www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Trebaju li danas ženama uopšte muškarci? :P
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ice_baby_ice je napisao/la sledeće:
nisam zensko, ali jedna noc samnom bi ti bila dovoljna da nikad u zivotu nepostavis ovo pitanje Surprised Surprised Surprised Shocked Shocked Shocked Cool Cool Cool Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Nećeš verovati, ali malopre mi je to isto rekao i jedan Vibrator Mr. Green



_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
ice_baby_ice
>Полицајац<
<b>>Полицајац<</b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Jul 2007
Poruke: 1796
Mesto: Svuda po malo...

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ozbiljno????? nemozes o necemu da rasudjujes kada neznas. ja ti kazem samo. ti mi nemoras verovati ali tako je Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
UDRI NARODNA M I L I C I J O ! ! !
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ice_baby_ice je napisao/la sledeće:
nisam zensko, ali jedna noc samnom bi ti bila dovoljna da nikad u zivotu nepostavis ovo pitanje Surprised Surprised Surprised Shocked Shocked Shocked Cool Cool Cool Mr. Green Mr. Green Mr. Green



hahhahaha ti si bas siguran u sebe Very Happy Very Happy

_________________
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Code:
ozbiljno????? nemozes o necemu da rasudjujes kada neznas. ja ti kazem samo. ti mi nemoras verovati ali tako je Very Happy Very Happy Very Happy


Naprotiv Very Happy Ja, budući da sam žensko Very Happy, znam da je meni potreban muškarac Cool

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
ice_baby_ice
>Полицајац<
<b>>Полицајац<</b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Jul 2007
Poruke: 1796
Mesto: Svuda po malo...

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e pa vidis da sam u pravu Very Happy Very Happy Very Happy shake that assssss babyyyyyyyyy Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
UDRI NARODNA M I L I C I J O ! ! !
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

How yes no Razz Ali, svakako Muškarac (dakle, sa velikim M) koji manje priča, a više radi Very Happy Pas koji laje ne ujeda Cool

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
ice_baby_ice
>Полицајац<
<b>>Полицајац<</b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Jul 2007
Poruke: 1796
Mesto: Svuda po malo...

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne vuci me za jezik, da bi morao licno da ti dokazujem Cool Cool Cool Cool

_________________
UDRI NARODNA M I L I C I J O ! ! !
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hajde da se opkladimo da sam ja muskarac koji treba svakoj zeni Mr. Green ... sad gledam kroz prozor i 2Km kolona ceka da ih primim u svoju rezidenciju Mr. Green .... sve vicu.... "Ivaneeeeeeeee, ozeni meeeeeeeeeeeeeeeeee" Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja smatram da je to zbog ovoga BIG brother Mr. Green

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
ice_baby_ice
>Полицајац<
<b>>Полицајац<</b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Jul 2007
Poruke: 1796
Mesto: Svuda po malo...

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
UDRI NARODNA M I L I C I J O ! ! !
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ohanzee je napisao/la sledeće:
hajde da se opkladimo da sam ja muskarac koji treba svakoj zeni Mr. Green ... sad gledam kroz prozor i 2Km kolona ceka da ih primim u svoju rezidenciju Mr. Green .... sve vicu.... "Ivaneeeeeeeee, ozeni meeeeeeeeeeeeeeeeee" Mr. Green Mr. Green Mr. Green


primer tipicnog muskog narcisa Rolling Eyes Laughing Laughing

_________________
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
Ohanzee je napisao/la sledeće:
hajde da se opkladimo da sam ja muskarac koji treba svakoj zeni Mr. Green ... sad gledam kroz prozor i 2Km kolona ceka da ih primim u svoju rezidenciju Mr. Green .... sve vicu.... "Ivaneeeeeeeee, ozeni meeeeeeeeeeeeeeeeee" Mr. Green Mr. Green Mr. Green


primer tipicnog muskog narcisa Rolling Eyes Laughing Laughing


a mozda je i tipicni primer necega sto se zove 'sarkazam' Rolling Eyes ko ce ga znati Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Trebaju li danas ženama uopšte muškarci? :P Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon