www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gubljenje Nevinosti i danasne devojcice!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 28, 2008 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaista ne znam kuda žure. Uglavnom se nevinost gubi ili kada si poveden tuđim primerom (grupe prijatelja) ili kada nekoga zaista volimo. Ne znam treće. Sada je ''u trendu'' da se nevinost gubi jako rano. Ja nisam nigde žurila. Muž mi je bio prvi. Spavala sam samo i jedino sa njim, i poklonila mu ono najvrednije... moju nevinost, ali nisam legla sa njim nakon mesec dana, već sam sačekala pogodan trenutak za to. Bila sam pripita da bih se opustila, ali gubljenje nevinosti mi se nije ''desilo'', već sam tako odlučila da poklonim svoje telo onome ko zaslužuje. Uradila sam to iz ljubavi.


Svakom svoje, ako cura ne može rasuditi kome treba pokloniti ono najvrednije(nevinost) onda zaista ne mogu reći ništa drugo već da su to nezrele ličnosti.


 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 28, 2008 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
poklonila mu ono najvrednije... moju nevinost


Ne bih se složila da je to 'ono najvrednije', nikako. Ako je nevinost bila najvrednija, kud se dedoše drugi kvaliteti, ccc. Ako su to onda uopšte kvaliteti Rolling Eyes

Za neke od nas je to zaista bio poseban momenat, a da je za neke, naročito danas, teret. Otuda i žurba. Nažalost, nema osećanja u tom činu, te i gubi na značaju. Što važi i za sve što kasnije sledi...

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 30, 2008 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se mene tice ... ja mislim da gubljenje nevinosti ne treba da se shvati kao neki " veliki cin " jer vazno je da se to dogodi sa osobom s kojom devojka zeli da ima intimni odnos a posle toga je sve to stvar sudbine jer ne moze svaki momak da bude " prvi i poslednji "

Sto se tice toga da " deca prave decu " .. to se jednostavno ne moze stopirati kod osobe jer 100 ljudi, 100 cudi .. ja imam 24 godine ( jos malo ) i iako sam musko do sad jos nisam ' napravio ' ni jednoj od bivsih devojki dete niti sadasnjoj .. znaci .. ako muskarac moze da se kontrolise nema nikakvih problema i sigurno nece biti deteta .. no .. to je sve stvar sudbine i to sto mlade devojke dobiju dete ne mora nista da znaci .. neke pogrese a neke se i opamete posle toga...

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 30, 2008 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ako muskarac moze da se kontrolise nema nikakvih problema i sigurno nece biti deteta .

Ja prosto ne mogu da verujem da si ovo izjavio Shocked Shocked Shocked ? Muskarac da se kontorlise? Zaboga, nacini da se ne ostane u drugom stanju su:

-ne imanje sexualnih odnosa
-koriscenje kondoma (98%)
-koriscenje kontraceptivnih pilula (99%)
-uzimanje pilule za dan posle
-zdravstveni problemi (sterilitet i ostalo)

sve to ima malo veze sa muskarcem i "kontrolom" tj njegovom samokontrolom.

Citat:
to je sve stvar sudbine i to sto mlade devojke dobiju dete ne mora nista da znaci .. neke pogrese a neke se i opamete posle toga...

nisam razumela? Ako su vec toliko mlade,sigurno nisu planirale porodicu, ili bar ne sa tim deckom, jelte, znaci sigurno su pogresile. A ovaj deo o opamecivanju,ni to mi nije najjasnije.
Jao,bre Boky izgleda da te danas bas nikako ne razumem. ccc,komunikacija nam nije na zavidnom nivou Laughing Laughing

Da se vratimo na temu, gubljenje nevinosti. Za mnoge danas teret.
Ma da mi lepo uvedemo to sexualno obrazovanje po skolama,pa da vidimo da li ce to nesto pomocil
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 01, 2008 6:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Očigledno da se nismo razumeli pa ću prema tome da objasnim malo bolje .. evo živi primer moja devojka i ja .. već 2 godine smo u vezi i u intimnim odnosima ne koristimo nikakvu zaštitu niti nikakve pilule a isto tako ni devojka ni ja nemamo nekih zdravstevnih problema pa koliko me sećanje služi nisam se do sad pohvalio ni jednim detetom u svojoj porodici ..

A što se tiče ovog drugog dela .. znam dosta devojki koje su izgledale toliko tupe u glavi da su ljudi prosto bili šokirani promenama ( u pozitivnom ) tih istih devojki posle trudnoće i posle porođaja deteta .. kao da se neka zavesa postavi i da sve ono što je bilo pre prosto se preokrene za 180 stepeni i da život krene u totalno drugačijem smislu ..

Nadam se da sam sada bio malo jasniji .. a ako treba .. nije teško opet da se ponovi Wink

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 01, 2008 12:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky i dalje ne citas temu i ne shvatas poentu... Tema nije "moguca trudnoca", vec gubljenje nevinosti i danasnje DEVOJCICE (ne devojke, ne zene...) Ako ti sebe i svoju devojku sa po 20 i nesto godina smatras decom, onda ne znam sta da ti kazem, ocigledno te pubertet tek ocekuje Rolling Eyes Danas je vecinu tih devojcica sramota ako su izasle iz osnovne skole (sto znaci 14 godina), a zamisli nevine su... Rolling Eyes E o tome mi pricamo, da nije normalno da deca vise nemaju neko normalno odrastanje, nego iz pelena bi pravac u neciji krevet Rolling Eyes a to da li ce ostati trudna ili ne, nije polemika za ovu temu. Niko nije rekao da gubljenje nevinosti treba shvatiti kao neki "veliki cin", ali u svakom slucaju treba biti zreo za taj potez i siguran da to zelis, ipak nije to igranje pc igrica, a cisto sumnjam da se za osobu od 13/14 godina moze reci da je zrela i spremna za ovaj potez Wink Iskreno se nadam, ako budes imao jednog dana cerku, da je neces savetovati ovakvim izjavama "a sta sad, ni prvi ni poslednji".

Ako treba da ponovim sustinu teme, slobodno reci, meni nije tesko da ponovim Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 01, 2008 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posotojala je tema ovdje (vjerovatno još ima) gdje se ispitivalo sa koliko godina su članovi izgubili nevinost. Bili vas je dosta koji ste napisali da oko 16 do 17 godina. Bilo jih je i onih sa 18 i više... Dakle razlike u godinama koje spominje Škorpijica i ovih godina je od 2 do recimo 4 godine... Koliko je zapravo djevočica zrela sa 16 godina? Dobro, sazrijevaju prije nego muškarci, ali da li su zreli i jedni i drugi za ebačinu??? Po meni nisu.

Sramota je što djeca ne znaju da cijene svoje tijelo, vidjeli smo i ovdje kakva pitanja se rađaju djeci u glavi (sjetite se onih novina). Nisam ja mator, ali i kad vidim kako neki pišu ovdje o svojoj ljubavnoj vezi, meni dođe ili na smijanje ili sažaljavanje. Igrate se braka, a ne znate ni pišu da obrišete kako treba. Sve dok mi budemo govorili da je navodno sramota (da društvo to tako vidi) što su nevine izašle iz osnovne škole, to če se dešavati. Mi moramo poručiti toj istoj djeci da to nije ništa sramotno, da je pa recimo čak normalno... Koliko od nas ima prijatno prvo iskustvo? Koliko od nas je zapravo znalo u šta se upušta? Ne znam, mada čitanjem ovdje, svi su znali šta rade i svima je bilo ljepo, a sa druge strane, svi smo kritični prema brzom gubljenju nevinosti...

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 01, 2008 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Mi moramo poručiti toj istoj djeci da to nije ništa sramotno, da je pa recimo čak normalno

Slazem se, ali s druge strane meni moji roditelji sugurno nisru rekli: "cero, pa vreme ti je da se bacis u te "aktivnosti"! " kad sam imala 16god, ok, niti sam ja to i uradila. Pokusavam reci da bukvalno "mi" da mi sada, koji smo kao navodno nesto stariji,navodno iskusniji,mudriji ,pametniji i znamo sta je cool a sta nije, treba da "vrbujemo" decu za te neke price, "sacekaj,polako, videces!"
MIslim da sam imala nekih 16 17 god kad je brat jedne moje drugarice, njom i meni (onako usputno) pricao da devojka zaista treba da saceka,bar do 18. Ne zato sto su godine bitne,vec zato sto ce nam se do 18 sigurno promeniti misljenja tj sazrecemo bar mrvicu.
Kao sto mozete da primetite i dan danas pamtim sta je rekao i ne, ne kazem da sam ja "cekala" samo zato sto mi je on to tako predstavio,vec sto mi je mozda u tom trenutku i bilo potrebno to da cujem, skladistim negde u malom mozgu i kasnije po potrebi koristim Laughing
Mr. Green
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 01, 2008 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaki roditelj iole normalan, če savjetovati čerku ili sina, da sačeka, da sazrije prije nego se upusti i tu avanturu. I ja sam reko, MI moramo da "savjetujemo" te mlađe da je bolje možda sačekati, da li sad do 18 god. ili do banalan primer 24 godine, nije ni važno, nego da sačekaju svoju zrelost, da znadnu u šta se upuštaju.

Tebi :LOL: je kažeš bilo možda potrebno da to čuješ, mislim da bi svakoj mladoj bilo to potrebno da čuje.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 02, 2008 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Citat:
poklonila mu ono najvrednije... moju nevinost


Ne bih se složila da je to 'ono najvrednije', nikako.


Dobro, svi smo mi razliciti i imamo razlicite sisteme vrednosti.

Evo samo cu da spomenem jedan razgovor izmedju dve devojcice koje su otprilike sedmi razred (pricale su vrlo glasno dok su ulazile u zgradu i uopste nisu obracale paznju na to ko ih slusa): "... i zamisli, on me pita jesam li nevina! Ja sam mu rekla 'ako hoces nevinu idi u peti razred'." Shocked

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
rema10
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Jul 2008
Poruke: 1888
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 02, 2008 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...zalosno zalosno....u petak idem u kafanu i vozim vozim....i istrcavaju neka deca dal su pijane drogirane otkud znam zamalo da ih zgazim.....zakocim ja....pogledam malo bolje ono ako ima 10 godina ja ne znam...smeju se guraju se nesto ja stao reko dal da izadjem...samo sam se prekrstio 3 puta i nastavio dalje....e bre gole idu....minici nasminkane ko zenturace....strasno kako ono roditelji puste iz kuce ja ne znam...i posle se zapitate kako to da jure likove koji su stariji od njih po 15-20 godina....pa kako ne kad misle da je najbolje da spavaju sa nekim da bi ne znam sta postale.....sve je to meni zalosno...deca bre deca...a ti likovi oni su jos gori od te dece...pedofilija....strasno
 
casovi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Sep 2006
Poruke: 51

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 02, 2008 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@ rema10

Danas se vracam kuci, a ispred mene devojka tj. devojcica (nema vise od 18) spustila trenerku, golog stomaka seta a vidi joj se pola gaca... Strasno! A ja i dalje nevina a imam mnogo vise od 18 god... Rolling Eyes Mozda zato sto mi se ne vidi donji ves...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Gubljenje Nevinosti i danasne devojcice! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 4 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon