www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Hoću da kažem svojoj ljubavi....
Strana 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 28, 2007 5:54 pm    Naslov poruke: Hoću da kažem svojoj ljubavi.... Na vrh strane Na dno strane

Nemam gde ovo da napišem...
A možete i vi da napišete ono što bi rekli u ovom trenutku vašoj ljubavi...

____________________________________________________________

Na drugu stranu sveta bih bezbroj puta otišao samo da te nađem.
Gde god bila, osećam te...
Sa tobom hoću da delim i smeh i suze. Hoću da zauvek budem tu, da se budim pokraj tebe... da kada si ti bolesna da i ja bolujem, kada se ti raduješ da se radujem i ja... sve hoću...
Sav teret ovoga sveta ću da ponesem, samo da dobro si ti.

I ne znaš da te i sada vidim... i da bolujem sa tobom.
Da ikako mogu... svu tugu bih preuzeo na sebe.



_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 28, 2007 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ ono sto imam da mu kazem,ako vec ne mogu licno, otkucacu porukicu ili mail ili.. pa, ovi novi nacini komunikacije olaksavaju stvar.
inace, rekla bih mu: ljubavi,hvala ti za predivno popodne Very Happy i luv ya Smile
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 29, 2007 9:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam čovjek od velikih rijeći, ali ti želim reći, da te volim. Volim te od prvog trenutka, od prvog sekunda, kada su te moje oči vidjele. Mada mi dođe da te zaboravim, ne mogu, srce mi je jače, ne da te od sebe, ne želi da bude bez tebe. Sve što kažem, i sve što prešutim, sve je to ljubav.

Zar ne vidiš da te volim, da te želim kraj sebe. Da želim tvoj osmijeh da me budi, da ljubim tvoje usne, da želim, da te grlim, želim biti samo sa tobom...

Volim te!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 29, 2007 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hocu mu rec sljedece...

Hvala ti sto si bio uz mene kada mi je bilo najteze, hvala ti sto si mi pruzio svoju ruku kada sam pocela padati na dno, hvala ti sto si me izvukao iz krize u koju sam upala, hvala ti sto me volis ovakvu kakva jesam... Hvala ti na svemu sto si ucinio za mene...

Zauvek cu te voleti...

~ Tvoja Maya ~

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Masha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 29, 2007 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zalosno je to sto po prvi put nemam sta da ti kazem...
Masha


edit by: Lane86 Pisanje poruke za porukom, zabranjeno je pravilnikom, zato su poruke spojene!

Kokeza zelim ti sve najbolje!

_________________
 
marin.s3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Avg 2007
Poruke: 7

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 30, 2007 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ivane...kako ti rec sve ono sto osjecam kad svi moje osjecaji i sve moje rijeci se nemogu napisat...trebas samo znati i osjecati...al evo pokusat cu jer ti to vise od svega zasluzujes a ja vise od icega to zelim...kao da je jucer bilo kad smo bili u Pragu...svega se sjecam...svakog tvog pogleda,nisi ga se trudio sakrivati a ja ga nisam ni primjecivala...usprkos svemu ipak nisi odustajao,nijedan tren,reko si mi prije ili kasnije bit ces moja,za tebe dat cu sve,vidjet ces.a meni kao da te rijeci nisu znacile bas nista,mislila sam e pa nece me osvojit neko kog ja ne zelim...al malo po malo,cak mi je dugo trebalo a ja se pitam kako si imao tako strpljenja za mene...osvojio si me,a ja sam se polako zaljubljivala u tebe...reko si mi i volim te al ja sam sutila,nisam bila sigurna u svoje osjecaje prema tebi al ti si i tada imao strpljenja jer si mi rekao...znam,jednom ces mi rec volim te,docekat cu to.tog dana sjedili smo za odvojenim stolovima u picassu,ti sa svojim drustvom ja sa svojim...pocela je svirati pjesma,ti si je narucio za mene i reko da je ta samo moja...joj kako si me raznjezio...taj dan sam shvatila da te zapravo volim,da niko nikada nece nesto tako radit za mene...i eto sad godinu i 4 mjeseca poslije toga,sve je gotovo jednako,jos postojimo ti i ja,razmisljamo o buducnosti zajednickoj,volim te puno vise nego onda,nisam ni mislila da cu se zbog nekog osjecat posebnom,da ce me neko ovako sretnom ucinit...pa sve si dao za moju srecu andjele moj.svakog dana opet iznova shvatim koliko sam zapravo sretna...a kako sam lako mogla izgubit tebe blago moje,sad da moram borila bi se za tebe,nezelim u svom zivotu nikog drugog osim tebe,samo tebe...znas da volim samo tebe,budi uvijek tu u mom srcu,nadi svoju srecu u mom zagrljaju,svoju radost jer ja ti nikada necu biti tuga...sad znas da je meni tvoja sreca sve,nesto neprocjenjivo...cesto pomislim sta bi da znas koliko te zapravo volim jer imam osjecaj da ti to nemogu dovoljno pokazat...koliko sam puta zaplakala zbog toga...evo i ovo jutro...sve zasluzujes...znaj da te niko nikad nebi mogao ni znao volit ko ja,nebi to nikom ni dozvolila...ti si moj zivot i moje sve na svijetu,razlog sto ovo pisem...samo se nadam da ces naletit na ovo i procitat,da ce ti moje rijeci taknut srce jer ovo nije nista vise osim nesto najiskrenije,nesto sto ti pozelim rec kad god te nema kraj mene...cuvat cu te svaki tren,bas kao i ti mene,znaj to,ja sam tvoj andjeo cuvar...nisam rekla nikad da sam najbolja al vrijedi sto sam tebi najbolja jer znam da takvu nikad nebi mogao nac,to si mi jako puno puta rekao,a meni to svaki put jednako znaci...ima jos puno toga sto ti zelim reci al mozda najljepse rijeci cuvam duboko u svom srcu,ne skrivam ih...ti znas sve...Volim te svim svojim srcem...do neba koje je tako lijepo jer postojis ti ali nije ljepse od tvojih ociju koje sjaje nekim posebnim sjajem kad gledaju mene...Volim te...
 
lazaruzic
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 2149
Mesto: Zaječar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 30, 2007 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajde da me izmasiraš Mr. Green Šalim se

pa neznam nesto tipa kakav joj bio dan,šta ima novo....

_________________


The world is mine
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 01, 2007 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tek sad ugrabih vremena da se izvinim članu Ohanzee zbog greške koju sam napravila prilikom spajanja tema... Samo, sledeći put o tome me može obavestiti na lepši način... Sad možete nastavljati dalje sa postovima...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u ovom trenutku zelim reci sledece:mnogo vremena i snage je trebalo da stignemo gde smo sad (tu smo na raskrscu) srce me je vodilo kroz sve moje reci i stihove. zaljubio sam se u tebe necujno, volecu te do kraja vremena, onako kako to moje srce ume. na svetu postojimo samo ja i ti. nema ljudi, sveta, vremena, samo mi i nasa osecanja. mnogo ti je vremena trebalo da se oslobodis straha od povredjivanja i boli. zadobio sam tvoju ljubav i veru u srecu za nas dvoje. borio sam se za to. ti i bog ste mi svedoci da jesam. rekla si ljubav treba dokazivati ali ti si prestala. srodne duse ne postoje, jer kad se taj ciklus jednom prekine remeti se sve. nasli smo se mi, ja i ti ljubavi od tada postala si moje sve. tvoje oci, osmeh, smedja kosa, ruke nezne moja su sudbina. sve ruze sto sam ti dao cvetale su zbog ljubavi. svakog dana zivecu zbog ljubavi, zbog tebe. samo da prodje ovo, da saznam sta ti je...

_________________
~Duo de la muerte~
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 2:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad ti nisam rekao
koliko do suza volim
tvoju tršavu glavu
koja u sumrak miriše
na sapun i jesenji vetar.

Glavu u kojoj stanuju
samo visoke boje,
ogromne, nedostižne,
sposobnu da razume
spirale nebeskih ognjeva,
geometriju sna
i hrabrost novih Ikara
koji će krenuti sutra
ka nepoznatim suncima
brzinom prema kojoj je
svetlost obično puzanje.
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ti si moje sve.bez tebe je moj zivot siv.
zelim se sa tobom buditi.zelim sa tobom sanjati.
zelim da budemo jedno.
nemoj me nikada ostaviti.
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ovako:
Sreco moja, ne mogu sa tobom, a ne mogu ni sa tobom
Reci mi sta dalje?? Mr. Green

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Hoću da kažem svojoj ljubavi.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  sledeća
Strana 1 od 32

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon