomen seksa u spavaćoj sobi prvo na pamet padaju rutina i apsolutni nedostatak mašte, 63% žena spavaću sobu ipak smatra daleko boljom opcijom od natezanja u kuhinji, kupatilu, hodniku ili garaži. Udobnost pre svega!

Šta biste radije, da vas gledaju dok vodite ljubav ili da vas čuju?

Voajera među nama ipak je značajno manje, pa 79% žena bi ipak radije pristalo na to da ih drugi čuju, nego da ih vide.

Da li biste radije da vas majka uhvati na delu ili šef?

Čak 72% žena lakše bi podnelo da ih vidi šef nego mama.

Osim toga, 90% žena radije bi da muškarci misle da je zaista "prljava" u krevetu, nego da je dosadna. A kad je u pitanju večna ženska opsesija, višak dlaka na telu, 52% žena radije bi odabralo da ima neobrijane noge tokom seksa, nego "zarasle" prepone.



_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 31, 2007 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anabel_Lee je napisao/la sledeće:
Dlakavi muškarac ili muškarac bez dlake na telu

Loša vest za frajere sa dlakavim leđima, čak 75% žena radije bi odabralo muškarca bez ijedne dlake na telu.


Meni je odvratno kad vidim previse dlakavog muskarca! Zamisli onako dlakav kad legne preko tebe, kao cebe da si zagrio! Fuj bre!

A kad bi morala da biram, odabrala bi onog koji se lose ljubi a dobar je u krevetu. Ko se jos zvalavi tokom celog cina?

_________________
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 31, 2007 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gertie je napisao/la sledeće:
Anabel_Lee je napisao/la sledeće:
Dlakavi muškarac ili muškarac bez dlake na telu

Loša vest za frajere sa dlakavim leđima, čak 75% žena radije bi odabralo muškarca bez ijedne dlake na telu.


Meni je odvratno kad vidim previse dlakavog muskarca! Zamisli onako dlakav kad legne preko tebe, kao cebe da si zagrio! Fuj bre!

A kad bi morala da biram, odabrala bi onog koji se lose ljubi a dobar je u krevetu. Ko se jos zvalavi tokom celog cina?


e slazem se sa tobom skroz... Rolling Eyes

i meni je bitnije da se lose ljubi, a dobar u krevetu Wink Embarassed

ali ja sam nasla mog dragog koji je dobar u obe stvari Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 31, 2007 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

more.... zeneeeeeee....

samo nesto izvoljevate.... aaaaa dacu je vama Very Happy

samo da vam bude sto udobnije Very Happy

gde je bre tu sportski duh, dinamika, kreativnost i td....
sve vam smeta... pita li ko nas da li nama nesto treba...
i mislite "aha, ja mu samo >dam< i on je miran"....Mr. Green

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 31, 2007 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i ne mora da se ljubi brate mili ali da bude loš u krevetu...hm..mogao bi jednom ali garantujem da više kod mene u krevetu ne bi se opružio Mr. Green

Ne podnosim baš dlakave muškarce ono tipa ko majmun..malo dlakica po prsima može proći..

Što se tiče šefa i dostavljača pizze pa mogla bih ja s obojicom aklo bi mi se svidjeli Mr. Green

A to da me vidi mati ili šef..pa ne bi valjalo ni jedno ali eto kad bih baš morala birati radije bih i ja izabrala šefa... Mr. Green Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> ~ Ženska razbibriga ~ -> Kad žene biraju... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon