www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"Za ideale ginu budale.."
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Landser
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jul 2006
Poruke: 224
Mesto: nedostizno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 1:41 pm    Naslov poruke: "Za ideale ginu budale.." Na vrh strane Na dno strane

Cuvena Corbina izreka Smile

Interesuje me da li medju vama ima ljudi koji i dalje veruju u neki ideal,koji imaju,da se tako izrazim,neki uzviseni cilj u zivotu. Bez obzira da li on bio na nekom licnom ili globalnom planu.

Da li imate ideal zbog kog ste spremni na sve?



_________________
...чудни су путеви моји прожети успонима и падовима..корачам у самоћи, чезнем у нади..изгарам од жеље да пронађем те..једном...
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Budala sam prva među jednakima.
Ali ja sam budala po svom vlastitom izboru, tako da ne krivim ni mater,ni oca, ni Boga, ni učitelje a ni Đorđevića Boru, nikoga.

Ideal u koji vjerujem je ljubav. Prosto ne želim vjerovati da ona kad tad mora nestati, da se raspline u ništa. Opekao me taj ideal par puta ali ja nikako ne želim naučiti lekciju. Sada je stvar na pravom mjestu, ideal živi i da kucnem o drvo, živjet će.

Drugi ideal u koji vjerujem po izboru je dobrota. Koliko me taj tek ideal puta opekao!!!!!
Ali neka... sve to dođe na svoje, davno pravila znam, samo tuge se broje...

Treći ideal u koji vjerujem je moj mali, privatni, pošteni Bog...

Ne bih više navodio jer kako sam krenuo... ... ... ... ...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uspjeh odnosno ambicioznost. Ja eto ne želim i ne mogu vjerovati da postoji na svijetu neka osoba koja je nesposobna da bude uspješna. Ne mislim samo na posao, nego uspješna u bilo čemu: ako je bolesna - uspješna u svome liječenju i tako dalje..
Ne vjerujem u nečije stavove da za nekoga jednostavno nije posao, nije se rodio da bi radio i opravdanja lijenjih osoba :,,eto on je takav lijenj i što mu se može,,.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

budala? da...jesam...i ponosna sam na to...od svojih snova, svojih iluzija i ideala ne odstupam...ne mogu...njih kad bih izneverila to vise ne bih bila ja...sto kolega malo iznad rece, postoje neke lekcije kojima se ne dam nauciti, neke stvari koje ne dam sebi da shvatim...verujem u postenje, u dobrotu, u oprost...hodam sredinom druma...nikoga ne gazim, nikome se ne sklanjam...ruzicaste naocare su mi uvek pri ruci...bacim nekad pogled na svet kroz njih...utopistom me nekad zovu...sanjarom...glava u oblacima, stopalima s vremena na vreme dotaknem tlo...budala? drage volje

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Landser
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jul 2006
Poruke: 224
Mesto: nedostizno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 06, 2007 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mmmmm da, ljubav Cool
Najjaci ideal od svih, jos postoji i jos gori njen plamen, lepe odgovore dobih..
Sam sam takav, idealista u potrazi za pravom, iskrenom ljubavi, toliko rana na srcu imam (sto zbog sebe sto zbog curica Wink ) ali ne prestajem da se nadam i borim...
Budala... Zauvek ostajem Wink

_________________
...чудни су путеви моји прожети успонима и падовима..корачам у самоћи, чезнем у нади..изгарам од жеље да пронађем те..једном...
 
lolcina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Sep 2007
Poruke: 21
Mesto: USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 06, 2007 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne postoje ideali za koje bi ja ginuo
Zivot je suvise kratak i treba ga uzivati a za ideale neka ginu budale

_________________
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 06, 2007 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Primate li i mene, a? Ima li mesta i za mene tu? Ja sam vazda slušao srce.
Život i jeste samo za lude i radoznale!

@Landser
Računaj i na mene, upiši i moj glas tamo!
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 06, 2007 3:46 pm    Naslov poruke: Re: "Za ideale ginu budale.." Na vrh strane Na dno strane

Landser je napisao/la sledeće:
Cuvena Corbina izreka Smile


Kad je Bora to pisao, pisao je o nečemu drugom.

Jesam i ja sam budala, a zašto da se borim, da živim, ako nemam nekih ciljeva i ideala u svom životu? Vrijedno se je boriti za svoje ideale, pa ako treba i ginuti.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Aike
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 01 Sep 2007
Poruke: 70
Mesto: Skopje

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 06, 2007 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam pre nekog odredjenog vremena dostojanstveno sahranila sve svoje snove i ideale

_________________
Osecam andjela u sebi kog neprestano sokiram...
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 28, 2007 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam snove ali iluzije vise ne.
ne ginem za ideale iz prostog razloga:
ideal ne postoji Razz

_________________
www.ONE.org
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 29, 2007 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ja sam pre nekog odredjenog vremena dostojanstveno sahranila sve svoje snove i ideale


zanima me sta je dovelo do toga? ok,ovo je ravno,pa ovo je..pa necuveno! Crying or Very sad

Budala sam! Ostajem pri tome. Ne odricem se ljubavi, ne odricem se dobrote, postenja, prijateljstva, svih onih plemenitih osecanja i dela, ne, nikad. Odbijam da zivim u takvom svetu gde takav vid "zivota" ne egzistira! Bicu budala i boricu se protiv toga. A koliko vidim i vi sa mnom! Laughing
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 02, 2007 4:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo budale ginu za ideale. nisam budala. Mr. Green

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> "Za ideale ginu budale.." Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon