www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitam vs ljubim
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kakvo razmisljanje Ohanzee bravo.... u pravu si muskarcima nije potrebno da dajes neke znake sat vremena da je vreme da poljubi devojku....Ohanzee je rekao sve sto je pametno zato od mene ovoliko Very Happy


_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne zasto? Meni se bas dopada to sto pises Mr. Green
Svaka cast jos jednom Wink

_________________
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da da... sada trebamo da iskoristimo priliku dok nema modova i da pisemo sta hocemo bez upozorenja Very Happy

trebala si da otvoris temu u fazonu "Poljubac kojim zapocinjem vezu"... i mozda bi tu cula neku pricu kako izgleda kada "stane vreme" Very Happy

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Aike
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 01 Sep 2007
Poruke: 70
Mesto: Skopje

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
E sad mi reci, ja imam naviku da vrtim pramen kose u ruci.. da li je to onda znak "kreni"?


Vrtenje pramena kose je znak nesigurnosti...to ume biti sexi u nekim romanticnim trenucima, ali ako to radis svakodnevno onda ti je moj savet da to sto pre promenis...

A poljupci...to je hemija...to se jednostavno oseti...uopste nije bitno ko koga prvi...bitno je sta ce biti posle...

_________________
Osecam andjela u sebi kog neprestano sokiram...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajde prvo da razjasnimo, nisam otvorila temu jer mi treba pomoc ili slicno nego samo onako bezveze Rolling Eyes

btw nije bas uvek da vrtim ali desava se Mr. Green

_________________
 
Aike
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 01 Sep 2007
Poruke: 70
Mesto: Skopje

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa posto je bez veze i ja ti lutkice pisem bez veze...ti si pitala za pramen kose...ja sam ti odgovorila...mozda te nije zanimao moj odgovor... mozda si to htela da cujes od nekog drugog, ali sam dala za pravo sebi da kazem na ovoj temi sta mislim...
Smeta?

_________________
Osecam andjela u sebi kog neprestano sokiram...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ufff cekaj temu sam otvorila da i momci i devojke kazu svoje misljenje sta rade, jel pitaju za poljubac ili odma ljube..

Pramen kose je samo kasnije dosao po "signalima" o kojima je Ohanzee pricao

_________________
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni slucajno!!!!

Ja jednom davno pitao i dobio korpicu. Sad

A da nisam pitao, prosao bih.

Nikada ne pitaj! Bolje dobiti samar nego korpu. Mad
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ej pa zar svi zaboravljate one neodoljive trenutke iz filmova kada se naginju jedno ka drugom i on onako dubokim drhtavim glasom kaze, sad cu da te poljubim..mmmmm Smile haha,ja sam gledala takvu scenu i bas mi je cool.
inace, ne pitam. samo ljubim Smile kad prodje prodje. mada sad bas i kad razmislim ne secam se da sam tako cesto ja zapocinjala.. ustvari mozda i jesam. Jednom iz ciste radoznalosti pozeleh da poljubim jednog decka jer je imao tako neodoljive usne i ja sam ne neko vreme intenzivno pitala"a kako li se on ljubi" i eto, imala sam prilike da saznam Smile Eto, ima ljudi koji zele da udovolje mojoj radozlanosti (bad,bad girl)!! Mr. Green
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
sta je najinteresantnije.... u tom momentu devojka uglavnom vise prica a decko cuti... on je ne slusa pazljivo jer pokusava da uhvati momenat... ona prica jer je napeta...


Poljubac je najlepši način da nekom zapušiš usta Cool

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
ice_baby_ice
>Полицајац<
<b>>Полицајац<</b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Jul 2007
Poruke: 1796
Mesto: Svuda po malo...

spain.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Citat:
sta je najinteresantnije.... u tom momentu devojka uglavnom vise prica a decko cuti... on je ne slusa pazljivo jer pokusava da uhvati momenat... ona prica jer je napeta...


Poljubac je najlepši način da nekom zapušiš usta Cool



ja se u ptpunosti slazem Very Happy

_________________
UDRI NARODNA M I L I C I J O ! ! !
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 15, 2007 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh pa dobro mene je jedan frajer pitao ,,May I kiss you now?,, ali je tome prethodilo toliko toga, da je to rečeno u šali u stilu ,,Hoćemo li se mi više poljubit ili ne?,, Mr. Green

A nikad ne pitam, pa najljepše je kad do toga dođe spontano!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Pitam vs ljubim Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon