www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta mislite o Dirk "The Grand" Nowitzki?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
iceman14389
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 14

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dirk Nowitzki je sigurno momentalno naj bolji igrac evrope ali ipak mislim da kada je Stojakovic u formi nema bolji!!!!!!
Razz Razz


 
uiuo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jun 2004
Poruke: 4

PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odlican igrac moze da igra sve od 2 do 5 na mnogo vecem nivou od stojakovica
 
matkebg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 15 Dec 2004
Poruke: 73
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije los igac, daleko od toga, ali vise mi se svidjaju reklame u kojima sam ga gledao nego kako igra, prosto receno nesto nisam njegov fan
 
miki82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 23

PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super igrac, a sta je najvaznije UVEK igra dobro. Iako ima los dan, on uspe da dodje izmedju 20 i 30 poena, dok Pedja cim ima losi dan se samo krije i ne pokusava nista.
 
energy_tmac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2005
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

halja je napisao/la sledeće:
povredio se covek, a dalas igra na istom nivou, sta to treba da znaci?


e to ti znaci da niti je najbolji evropski nba igrac niti je najbolji u svom dallasu.
kad se Stoja povredi citav Sacaramento stane, e to ti je igrac.
Mada za koju godinu mogao bi da bude najbolji u dallasu ali u evropi, tesko
 
edo1984
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 12
Mesto: germany

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam za vrijeme novinarskog rada imao srecu da upoznam nowitzki i moram da kazem, da uopce nije tip koji se q*rc* ili slicno. Tip je totalno redu, pusta dugu kosu, zato sto mu se to svidja. Dodje u Njemacku na odmor i spava i jede kod mame, trenira sa starim timom wircbergom na jednom jezeru veslanjem. Sta je meni onda 17 godina mladom balavcu morao da dadne intervju. Ali je uradio. To sto neki kazu da kopira pedjin shut-trik: ako nesto valja, onda valja. Sta svako mora izmislit nesto novo. Kako je Brega rekao: Ako je tako lako kopirat, onda uradi to i zaradi milione kao ja. Mislim da je dirk jedan od najboljih evropskih kosarkasa, zna sve pozicije igrati. Jel jaci od pedje, to je tesko reci, jel jaci od drazena, igraju u totalno drugom vremenu, to se ne moze reci. U svakom slucaju je super, kao kosarkas, a posebno kao tip.
 
simargal
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 18 Apr 2005
Poruke: 8
Mesto: Trstenik

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 19, 2005 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ubedljivo najkompletniji i najbolji igrac Evrope.Glupo je uporedjivati njega i Stojakovica.Stojakovic je samo najbolji shuter Evrope, a Dirk je kompletan igrac.

_________________
Onaj ko nije spreman da se bori ne treba da postoji
 
milosst
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Apr 2005
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 19, 2005 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novicki je jedan zaista kompletan igrač. Verovatno najbolji evropljanih u NBA.
 
StefiD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 22 Apr 2005
Poruke: 43
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kroz dve do tri godine nece mu biti ravnog! Very Happy

_________________
StefiD
 
lutor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jul 2005
Poruke: 8
Mesto: Podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 05, 2005 9:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lik koji moze da igra na svakoj poziciji i centra i pleja i krilo jer popsjeduje sve atribute ze jednog super igraca
 
radancic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 06, 2005 1:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni, nejbolji evropljanin u NBA ever. Narocito zbog njegovog stalnog napredovanja.
 
kocija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Jul 2005
Poruke: 28

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 06, 2005 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veoma kvalitetan i kompletan igrac

_________________
@dministr@tor
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Sta mislite o Dirk "The Grand" Nowitzki? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 3 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon