www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji deo garderobe ili nakita?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
1979
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Nov 2005
Poruke: 86
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 07, 2005 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nakit ne nosim... vise sam sportski tip

 
just_girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2005
Poruke: 120

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 12, 2005 2:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar nakit i dobra garderoba
 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 16, 2005 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam mindjuse imam ih preko 100, a pored toga volim i narukvice i ogrlice, a od odece najvise volim farmerice, suknjice i slatke majcice. Ma obozavam sve zenske stvari!!! Smile
 
Mjesecarka
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 864
Mesto: Novi Sad, na Dunavu...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 09, 2005 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od garderobe definitivno bokserice... Zenske, da budem jasna... Wink
Od nakita, ne mogu da se odlucim izmedju prstenja i lancica... Smile

_________________
...Reci bi sve pokvarile...
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 10:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobra obuca i torba u tome uzivam
 
topmodelsica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 65
Mesto: Beograd,Uzice

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jakna,topla ali lepa jakna je jedini nacin da se istakne gradja i lepota po zimi i mrazu,i nanogica,oko clanka,to je lep nacin da se istakne lepota bosih clanaka i stopala.

_________________
prirodna plavusa rodila sam se sa plavom kosom
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cizme su nesto za sto bih dala bogatstvo
to je broj 1 u mojoj garderobi
 
maja_bogdan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 114

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzivam u svakom komadicu robe i sve pazljivo biram!!!
Pazim na detalje jer je u njima car...a luda sam za svi sto svjetluca ili ima kakav slatki nadpis...Sve cime mogu pokazati sto sam ja! Laughing
 
kika_sd
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 554
Mesto: ni tamo ni ovamo

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja najvise volim carapice,sve bih pare dala na carapice.Volim i lepe majice.Od nakita volim skoro sve-sem zlata.Ne volim mindjuse.

_________________
"Ja jos kradem dane Bogu,ja jos umem,ja jos mogu da sam sebi stvorim neki mir.Jos sam sretan sto postojim,pisem pesme,zvezde brojim,jos sam onaj isti vetropir..."
 
SlatkaTajna88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Sep 2006
Poruke: 20

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 04, 2006 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

omiljeni dio garderobe su mi suknjice i haljinice a izaci iz kuce nemogu bez nakita na sebi..
 
jelenaShe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 191
Mesto: BanjaLuka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 10:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kosulje... mogu se svakako nositi, a od nakita najcesce nosim lancic i prstenje pa dobro i mindjuse (a kako i nece kad imam ukupno 6 rupica )
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim prstenje..mada ga retko nosim..volim lep sat i moje lancice od kojih se ne odvajam

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Koji deo garderobe ili nakita? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon