www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji deo garderobe ili nakita?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
jeca88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Jan 2005
Poruke: 16
Mesto: obrenovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pantalone,a od nakita mindjuse

 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ovaj...slatki kompletici dojnjeg vesa su mi najdrazi od sve garderobe.....a od dzidza najvise volim nausnice...

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
lovegoddess
Veštica
Veštica



Godine: 42

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 6554
Mesto: Hidden island...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 4:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od garderobe pantalonice, majcice, neki dobar donji ves-cipka ili svila, od nakita obavezno brojanica i narukvica.Sve ostalo po potrebi.
 
eleonora15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 11

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja tkv."opsesija" su slatke majicice i nausnice...

_________________
Ellica ;o)
 
Jadeor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 35

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam luda za narukvicama u nekom etno fazonu i torbama...pa onda sve ostalo

_________________
uviii
 
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obožavam mindjuše imam jih oko 100 parova i još jih skupljam jer uživam u njima!

_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
mililica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Mar 2004
Poruke: 17

PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obuca,torbe,jakne....mindjushe po mogucnosti shto duze
 
spinki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 12

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve sto je crno od garderobe i trenutno sam u fazonu nakit od srebra - obozavam
 
cp6ujanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 123

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam lep donji ves (i da se slaze..cak i kad znam da ga niko videti nece hehehe) od nakita-mindjusise i to bizuteriju jer zlato nosim jako retko..i oboozavam (al obozavam!!) tasnice Very Happy

_________________
Srpkinja je mene majka rodila,sve da volim ona me ucila..sa verom u Boga majka radjala, pa mi dusa kao nebo velika....
 
pasha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Mar 2005
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 22, 2005 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

donji ves i mindjusice... ali sto vece!
 
sunce3007
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 740

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 22, 2005 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

donji ves, cipele i tasne (nemogu bez to)

_________________
 
crna-zagreb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 21
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 14, 2005 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najdraze su mi traperice..od nakita nosim razno...obozavam remene oni su mi fetish imam ih oko35...i stalno kupujem nove...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Koji deo garderobe ili nakita? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 3 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon