www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Raziel@Nosgoth trazi...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 12, 2007 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brate ako hoces imam jos jednu malko sporiju techno verziju pesme Kylie....mogu ti i tu poslati. Very Happy


_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 9:55 pm    Naslov poruke: Ay, caramba! :D Na vrh strane Na dno strane

Hvala to k'o bratu! Very Happy Ali onaj 3. remix je bio PUN POGODAK!!! Razz Devojka se ODUSEVILA!!! Svaka ti cast, Bojane_kralju!!! Very Happy
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 23, 2007 1:54 pm    Naslov poruke: Raziel@Nosgoth trazi... Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav, drustvo! Smile Ponovo sam u potrazi, a ovog puta je u pitanju pesma Nade Obric pod nazivom "Da mi je". Na netu mogu da dodjem samo do teksta, ali ne i do pesme. Ako je neko od Vas ima moze mi je poslati na eyeofnute@yahoo.com Wink

Unapred zahvalan! Very Happy


Poslednja prepravka: Raziel@Nosgoth datum Sre Okt 03, 2007 8:31 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 29, 2007 8:52 pm    Naslov poruke: Raziel@Nosgoth trazi... Na vrh strane Na dno strane

Hmmm...bas mi se ne da... Confused Jos jedna "neuhvatljiva" pesma... Strana numera, negde iz devedesetih. Ima vise obrada, a meni treba samo 1 od njih... Ne znam ni da li je originalna verzija, ali evo dela teksta:

"Take these broken wings,
And learn to fly again
And learn to live so free!
And when we hear the voices sing,
The book of love will open up
And let us in..."



Uglavnom, nije 2Pac, ali je slicna... Originalno je od grupe Mr. Mister, mada je izvodi i grupa C-Block... Meni je pak u glavi zvucalo kao Seal, pa sad... Confused Nadam se da ce neko od vas koji citate ovaj post za mene imati lepih vesti... Embarassed

Moj e-mail je u postu iznad, a ako neko ima i neku od pesama koje sam u njemu trazio, ne libite se da mi je posaljete... Razz

A sada...u potragu...
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 30, 2007 1:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm, ja nadjoh da ovu pjesmu pjeva i neki Rick Springfield feat. Richard Page a zove se "Broken Wings".

Text:

[Originally by Mr. Mister]

Baby don't understand
Why we can't just hold on
To each other's hands

This time might be the last
I fear unless I make it all too clear
I need you so

Take these broken wings
And learn to fly again
And learn to live so free
And when we hear the voices sing
The book of love will open up
And let us in
Take these broken wings

Baby I think tonight
We can take what was wrong
To make it right

Baby it's all I know
That you're half of the flesh
And blood makes me whole
Need you so

Take these broken wings
And learn to fly again
And learn to live so free
And when we hear the voices sing
The book of love will open up
And let us in
Take these broken wings
You got to learn to fly
And learn to live so free
And when we hear the voices sing

Let us in
Let us in

Baby it's all I know
That you're half of the flesh
And blood makes me whole
Yeah, yeah, yeah
Yeah, yeah so

Take these broken wings
And learn to fly again
And learn to live so free
And when we hear the voices sing
The book of love will open up
And let us in
Take these broken wings
You got to learn to fly
And learn to live so free
And when we hear the voices sing
The book of love will open up
And let us in


Pa moguce je da umjesto ovog mislis da pjeva Seal... Rolling Eyes

Ako zelis ovu verziju mogu potraziti.

_________________
 
Cirkus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2006
Poruke: 84

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 30, 2007 1:51 am    Naslov poruke: Re: Raziel@Nosgoth trazi... Na vrh strane Na dno strane

Raziel@Nosgoth je napisao/la sledeće:
Pozdrav, drustvo! Smile Ponovo sam u potrazi, a ovog puta je u pitanju pesma Nade Obric pod nazivom "Da mi je" i pesma Milosa Bojanica - "Ja ti dodjoh kao gost". Na netu mogu da dodjem samo do teksta, ali ne i do pesama. Ako je neko od Vas ima moze mi je poslati na eyeofnute@yahoo.com Wink

Unapred zahvalan! Very Happy


Poslao sam ti ove dve pesme Smile
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 01, 2007 8:37 am    Naslov poruke: Raziel@Nosgoth trazi... Na vrh strane Na dno strane

Hmmm... Confused Pa, ne znam _GentlemaN_, mozda to i jeste verzija pesme koju trazim...ali necu znati dok je ne cujem, pa...ako nije problem, posalji mi je na mail, imas ga gore. Razz

Tebi, Cirkus, HVALA za pesme! Very Happy E, sad, ne bih da zanovetam, ali...pa Nada mi se skoro i ne cuje, kao i Aca Ilic - "Ja volim gresnicu"... Ako bi kojim slucajem naleteo na neku cistiju verziju ovih pesama, znas da bih Ti bio zaHVALAn. Embarassed

Pa...
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 02, 2007 5:58 pm    Naslov poruke: Raziel@Nosgoth trazi... Na vrh strane Na dno strane

Evo jos jedne pesme koju nikako da "skinem"... Confused Zove se "She's freaky", a izvodi je Pitbull. Razz

Naravno, jos uvek tragam i za pesmama u postovima iznad Rolling Eyes , pa...znate vetj. Wink

Poz! Very Happy
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 02, 2007 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stiže Pitbull za par minuta Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 02, 2007 9:43 pm    Naslov poruke: Hvala! :] Na vrh strane Na dno strane

Ti si prva osoba koja me je na ovaj nacin obradovala, a sada to cinis ponovo! Very Happy Ipak, ima toga jos gore... Rolling Eyes

Thanks, ~SonicLady~ ! Razz
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 05, 2007 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stiže Aca Ilić Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 09, 2007 2:26 pm    Naslov poruke: Jeeej! ;D Na vrh strane Na dno strane

Najlepse HVALA, ~SonicLady~! Very Happy Covek se na tebe zaista moze osloniti, a to je svaku pohvalu! Smile I, na "kraju" Wink ostaje jos samo pesma Nade Obric - "Da mi je", ispravna, naravno. Rolling Eyes A Gentleman ce se valjda javiti za gorepomenutu "Broken wings". Razz

Moja e-mail adresa je u postovima iznad. Poz! Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> Raziel@Nosgoth trazi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon