www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zašto se dobrim ljudima dešavaju loše stvari?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
nebofirm
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 313
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razne stvari se desavaju i dobrim i losim ljudima. Nije tu pitanje da li je neko siromasan ili bogat, vec kako je do toga doslo...

Ne kaze se dzabe sve se vrati, sve se plati...

I jos> Da nema crnog belo ne bi ni bilo belo...

Konstatacija sa pocetka je samo bitna u jednoj stvari, dansanja kultura i sistem vrednosti. Treba biti srecan sa onim sto imas i onima koji te vole, a ne nesrecan zato sto nesto nemas.... To je filozofija...



_________________
Zauvek slobodan...
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 1:59 am    Naslov poruke: Re: Zašto se dobrim ljudima dešavaju loše stvari? Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:


Nekad imam dojam da dobre ljude i sam bog kažnjava. ..


Pa, ima istine u tome. Biblija kaže da nekad i sam Bog dovodi u iskušenje svoje stado da vidi ko će posrnuti i ko je vera , a ko nevera. Sećate li se one priče o starcu Jovu . Što njemu da se desi sve ono što mu se desilo? Iskušenje, bolan.
 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 21, 2007 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da smo svi satkani od krvi i mesa, da je dobro i zlo sastavni deo svačijeg života, pitanje je samo ko šta i kako podnosi. Dobrima se dobro vraća, naravno ne odmah ali i lošima se mnogo više loše urađeno vraća, samo oni to možda preživljavaju na neki drugi način.

Moja definicija lošeg je da je to osoba koja svima, osim sebi naravno, misli sve najgore, a dobra koja pomaže drugima u bilo čemu, i sreća onih kojima ona čini dobro,zapravo više znači nego li lično zadovoljstvo.
 
Ktantonet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 285
Mesto: Israel/Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 22, 2007 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato sto samo ovozemaljski pacenici idu u raj Smile
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 07, 2009 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Možda je to samo plod naše mašte .. Tako i ja mislim al kad pogledam malo bolje realnost nije tako. I loši ljudi stradaju gore nego dobri .. Ali mi se uvek to zapitamo " Zašto se uvek dobrima dešavaju takve stvari? "
 
°_Daniel_°
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 01 Maj 2009
Poruke: 472
Mesto: München

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 07, 2009 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svima se dogadjaju lose stvari, samo sto kod dobrih osoba nas to pogodi, dok kod losih osoba to i ne primjetimo ili mislimo kako su to zasluzili...

_________________
... k'o da ženu nikad nisam vidio, k'o da mi je sudnji čas
kao s lanca pušten pas, kao dječak igračku u izlogu
samo bih te gledao, samo bih te volio dok mogu ...
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 10, 2009 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Loše stvari se dešavaju svakome,bez obzira dal' je dobar ili loš.
Samo što loši ljudi naviknu na loše stvari pa to i ne uzimaju srcu previše.
Dok dobri nastoje da rade i doživljavaju dobre stvari,pa kada im se desi nešto loše
onda se pitaju zašto im se to desilo kada su oni dobri.
S*anja se dešavaju svakome i u svako vrijeme...

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 2:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda je bolje pitanje zasto dobre stvari se desavaju losim ludima Question

Sve je to iluzija Laughing Laughing

I ovde najcesce je upotrebljiva rec Arrow

"Ne razumem zasto je sve to tako... sve lose(odvratno) zasto ja moram da radim od jutra do noci da bi preziveo, a neko ........" Laughing Laughing Laughing Laughing


_________________

 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zašto,jbg možda si trebao da budeš loš,pa nebi morao da radiš
toliko Mr. Green... Misliš da je to dobra stvar biti loš a imati sve...
Znam podosta loših ljudi pa im se i ne dešavaju dobre stvari često
bez obzira što ne moraju da rade od jutra do sutra.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

°_Daniel_° je napisao/la sledeće:
Svima se dogadjaju lose stvari, samo sto kod dobrih osoba nas to pogodi, dok kod losih osoba to i ne primjetimo ili mislimo kako su to zasluzili...


U pravu si...

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

šamar je napisao/la sledeće:
Zašto,jbg možda si trebao da budeš loš,pa nebi morao da radiš
toliko Mr. Green... Misliš da je to dobra stvar biti loš a imati sve...
Znam podosta loših ljudi pa im se i ne dešavaju dobre stvari često
bez obzira što ne moraju da rade od jutra do sutra.


Neee nisam pricao o sebi ovde Exclamation
A kako ljudi reaguju na to Exclamation
Ne mislim da je dobro imati sve i biti los... a i zavisi kako si los Laughing mozes biti los covek po putanju zene i dece... po ne vracanju dugova i eheheheeee jos koliko ih ima Mr. Green Mr. Green

Slazem se sa tim da losiji covek moze brze da uspe u svom zivotu, all ne i da se zadrzi na tome

Dobar moze se boriti do kraja zivota i ne uspeti... to je zivot... da je uradio nekoliko drugih izbora kad mu je ispadala sansa sigurno ne bi nilo tako Laughing Laughing

I ne moze covek biti los ako vidi na ulici babu kako ne moze da predje ulicu i ne pomogne Laughing Laughing Laughing to je sasvim drugo Mr. Green Mr. Green

_________________

 
mnebojsa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 09 Apr 2009
Poruke: 9
Mesto: Beograd, Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 17, 2009 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ohanzee je napisao/la sledeće:
nije tema predveidjena za to... li nema veze...

za mene...
dobra stvar... sve ono sto doprinosi bar jednom pojedincu a ne ugrozava nikoga, ili zrtva jednog pojedinca za vise ljudi
losa stvar... sve ono sto ugrozava bar jednog coveka a donosi dobro nekom drugom
uprosceno...


U potpunosti se slazem. Very Happy

Prica da je neko dobar samo zato sto nema petlju da uradi nista u svom zivotu i zato sto je lenj i nesposoban kod mene ne prolazi. Ti "dobri" koji se stalno nesto zale, stalno im nesto fali su u stvari samo PARAZITI drustva.

Lose stvari se desavaju "dobrim" ljudima samo zato sto i nisu bas toliko DOBRI, a posebno im nisu bas najbolje misli i zelje.
Postupke ne pominjem jer ih uglavnom nema. Confused
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Zašto se dobrim ljudima dešavaju loše stvari? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon