www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitam vs ljubim
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 10:35 pm    Naslov poruke: Pitam vs ljubim Na vrh strane Na dno strane

U koju kategoriju vi spadate? Pitate jel smete da poljubite ili samo ljubite Embarassed Embarassed


_________________
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne pitam... ali znam kada mogu da uzmem Smile

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehe kako? bas me zanima Mr. Green

_________________
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vidis... devojci se cakle oci kao toj tvojoj devojcici sa avatara... samo bez suza...
pogledas nozdrve... a one se skupljaju i sire ubrzano...
i pogled pokusava da pobegne... ruke ne mogu mirne... ako se cuje glas... tih je i isprekidan...
je l momenat? je l trebam da pitam?

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahhahaha svaka ti cast Wink
onda naravno da ne, a ako nemas te reakcije??

_________________
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako nema ni jedne reakcije... ne uzimam.
ako hoce, a ne reaguje ni na jedan nacin... nije to to.... onda je mehanicki... onda ne dolazi u obzir.
no... kada hoce, nema te devojke koja bar jednom ne provuce ruku kroz svoju kosu.
nemoj sada da pitas sta u slucaju da devojka ima bas kratku kosu... onda se pocese po glavi Mr. Green

dosta sam ja napisao... sada ostali...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da bi glupo bilo da pitam "Mogu li da te poljubim" Mr. Green .....odmah se krece u akciju, ako da da je poljubis super a ako ne da e jbga onda Mr. Green

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E sad mi reci, ja imam naviku da vrtim pramen kose u ruci.. da li je to onda znak "kreni"?

_________________
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene to znaci "Pozuri dok jos mozes" i odmah onda krecem u akciju....procenat uspesnosti...100 % Mr. Green

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahhahahah dobar si Boki Mr. Green
mada u mom slucaju bi onda svako imao slobodan put jer stvarno mi se iz navike zna desiti da uvrcem kosu a ni ne primetim.. neke ljude to iritira Laughing Laughing

e nisam ni odgovorila na temu, uglavnom ni ja ne pitam mada retko kada ja ljubim prva Laughing Laughing

_________________
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam za druge ali meni svaki vid nervoze kod devojke znaci "Raspali mili" Mr. Green ... pogotovu kad uvija kosu....kud ces bolji znak Very Happy

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

polako ali sigurno odlazimo od teme... Smile
nisu isti pokreti...
kao zensko.... znas da je nekulturno igrati se sa kosom u drustvu. provlaciti prste kroz nju...
sada ce neko za mene da misli da sam neki pametnjakovic Laughing

inace... posto su muskarci uglavnom ti koji "krecu"... ako je sve proslo kako treba... sigurno si nesvesno dala par signala da zelis... a on ako je dobro video (ovako trebaju da mu budu oci otvorene Shocked ) ... uhvatice pravu priliku i "krenuce"... i ti bi trebla da vidis kod njega da on hoce...
sta je najinteresantnije.... u tom momentu devojka uglavnom vise prica a decko cuti... on je ne slusa pazljivo jer pokusava da uhvati momenat... ona prica jer je napeta... kada ona slucajno izgubi ritam i ostane "bez teksta" ... taj momenat treba da mu bude signal i da mu da samopouzdanja... ako se ti momenti cesce desavaju za jedno vece i nista se ne desava... mozda bi momak trebao da pita... da skrati i sebi i njoj muke...
pravi mali "rat" Very Happy

kome je lakse u ovom "ratu"?

neko ce da me zadavi zbog ovoga sto pisem Mr. Green

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Pitam vs ljubim Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon