www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Trebaju li danas ženama uopšte muškarci? :P
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
silver_rain
~~Nutella Girl~~
<b>~~Nutella Girl~~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2007
Poruke: 5289
Mesto: u pogledu njegovih očiju

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2007 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovisi kakvi muškarci, ima ih nesposobnijih u životu od glupog vibratora Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


_________________
Tko nema u glavi ima u nogama, a
kod nekih žena je to sasvim dovoljno.

 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2007 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ex_deda je napisao/la sledeće:
jerotije je napisao/la sledeće:
A ko ce da da seme za vestacku oplodnju?


Volovi Very Happy Very Happy Very Happy

bolje bi pasali magarci Laughing Laughing Laughing
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ae, necemo bash i djavole i volove i magarce u istu vrecu da bacamo. Razz
Josh nam samo pekinshke patke nedostaju i pravi cirkus "Kolorado" da otvorimo. Rolling Eyes Confused


Koliko god da su emancipovane i samostalne, ipak "zhude" u izvesnom momentu za "mushkom rukom", pa makar i pregorelu sijalicu da bi promenio. Smile

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baraba je napisao/la sledeće:

Koliko god da su emancipovane i samostalne, ipak "zhude" u izvesnom momentu za "mushkom rukom", pa makar i pregorelu sijalicu da bi promenio. Smile


ili teglu otvorio...ja to jos sama nisam uspela Confused

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
silver_rain
~~Nutella Girl~~
<b>~~Nutella Girl~~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2007
Poruke: 5289
Mesto: u pogledu njegovih očiju

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 9:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
Baraba je napisao/la sledeće:

Koliko god da su emancipovane i samostalne, ipak "zhude" u izvesnom momentu za "mushkom rukom", pa makar i pregorelu sijalicu da bi promenio. Smile


ili teglu otvorio...ja to jos sama nisam uspela Confused



ma dajte, smiješno, onda su takve žene same nesposobne,
inače tegle se otvaraju da se pusti zrak u nju nožićem ispod poklopca, a ne kako oni probijaju ili čupaju, fakat smiješno
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Tko nema u glavi ima u nogama, a
kod nekih žena je to sasvim dovoljno.

 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 9:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Koliko god da su emancipovane i samostalne, ipak "zhude" u izvesnom momentu za "mushkom rukom", pa makar i pregorelu sijalicu da bi promenio. Smile


A šta misliš - čemu inače služe komšije Mr. Green ?

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 9:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moramo nesto poraditi i u dobrotvorne svrhe Laughing Laughing Laughing
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 04, 2008 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ponekad mi se cini da mi uopste i netreba kolko bude besna zbog blenjenja u fudbal ili bacanja carapa svugde.
Ali kada bolje razmislim trebaju nam.Sta ces ne mozemo sa njima a ni bez njih Rolling Eyes

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
sejtan-76
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Nov 2007
Poruke: 272

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 08, 2008 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ice_baby_ice je napisao/la sledeće:
ja znam da zene nemogu bez muskaraca i u to vas uveravam Cool Cool Cool Cool


Pa mene u to nikad neces moci uvjeriti, jer sam bas ta koja MOZE dugo, dugo bez muskaraca i pomagala...

_________________


Ne gledaj u lijepotu koja ce te zanijeti,
vec gledaj u dusu koja ce te voljeti!
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 08, 2008 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Koliko god da su emancipovane i samostalne, ipak "zhude" u izvesnom momentu za "mushkom rukom", pa makar i pregorelu sijalicu da bi promenio. Smile


Muška ruka ume da posluži za znatno svrsishodnija delanja od menjanja kakve pregorele sijalice Mr. Green Kad je već mrak... Cool

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
despot77
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Sep 2004
Poruke: 325
Mesto: република српска

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pročitah sve postove ove teme a posebno prvi pa nešto kontam, da je temu pokrenuo neki muškarac i isto tako stavio akcen na ženu kao seksualni objekt vjerovatno bi ga proglasili muškim šovinistom jer je u prvi plan istaknuta očito potreba za seksom i orgazmom... hmm
Možda dama koja je i pokrenula ovu temu i nije baš najzadovoljnija svojim seksualnim životom ili je igrom slučaja do sad imala manje sreće što ju je možda i ponukalo da postavi ovakvo pitanje, u svakom slučaju ona najbolje zna i siguran sam da nije imala lošu namjeru.
Da ne bi bilo zabune pa da neko pomisli da sam ja protiv gospodina "plastičnog" apsolutno nemam ništa protiv niti ga smatram konkurentom, možda on zna bolje zadovoljiti ženu od mene a možda i ne, ali ujedno je to i sve što on zna...

_________________
Република Српска
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Možda dama koja je i pokrenula ovu temu i nije baš najzadovoljnija svojim seksualnim životom ili je igrom slučaja do sad imala manje sreće što ju je možda i ponukalo da postavi ovakvo pitanje, u svakom slučaju ona najbolje zna i siguran sam da nije imala lošu namjeru.


A možda je dami koja je pokrenula temu topic bio ultra zanimljiv da potakne diskusiju budući da voli konstruktivne razgovore, a pri tom je i mod (čitaj, uređivač) ove sobice Very Happy

Niko ne kaže da se ja slepo slažem sa svime što piše u 1. postu Razz

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Trebaju li danas ženama uopšte muškarci? :P Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon