www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prijave za izbor za Mistera foruma 2007
Strana 1, 2, 3 ... 48, 49, 50  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 01, 2007 5:45 pm    Naslov poruke: Prijave za izbor za Mistera foruma 2007 Na vrh strane Na dno strane

Drage naše članice, dragi naši članovi.

Zbog uspeha koji je imao prošlogodišnji izbor za miss i mistera, velika nam je čast da možemo da otvorimo

DRUGI IZBOR ZA MISTERA
DOMAĆI.DE 2007.


Pravila izbora su sledeća:
(Coco Bill ih je prevrnuo na šalu da bi imali razloga da ih cele pročitate)
● Član 1:
Sve devojke i svi momci koji su na listi članova foruma "Domaći.de" i imaju više od 100 postova imaju pravo da se prijave na odgovarajuće izbore.

● Član 2:
Izbor za miss/mistera se radi svake godine, jednom godišnje, počev od 2006.

● Član 3:
Prijava počinje 1. oktobra i traje do 1. decembra. Posle toga sledi anketa do 31. decembra i objavljivanje rezultata (miss godine, prva i druga pratilja – i slično za mistera). Prijave postavljene 1. decembra (i kasnije) i posle će biti brisane i neće se uvažavati kao prijave.

● Član 4:
Miss je ona devojka koja ima najviše glasova, drugoplasirana je prva pratilja, a trećeplasirana – druga. Mogli ste i pretpostaviti… Wink

● Član 5:
Za prijavu je dovoljno poslati svoju sopstvenu sliku na unapred predviđenu temu. Brisane će biti slike na kojima se nalazi samo: mrtva priroda, pejzaži, životinje i ljubimci, Madlen Olbrajt i slično. Znači – slika na kojoj je kandidat i koju šalje kandidat.

● Član 6:
Slike mogu da budu bilo kog formata (osim .unp – Ulje Na Platnu), ali je poželjno da bude .jpg. Na slici treba da se lepo vidi kandidatkinja/kandidat i da budu maksimalno 700 kilobajta. Veće od toga će se (možda) brisati. Slike postavljene 1. decembra (i kasnije) će biti uklonjene. Moguće je postaviti najviše tri slike po postu. Kako će biti obučena – nije bitno. Bitno je da postave sliku u najboljem izdanju i da se ne vidi samo lice u anfasu (ovde se ne prave lične karte i pasoši).

● Član 7
Nagrade… Nagrade?... Ovaj, pobednice dobijaju titulu, a za ostalo ce se vreme pobrinuti… I sponzori ako ih bude bilo.
Zasada jedini sponzor je isti kao i prošle godine: Humoristički časopis "Ein Newŷddïon" za prva tri mesta na oba konkursa daje pretplatu na časopis.

● Član 8:
Komentarisanje slika je dozvoljeno, ali bez vređanja i svađa. Svađe i kršenja "Pravilnika" između kandidatkinja, kandidata i ostalih će se kažnjavati prema istom "Pravilniku foruma Domaći.de" i prema knjizi "1001 kazna" Twisted Evil
Ako kandidat-kinja dobije ban – diskvalifikuje se iz prostog razloga što ima ban.

● Član 9:
Pošto je ovo prošle godine bio problem: "Pravilnik o sujeverju", "Pravilnici o baksuzima", "Marfijevi zakoni" i "Zakoni 'leba i masti" (poznatiji kao "Zakon 'leba s mašćom") ne utiču na 13-og prijavljenog! Zadovoljni?

● Član 10:
Sve predloge i pitanja oko oba izbora možete postaviti na licu mesta, a posle završetka glasanja na temi:
http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=30188
U slučaju da počne prijavljivanje - ti predlozi će biti razmatrani za naredne izbore.
Glavni voditelj oba izbora je moderator Coco Bill.

● Član 11:
Po završetku prijave (30. Novembar), pokreće se anketa u kojoj će svi članovi moći da daju glas jednoj kandidatkinji/kandidatu. Anketa traje do 31. decembra i posle toga će se objaviti rezultati. Jednostavno, zar ne?

● Član 12:
Svi članovi ovog foruma imaju pravo da glasaju.

Prijavljivanje može da počne! Nemojte oklevati, već se prijavite u što većem broju (nema nikakvog utovarivanja uglja i prenošenja teških komada nameštaja)!
Članovima želimo ugodnu zabavu, kandidatima puno sreće, upravi veću platu, a onom ko je voditelju ukrao bicikli – teži prelom vrata i 10-ak gljivičnih obolenja stopala!

Vaši voditelji:
Andrejica i Coco Bill



_________________
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 01, 2007 5:58 pm    Naslov poruke: Re: Prijave za izbor za Mistera foruma 2007 Na vrh strane Na dno strane

Kao što već znate, voditelj prvi probija led na izboru za miss:




_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı


Poslednja prepravka: coco_bill datum Sub Sep 01, 2007 6:42 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 01, 2007 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i ja.... Ovo je pred kompom (web kamera, zato je slabiji kvalitet).....



Na moru.....



.....opet na moru......



edit by nasta: mislim da je ovako dobro...ako ne valja javi mi na pp Wink
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 01, 2007 6:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hihihi cetiri slike, na sve cetiri mi izgledas drugacije Very Happy

Nice legs, by the way. Mr. Green

p.s. ne moze vise od tri slike po postu ako ih uploadujes kao attachmente...ajde sad cu ja to obrisati i linkovati ih malo drugacije Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Jale21
Mister Domaći.de 2007
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 39

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 1218
Mesto: I nocas ja cu da te, cuvam dok spavas, i ljubim tamo gdje najvise volis, dok sanjas...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da se ubacim i ja...

Sad jedna pred leto...


Pa u sred leta na reci...


I na kraju jedna sa mora...


I malo ozbilnosti... Cool

:

Mislim da je to to Laughing


Poslednja prepravka: Jale21 on Ned Okt 07, 2007 12:13 pm; ukupno izmenjena 3 puta
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gde su jos? Samo ovo?
Ajde, momci, sta cekate bolan! Very Happy

_________________
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 3:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dajte malo podrske i odma se prijavljujemo Mr. Green Mr. Green

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bojan_kralj je napisao/la sledeće:
Dajte malo podrske i odma se prijavljujemo Mr. Green Mr. Green


Ja ocekujem od tebe i raptora da se prijavite!

_________________
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uuuuuuuuu da vidite lepote...posebno od mene.....da rasteram ovaj narod sa domaceg Mr. Green Mr. Green Mr. Green .....ali ako se raptor prijavi prijavljujem se i ja 100 %

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jale moj favorit za sad
 
DZIDZA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2007
Poruke: 4

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

**OpasnaMackica** je napisao/la sledeće:
jale moj favorit za sad


Neznas ni ti sta valja, jel`de?

Kompliment za jaleta... I moj glas njemu... Sumnjam da ce ga iko nadmasiti... Rolling Eyes

_________________
Kakva je čovjekova želja, takvo mu je i djelovanje. U skladu s tim kako djeluje takav i postaje...
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Možeš da glasaš, ali tek od decembra. Ovo su samo prijave. Mr. Green

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~ -> Prijave za izbor za Mistera foruma 2007 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 48, 49, 50  sledeća
Strana 1 od 50

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon