www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta mislite o Dirk "The Grand" Nowitzki?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
sedorf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 73
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bez sumnje najbolji je u evropi, a mozda i na svetu

 
Strasni GIMLI
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Sep 2005
Poruke: 105

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 06, 2005 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je pravi kosarkas,NAJ Evropski igrac,svi evropski igraci treba da se ugledaju na njega,ne po frizuri ,vec po profesionalizmu...
nikada nisam da toliko visok covek moze da ima tako dobru kordinaciju,dermarkiranje, mek sut..... Very Happy

_________________
mene niko ne voli Sad
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 13, 2005 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dirk je savrsen,bar sto se igre tice po meni najkompletniji igrac Evrope trenutno

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2005 10:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaista dobar igrac, ali ima i boljih od njega !!!

_________________
Mil-KG
 
SIMURINA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Apr 2005
Poruke: 29

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno najbolji igrač u europi u ovom trenutku,a što je još važno izrazito psihički jak u glavi što se ne može baš reč za ostale "europske zvjezdice"
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 07, 2005 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mil-KG je napisao/la sledeće:
Zaista dobar igrac, ali ima i boljih od njega !!!


U Evropi definitivno nema Exclamation
Dirk Nowitzki je svoje pokazao i dokazao na ovogodisnjem EP-u kod nas dole a i u NBA! Stojakovic je jednu izvanredno dobru godinu odigrao i dozivljava mnogo padova u toku sezonu dok Dirk uvek na jednom nivou igra. Za mene je on 'savremen kosarkas'!
 
shokatz
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 82
Mesto: subotica

gabon.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 20, 2005 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne mogu da verujem da neko poredi stojakovica i novickog. mislim jeste pedje extra, ali dirk je barem klasa vise. svako ko je gledao NBA ili evropsko u beogradu treba da mu je jasno o cemu pricam.
 
bili_piton86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 251

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 02, 2005 3:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno ima neosporan kvalitet ali se meni licno nikako ne svidja. Garnet bi ga razbio. A i Baron Dejvis je bolji iako ne igra na istoj poziciji
 
zeko25
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Dec 2005
Poruke: 3

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 02, 2005 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dirk je definitivno jedan od najbolji,ako ne trenutno i najbolji kosarkas na svetu,neverovatne su njegove fizicke predispozicije,covek moze da igra na svim pozicijama.
 
giorgiop
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 56

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U svakom slucaju najkorisniji igrac i vise od toga,a nazalost mi nemamo nikoga ni blizu....
 
Zaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 44
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 06, 2005 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Strasan igrac,kada bi mi imali takvog vodju...

_________________
Zaca Pandur
 
vedrancar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 66
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan od najboljih igraca iz Evrope u nba ligi

_________________
RADIKALNO BOLJE
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Sta mislite o Dirk "The Grand" Nowitzki? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 5 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon