www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kada vam devojka kaze da vas je prevarila sa...devojkom!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pravara je u svakom pogledu fuj. daleko od toga da decko pomisli da ima decka, ju ju ju pa to mi se vec ne bi svidelo.

off/ biram drugu i trecu devojku
a pomisao na dva decka u isto vreme=> Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni momak kaze kad bi ga prevarila sa nekom curom,ne bi prekinuo.
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ To znaci da te mnogo voli. Wink
 
Jale21
Mister Domaći.de 2007
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 39

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 1218
Mesto: I nocas ja cu da te, cuvam dok spavas, i ljubim tamo gdje najvise volis, dok sanjas...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehehe.... da me prevari devojka sa devojkom... cool... ionako mi je zelja u trojku tj sa dve cure.... Very Happy
 
Boing kiza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 03 Sep 2007
Poruke: 3
Mesto: Bogatic

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bato, lakse bi mi bilo da me prevari sa devojkom, nego sa deckom, ali tako mi je svejedno, samo neka mi ona kaze da me prevarila, nebitno sa kim, a da mi kaze da me prevarila sa devojkom, pitao bih je mogu li i ja da im se pridruzim!!! Cool Cool Cool

_________________
Zivim u senci seke tvoje senke...
 
ice_baby_ice
>Полицајац<
<b>>Полицајац<</b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Jul 2007
Poruke: 1796
Mesto: Svuda po malo...

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to znaci da je postala lezbo Mr. Green i onda jbg. Mr. Green Mr. Green

_________________
UDRI NARODNA M I L I C I J O ! ! !
 
sashamtl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Avg 2007
Poruke: 37

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ice_baby_ice je napisao/la sledeće:
to znaci da je postala lezbo Mr. Green i onda jbg. Mr. Green Mr. Green


Nije lezbo nego BI i vjerujem da bi vecina danasnjih djevojaka tesko odoljela carima Beyoncé (navodno probala sa Shakirom)i Angelina Jolie (bila u visegodisnjoj vezi sa Jenny Shimizu)

Fol je u tome da su djevojke ljepsi pol, osjecajne, pazljive, znaju kako da zadovolje jedna drugu itd...i meni je sasvim normalno da jedna zgodna djevojka bude privucena drugom zgodnom djevojkom.
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
^ To znaci da te mnogo voli. Wink


jel ti mene zezas ili?

Confused
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da te zeza Cool
 
ice_baby_ice
>Полицајац<
<b>>Полицајац<</b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Jul 2007
Poruke: 1796
Mesto: Svuda po malo...

spain.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sashamtl je napisao/la sledeće:
ice_baby_ice je napisao/la sledeće:
to znaci da je postala lezbo Mr. Green i onda jbg. Mr. Green Mr. Green


Nije lezbo nego BI i vjerujem da bi vecina danasnjih djevojaka tesko odoljela carima Beyoncé (navodno probala sa Shakirom)i Angelina Jolie (bila u visegodisnjoj vezi sa Jenny Shimizu)

Fol je u tome da su djevojke ljepsi pol, osjecajne, pazljive, znaju kako da zadovolje jedna drugu itd...i meni je sasvim normalno da jedna zgodna djevojka bude privucena drugom zgodnom djevojkom.


mozda si i u pravu, onda bih odma trazio nista drugo do samo TrOjKu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
UDRI NARODNA M I L I C I J O ! ! !
 
ZooRooX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Avg 2007
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaki vid prevare je prevara i nista drugo!Moze se sad na to gledati sa razlicitih uglova ali jedno ostaje,prevara! Recimo na taj nacin se zna da nece moci da zatrudni ali hajde ljudi smo,prvara je prevara!
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 11, 2007 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

reko bi joj da ako se zeli iskupit za svoju prevaru moramo ici u troje::smijeh::smijeh:::
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kada vam devojka kaze da vas je prevarila sa...devojkom! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon