www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dama ili vamp zena?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> ~ Ženska razbibriga ~
::  
Autor Poruka
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 01, 2007 1:49 pm    Naslov poruke: Dama ili vamp zena? Na vrh strane Na dno strane

Preferencija u izboru donjeg ili intimnog rublja ukazuje na pojedine tipove zena, kao i na njihove sklonosti.

Izbor i preferencija intimnog rublja ukazuje na:

Duboke i bele (ili u boji koze) gacice odaju signale tipa: ?Ne veceras, dragi...?.
Ove gacice zaista ubijaju veliku strast. Zena koja nosi ovakvo donje rublje verovatno nosi i siroku odecu, njoj cesto samopouzdanje nije jaca strana. To je zena koju ne pokrece masta i koja nema dovoljno samopouzdanja u vlastitu zenstvenost ili seksualnost.

Djavolica u crvenom
Crveni i gotovo uvek cipkasti donji ves deluje veoma seksi, provokativan je i nosi se da bi probudio ili podstakao mastu. Mnoge zene kazu da ih nosenje provokativnih gacica ?pali?, kao i njihove partnere.

Skup bledo ruzicasti (roze) ves i donje rublje, ukazuje da je ona koja ga nosi vrlo topla i zenstvena. Definitivno nije tip zene koja dominira, ona uziva u igranju meke, nezne uloge u vezi. Uziva u neznim izlivima osecanja i u mazenju kraj vatre.

Zena koja ne nosi donje rublje i ves.
Poznato je da Merilin Monro nije nosila gacice, tvrdeci da se tako oseca slobodnije. U danasnje vreme zena koja ne nosi ves, spremna je na sve i nju nije je lako postideti. Medjutim, vecina muskaraca misli da je to promiskuitetno, tako da takva zena mora da pazi da ne upadne u nevolju.

Zena mekog i neznog dodira - je ona koja preferira saten.
Ona je uvek spremna na flert, ali bez grubosti. Njen ves i donje rublje je vrlo oskudno, ali nikada providno. Zena koja ga nosi, je veoma zenstvena i culna.

Zena crne magije
Elegantni crni ves ili donje rublje, otkriva da je zena koja ga nosi vrlo prefinjena, senzualna i sofisticirana, samouverena je i dobro se oseca u svom telu, voli zabavu i avanturu.



_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 01, 2007 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A gdje su ovdje ostale boje i čipkica? Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 01, 2007 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crni je meni naljepši i najviše ga nosim kao i fini od satena..Mmm Smile
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zena crne magije
Elegantni crni ves ili donje rublje, otkriva da je zena koja ga nosi vrlo prefinjena, senzualna i sofisticirana, samouverena je i dobro se oseca u svom telu, voli zabavu i avanturu.

Cool Cool Cool Cool

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 06, 2007 12:53 am    Naslov poruke: Re: Dama ili vamp zena? Na vrh strane Na dno strane

škorpijica je napisao/la sledeće:
Zena crne magije
Elegantni crni ves ili donje rublje, otkriva da je zena koja ga nosi vrlo prefinjena, senzualna i sofisticirana, samouverena je i dobro se oseca u svom telu, voli zabavu i avanturu.



Pronadjoh se u, ovom, delu... Embarassed Moram priznati da sam jako "slaba" na crni veš... Razz

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 06, 2007 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ima mnogo boljih primera da li je zena dama ili vamp zena od odabira donjeg rublja Rolling Eyes

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 06, 2007 1:41 pm    Naslov poruke: Re: Dama ili vamp zena? Na vrh strane Na dno strane

škorpijica je napisao/la sledeće:


Djavolica u crvenom
Crveni i gotovo uvek cipkasti donji ves deluje veoma seksi, provokativan je i nosi se da bi probudio ili podstakao mastu. Mnoge zene kazu da ih nosenje provokativnih gacica ?pali?, kao i njihove partnere.


Zena crne magije
Elegantni crni ves ili donje rublje, otkriva da je zena koja ga nosi vrlo prefinjena, senzualna i sofisticirana, samouverena je i dobro se oseca u svom telu, voli zabavu i avanturu.


hehehe jedino ove boje imam,to najvise volim da nosim Very Happy
ali imam i bele za svaki slucaj,ali inace ove dve boje su mi omiljene i ja ih obozavam Very Happy

_________________
 
boobamara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 216

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 13, 2007 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja volim svetlo roze,crveno i crno..tako da sam sve po malo izgleda....he,he Razz

_________________
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 13, 2007 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

plavi, zeleni, narandzasti, ljubicasti...u svim bojama sem bele i roze Mr. Green

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 24, 2007 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno - crno i zauvek crno Twisted Evil
Sto ne znaci da nema tu i ostalih boja, ali crno uvek najlakse ukombinujem sa garderobom. (Mrzim da obucem na primer plavu majicu a zeleni brus Laughing zato uvek gledam da se garderoba slaze sa donjim vesom)

Sto se materijala tica, najvise volim kombinaciju pamuka i cipke, a od satena imam par gacica u kompletu sa satenskim majcicama na bretele i jednu spavacicu.

Kada je kroj u pitanju - nikada ne kupujem boxerice koje imaju sav na sredini (strasno me iritiraju)...
Volim extreme intimo donji ves
 
babyboom
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 10 Nov 2007
Poruke: 132

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 12, 2007 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dama ili vamp? pa zavisi od situacije do situacije ...ja sam blizanac pa valjda volim da kombinujem Very Happy

_________________
"lakse je umreti nego voleti
zato ja sebe mucim zivotom!"
 
tea92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 05, 2010 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..crnoo.. Razz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> ~ Ženska razbibriga ~ -> Dama ili vamp zena? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon