www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prijave za izbor za Miss foruma 2007
Strana 1, 2, 3 ... 67, 68, 69  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 01, 2007 5:45 pm    Naslov poruke: Prijave za izbor za Miss foruma 2007 Na vrh strane Na dno strane

Drage naše članice, dragi naši članovi.

Zbog uspeha koji je imao prošlogodišnji izbor za miss i mistera, velika nam je čast da možemo da otvorimo

DRUGI IZBOR ZA MISS
DOMAĆI.DE 2007.


Pravila izbora su sledeća:
(Coco Bill ih je prevrnuo na šalu da bi imali razloga da ih cele pročitate)
● Član 1:
Sve devojke i svi momci koji su na listi članova foruma "Domaći.de" i imaju više od 100 postova imaju pravo da se prijave na odgovarajuće izbore.

● Član 2:
Izbor za miss/mistera se radi svake godine, jednom godišnje, počev od 2006.

● Član 3:
Prijava počinje 1. oktobra i traje do 1. decembra. Posle toga sledi anketa do 31. decembra i objavljivanje rezultata (miss godine, prva i druga pratilja – i slično za mistera). Prijave postavljene 1. decembra (i kasnije) i posle će biti brisane i neće se uvažavati kao prijave.

● Član 4:
Miss je ona devojka koja ima najviše glasova, drugoplasirana je prva pratilja, a trećeplasirana – druga. Mogli ste i pretpostaviti… Wink

● Član 5:
Za prijavu je dovoljno poslati svoju sopstvenu sliku na unapred predviđenu temu. Brisane će biti slike na kojima se nalazi samo: mrtva priroda, pejzaži, životinje i ljubimci, Madlen Olbrajt i slično. Znači – slika na kojoj je kandidat i koju šalje kandidat.

● Član 6:
Slike mogu da budu bilo kog formata (osim .unp – Ulje Na Platnu), ali je poželjno da bude .jpg. Na slici treba da se lepo vidi kandidatkinja/kandidat i da budu maksimalno 700 kilobajta. Veće od toga će se (možda) brisati. Slike postavljene 1. decembra (i kasnije) će biti uklonjene. Moguće je postaviti najviše tri slike po postu. Kako će biti obučena – nije bitno. Bitno je da postave sliku u najboljem izdanju i da se ne vidi samo lice u anfasu (ovde se ne prave lične karte i pasoši).

● Član 7
Nagrade… Nagrade?... Ovaj, pobednice dobijaju titulu, a za ostalo ce se vreme pobrinuti… I sponzori ako ih bude bilo.
Zasada jedini sponzor je isti kao i prošle godine: Humoristički časopis "Ein Newŷddïon" za prva tri mesta na oba konkursa daje pretplatu na časopis.

● Član 8:
Komentarisanje slika je dozvoljeno, ali bez vređanja i svađa. Svađe i kršenja "Pravilnika" između kandidatkinja, kandidata i ostalih će se kažnjavati prema istom "Pravilniku foruma Domaći.de" i prema knjizi "1001 kazna" Twisted Evil
Ako kandidat-kinja dobije ban – diskvalifikuje se iz prostog razloga što ima ban.

● Član 9:
Pošto je ovo prošle godine bio problem: "Pravilnik o sujeverju", "Pravilnici o baksuzima", "Marfijevi zakoni" i "Zakoni 'leba i masti" (poznatiji kao "Zakon 'leba s mašćom") ne utiču na 13-og prijavljenog! Zadovoljni?

● Član 10:
Sve predloge i pitanja oko oba izbora možete postaviti na licu mesta, a posle završetka glasanja na temi:
http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=30188
U slučaju da počne prijavljivanje - ti predlozi će biti razmatrani za naredne izbore.
Glavni voditelj oba izbora je moderator Coco Bill.

● Član 11:
Po završetku prijave (30. Novembar), pokreće se anketa u kojoj će svi članovi moći da daju glas jednoj kandidatkinji/kandidatu. Anketa traje do 31. decembra i posle toga će se objaviti rezultati. Jednostavno, zar ne?

● Član 12:
Svi članovi ovog foruma imaju pravo da glasaju.

Prijavljivanje može da počne! Nemojte oklevati, već se prijavite u što većem broju (nema nikakvog utovarivanja uglja i prenošenja teških komada nameštaja)!
Članovima želimo ugodnu zabavu, kandidatima puno sreće, upravi veću platu, a onom ko je voditelju ukrao bicikli – teži prelom vrata i 10-ak gljivičnih obolenja stopala!

Vaši voditelji:
Andrejica i Coco Bill



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı


Poslednja prepravka: coco_bill on Sub Okt 06, 2007 6:29 am; ukupno izmenjena 3 puta
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 01, 2007 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo da ja kao voditeljka probijem led Laughing Laughing

Prvo da se predstavim za sve koji me ne poznaju. Laughing Ime mi je Andrea, imam 22 godine i student sam Tehnoloskog fakulteta.

Na ovoj prvoj slici sam slikana u svatovima kod nase "Plave fontane"




Sledeca slika je slikana na letovanju u Bugarskoj, u nekom kaficu Wink




I poslednje slika, kod mene u sobi. Slika nije najboljeg kvaliteta ali meni se slika dopada Wink


_________________
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razz

[Edit by Coco Bill: Slike uklonjene zbog neregularnosti]

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*


Poslednja prepravka: Aleksica on Pon Sep 03, 2007 1:06 am; ukupno izmenjena 2 puta
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aleksice, ne vide ti se slike. Ili probaj ponovo da postaviš (klikni na "Edit") ili stavi kao attachment.


Еdit by Coco Bill (3. IX): Hvala. Smile

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı


Poslednja prepravka: coco_bill datum Pon Sep 03, 2007 4:53 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 2:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Wooooooooooooooooooooow.... Mr. Green
Svaka cast svim curama ali Alexica je moj Favorit!!!!!!!!!

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i ja da se prijavim... Probijamo led, probijamo led!

_________________
 
toni2006
$$ doctor 4 love $$
<b>$$ doctor 4 love $$</b>





Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 9515
Mesto: purger city

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo da i ovdje izrazim podršku kandidatkinjama! Go girls! Laughing
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo napred....aj jos slika sta je ovo samo 4 kandidatkinje za sada Laughing

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bojan_kralj je napisao/la sledeće:
Samo napred....aj jos slika sta je ovo samo 4 kandidatkinje za sada Laughing


4 slika za tri dana... tek je počelo. Very Happy Prijave će trajati još 3 meseca. Cool

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
gilence
Princ bez konja - stara garda
Princ bez konja - stara garda



Godine: 45

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1001
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Clan 6., kaze lepo, da se ne vidi samo lice.... A ne bih rekao da su se devojke pridrzale navoda?!
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 6:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aleksica za sad moj favorit...mada stavite i cele slike
 
$elvis$
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 123

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Wooooooooooooooooooooow.... Mr. Green
Svaka cast svim curama ali Alexica je moj Favorit!!!!!!!!!


Care, dijelim tvoje mišljenje u potpunosti....Stvarno je ko bombon Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~ -> Prijave za izbor za Miss foruma 2007 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 67, 68, 69  sledeća
Strana 1 od 69

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon