www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Raziel@Nosgoth trazi...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 04, 2008 9:19 am    Naslov poruke: Uf... :[ Na vrh strane Na dno strane

~SonicLady~ je napisao/la sledeće:
Mislim da ćeš ovde naći nešto zanimljivo Wink

http://www.domaci.de/download_f_12289_karolina_i_aki_rahimovksi_bijela_pesma.html


Ovo je vec treci put da downloadujem pogresnu pesmu... Shocked Confused Kao sto sam pogresio ja, tako si pogresila i ti, jer si se vodila nazivom pesme, koji nas je i obmanuo... Neutral
Obe verzije koje su na sajtu su na makedonskom jeziku Exclamation , te bi naziv pesme trebalo da bude "Bela pesna", kao sto to u originalu i jeste. Idea

Dakle, trazimo pesmu koja je uradjena za trziste ex-Yu zemalja... Idea
I, naravno sve navedeno u mom prethodnom postu... Rolling Eyes


 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 04, 2008 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam onu pesmu Nasa ljubav mislim imam link, ali pise da to peva Luna Shocked pa ako treba poslacu ti, javi je li to trazis? Cool
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 05, 2008 7:44 am    Naslov poruke: Heh! :] Na vrh strane Na dno strane

Hvala, Lilly, ali tu verziju vec imam u fonoteci, ali originalna mi je ipak mnogo lepsa... Wink
A sto se tice ostalih pesama koje sam zatrazio, izgleda da je i to malo "krupniji zalogaj"... Rolling Eyes Eh... Neutral
Ako neko ipak nesto pronadje od svega gorenavedenog, neka se slobodno javi, ili ostavi post... Mr. Green

Pozdrav!
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 08, 2008 9:52 am    Naslov poruke: Hej! :] Na vrh strane Na dno strane

U iscekivanju ispunjenja muzickih zelja koje sam zatrazio u prethodnim postovima, spisku bih dodao jos jednu pesmu grupe Nightwish - "Bless the child". Wink

Pozdrav! Razz
 
nescia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 23 Avg 2005
Poruke: 29

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 08, 2008 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo..ti se spremi...saljem ti
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 26, 2008 5:40 pm    Naslov poruke: Heh! :P Na vrh strane Na dno strane

Hvala, nescia, druze! Very Happy Jos jedna manje na spisku! Mr. Green Ako slucajno nadjes jos neku od pesama koje trazim, javljaj! Razz
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 9:25 pm    Naslov poruke: Heya! :P Na vrh strane Na dno strane

Zdravo svima! Very Happy A evo i moje najnovije muzicke zelje... Razz U pitanju je Stevie Wonder i numera "Free", ali ne studijski vec snimak uzivo, a ukoliko je moguce sa nekog od njegovih koncerata u "Birmingham NEC" ili u Parizu u podnozju Ajfelovog tornja te davne 1989. ... Mr. Green

Nadam se da ce ipak neko imati dobrih vesti, kako za ovu tako i za pesme koje sam zatrazio na prethodnoj strani... Rolling Eyes

Pa... srecno! Very Happy
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 05, 2008 11:43 am    Naslov poruke: Re: Hmmm... :| Na vrh strane Na dno strane

Raziel@Nosgoth je napisao/la sledeće:
Mozda bi pomoglo da sumiram pesme koje sam trazio na prethodnim stranama, radi lakseg snalazenja... Smile
Dakle, Ljilja Semsa - "Bilo pa proslo"(ne uzivo), Maja Markovic - "Nasa ljubav" [pre "Lune"], i najvaznije Arrow
Raziel@Nosgoth je napisao/la sledeće:
Zamolio bih sve one koji citaju ovaj post da mi pomognu u potrazi za jednom od pesama Milanceta Radosavljevica - "Ciganski je zivot lep"! Neutral
Pesma postoji i ovde na sajtu, ali kao i na mnogim drugim mestima, pesma nije kompletna!?! Shocked Confused
Ukoliko je neko kojim slucajem pronadje ili poseduje, cenio bih informaciju o tome gde i kako je mogu nabaviti... Rolling Eyes

Takodje bih iskoristio priliku da zatrazim pesmu (koja postoji na sajtu, ali na makedonskom jeziku) koju izvode Karolina i pevac "Parnog Valjka", Aki Rahimovski. Zove se "Bela/bjela/bijela pesma/pjesma" i secam je se sa jednog od letnjih festivala, a gotovo sam siguran da je otpevana na srpskom jeziku! Confused

Moderatori, clanovi... Upomoc!? Rolling Eyes


P.S. Numeru iz prethodnog posta sam nasao zahvaljujuci savetu clana mrvica92, ali ostalih (jos uvek) nema ni za lek... Neutral
 
Cirkus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2006
Poruke: 84

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 07, 2008 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poslate sledece dve pesme na mail: eyeofnute@yahoo.com

Milance Radosavljevic - Ciganski je zivot lep

Ljilja Semsa - Bilo pa proslo (live)


sutra stize Maja...

uzivaj Very Happy
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 08, 2008 6:17 pm    Naslov poruke: Heya! :D Na vrh strane Na dno strane

E, da znas da sam vec pomislio da je Milance postao "nemoguca misija", i kao sto obicno i biva, pojavi se, a ovog puta zahvaljujuci Tebi, Cirkus! Mr. Green Very Happy
Trazim je vec par meseci, i konacno je imam! Razz Hahaha! Laughing
A sto se tice Ljilje, moram ti reci da sam tu verziju vec imao, te sam zato u svom postu i napisao "(ne uzivo)"... Rolling Eyes Embarassed
Maju, ukoliko je verzija sa festivala u Budvi (pre "Lune"), ocekujem s nestrpljenjem... Mr. Green

U svakom slucaju, i na ovome do sada, jedno veliko HVALA!!!
 
Cirkus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2006
Poruke: 84

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 08, 2008 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema na cemu, poslata je i pesma:

Maja Markovic - Nasa ljubav

uzivaj Very Happy
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 09, 2008 5:00 pm    Naslov poruke: Hehe! ;D Na vrh strane Na dno strane

Ma, da l' je stvarno i moguce?!? Shocked Mr. Green Pa, ti nemas pojma koliko si me zaduzio ovom pesmom!? Very Happy Verziju koju si mi poslao prizeljkujem vec 10-ak godina!?! New Spiral Laughing
Veruj, kada sam je ubacio u MP3 i cuo, nakon toliko vremena, te tako dobro poznate note, i taj glas, mmm... Cool Ma, kao da sam se vratio kroz vreme! Razz
Ne znam ima li reci kojima bih ti mogao dovoljno zahvaliti... Rolling Eyes Mr. Green Ali, ako ti zatreba pomoc, znas kome mozes da se obratis! Wink

Do tada, odoh da slusam Maju! Very Happy Razz Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> Raziel@Nosgoth trazi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon