www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"Za ideale ginu budale.."
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 30, 2008 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice mojih ciljeva u zivotu spreman sam sve da uradim kako bih dosao do tih ciljeva .. nekada se desi da te ciljeve moram da ostavim " na stranu " ali uvek se nadje vremena da se razmisli o tome i da se onda nastavi onde gde sam stao.


_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
RomEo_90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Sep 2007
Poruke: 338
Mesto: Loznica/Malmö

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 19, 2008 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja za svoje misljenje, ako dokazem da je ispravno, a i dalje me ubedjuju da nisam u pravu - pa ako treba, i ubicu. Sto se tice ideala - bez toga zivota i nema. Bez ideala Vas guta svakodnevnica. Jednog dana cete se probuditi, i reci sebi - Jaoj, imam 45 godina, dvoje dece, zenu koja je sa mnom samo zato sto imam us*an posao, migrenu i isijas. I onda cete shvatiti da niste trebali tako lako da odustanete od svojih ideala. Ja, npr, verujem u ono - sve se moze kad se hoce. I kad mi neko kaze da je nesto nemoguce, to mi kazu uglavnom oni koji ne mogu to da urade. Zato, sutra kad se probudite, setite se necega sto ste hteli da uradite kao klinac, ili klinka, a onda ste odustali jer su vam matorci isprali mozak. I uradite to. I bice Vam bolje.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 31, 2008 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

please je napisao/la sledeće:
imam snove ali iluzije vise ne.
ne ginem za ideale iz prostog razloga:
ideal ne postoji Razz


slazem se sa ovim


idealno ne postoji , ali snovi u kojima cu doci do cilja i reci, ok, to je to, idemo dalje...
to mi ne moze niko oduzeti

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 31, 2008 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na sve sam spreman,i sve sam spreman uciniti radi nekoliko stvari :

- porodica
- bliski prijatelji
- ljudi koji su spremni uciniti sve za mene i koji me vole i kad sam dole,u najtezim trenucima

Za takve ljude vrijedi poginuti,dati krv,dati zadnju kap znoja,zadnju suzu i posljednji dah,jer ako si prema takvima djubre,ne zasluzujes ni da zivis.

_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 06, 2008 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne opravadavam"Da cilj ne bira sredstva",to više nisu ideali.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 07, 2008 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
please je napisao/la sledeće:
imam snove ali iluzije vise ne.
ne ginem za ideale iz prostog razloga:
ideal ne postoji Razz


slazem se sa ovim


idealno ne postoji , ali snovi u kojima cu doci do cilja i reci, ok, to je to, idemo dalje...
to mi ne moze niko oduzeti



Apsolutno se slažem.


Snovi su mi malo realniji, snovi su mi yapravo realni ciljevi koji se mogu ostvaiti.
 
Pinki.funclub
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Sep 2008
Poruke: 173
Mesto: RS

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 13, 2008 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ljudi zivot je jedan,treba ga proziviti, i raditi stvari koje nas zadovoljavaju, mada biti idealista u potrazi za pravom ljubavi i nije losa stvar Idea

[edit by :LOL: : pisanje teksta velikim slovima [allcaps] je zabranjeno pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite. ]
 
slakoleonac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Avg 2008
Poruke: 95

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 02, 2008 10:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ideala nema, ali za ono sto je meni izuzetno vazno, spremno zrtvujem sve.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 15, 2010 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam ideale u životu, što ne znači da se slažem da za ideale ginu budale.
Mogu da ne pravdam sredstva koja koriste, mogu da se čudim ljudima koji bi dali sve za ideale, mogu da se začudim šta sve smatraju i postavljaju kao ideal u svom životu, ali ja sama nisam od tih.
Da. A živim još uvijek, prošla sam mnogo toga i dobrog i lošeg i bez ideala.
Ljubav kao ideal? Nikada je na taj način nisam posmatrala. Ljubav je sastavni dio mene i nosim je kao nešto sa čim sam rođena. Da li bih poginula u ime ljubavi koju osjećam prema nekome? Ne znam, zaista. Nisam nikada došla i tu situaciju i ne znam kako bih se ponašala i šta učinila tada.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 08, 2011 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm...covjek koji nije spreman da... da... zivot.... za neke ideale...
i nije bas covjek...s kakvim bih ja mogao da se druzim...
neki idali su vislji i vredniji od ljudskog zivota...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 09, 2011 7:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da. Nemam ideale, jer meni moj sestrić nije ideal, dječak od 8 godina i njegova sestrica od 11 imaju moju beskrajnu ljubav i za njih sam spremna dati život ako bi došlo, ne daj Bože do te situacije. Dala bih život, ali to nije ideal, to je ljubav, čista, bezrezervna i ona koja bi me natjerala da naudim svima koji bi nasrnuli na njih. To malo ima veze sa idealom, jedino ako ćemo ljubav zvati idealom. Nisam sigurna da li je to ideal ili ljubav, ali o ona je jedna vrsta ideala, pretpostavljam E to je možda kod mene slučaj. U svakoj prilici, bila bih u stanju ubiti ako bi njihov život bio u opasnosti. Da li je i to vrsta ideala, ne mislim o tom.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2011 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam dosad barem 100 puta hrabro poginuo za svoje ideale! Mr. Green
Ali nekako uvek vaskrsnem! Mr. Green

_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> "Za ideale ginu budale.." Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon