www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zašto se dobrim ljudima dešavaju loše stvari?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 26, 2009 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upravo moja poenta. ^


_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 26, 2009 10:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:LOL: je napisao/la sledeće:

zar zaista postoji tako jasna granica ko je iskljucivo dobar a ko los? (ili je ovo ipak neka druga tema)


Zavisi od čovjeka dal je vidi ili ne vidi,a granica između dobrog i lošeg postoji u svemu, pa tako i među dobrim i lošim ljudima...

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 21, 2009 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm pa mozda je jednostavno iz razloga zato sto narod one ljude sto su dobri (prema drugima),, na neki nacin 'iskoristava'.. Narod zna da su ti ljudi dobri i da ce sve uciniti za njih,
dakle, da ce uraditi sto oni zele.. Ti dobri ljudi se ne znaju udaljiti i ne znaju reci: Ne, ja to nece, ja to ne mogu, nrgo uvijek gledaju kako ce drugima udoljiti..a njima kako bude.
'Losi ljudi' gledaju kako je njima dobro, i tako da im cesto i bude bolje.!

Ovo sigurno nije odgovor na pitanje, ali mozda i ovo igra neki ulog Rolling Eyes

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 23, 2009 8:18 am    Naslov poruke: Re: Zašto se dobrim ljudima dešavaju loše stvari? Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Zašto se dakle dobrim ljudima, koji malo što skrive, koji pošteno rade i pošteno žive, dešavaju zle i loše stvari? S druge strane, mafiozi i slični ljudi kojima moral malo što znači u životu, očito bolje prolaze u životu.


Nekad imam dojam da dobre ljude i sam bog kažnjava. ..


Večito pitanje na koje nikada ne možemo dati konkretan odgovor,mada to da kriminalci prolaze bolje u životu od ljudi koji pošteno rade ima malo istine jel kako se kaže ničija nije gorela do zore,tako da to njihovo prolaženje "bolje" u životu jako kratko traje.

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
nemanja446
unique and unrepeatable
unique and unrepeatable



Godine: 32

Datum registracije: 19 Apr 2009
Poruke: 2143
Mesto: Trebinje, Republika Srpska

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 25, 2009 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Teško je definisati to "dobar čovjek" i "loš čovjek", jer ne postoje potpuno dobri niti potpuno loši ljudi. Svaki čovjek ima i dobrih i loših osobina, samo što neko ima više dobrih, a neko više loših. Tačno je i to da se danas često loše stvari dešavaju dobrim ljudima, a loši bolje prolaze, mada se to može objasniti i time što dobre ljude više pogađa nepravda jer je najčešće i ne očekuju. U svakom slučaju, dobrih ljudi je uvijek bilo više, pa bi to mogla biti olakšavajuća okolnost.

_________________
There isn't anything which is totally wrong. Even a stopped clock shows wright time twice a day.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 19, 2009 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zašto se dobrim ljudima dešavaju loše stvari?
Zato sto ih djavo iskusava.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
*Sugar Lady*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 17 Nov 2009
Poruke: 25
Mesto: Rijeka

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 14, 2009 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogi ljudi kažu da dobrim ljudima loše stvari se dešavaju, život i nije toliko kratak, ti dobri ljudi su sa mnogočime blagoslovljeni tjekom svog života.

_________________
Dobro je kad u životu za nešto se boriš, rukama stvoriš!
Dobro je kad u životu nekoga voliš i netko te voli!
Dobro je kad u životu nekoga slutiš i netko te sluti, ali je
najbolje kad u životu imaš nekog s kim možeš lako da šutiš! Very Happy
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 14, 2009 11:49 pm    Naslov poruke: Re: Zašto se dobrim ljudima dešavaju loše stvari? Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Zašto se dakle dobrim ljudima, koji malo što skrive, koji pošteno rade i pošteno žive, dešavaju zle i loše stvari? S druge strane, mafiozi i slični ljudi kojima moral malo što znači u životu, očito bolje prolaze u životu.


Nekad imam dojam da dobre ljude i sam bog kažnjava. ..


Svasta vi napricaste Laughing .
Uglavnom, tesko je podijeliti ljude na dobre i lose. Moras dobro izvagati dobra i losa djela, kao sto i ne treba dobre i lose stvari covjeka trpati u jedan kos.
Sve u zivotu ili pak skoro sve se desava sa razlogom.
Vjerujem da je tako, iako nam cesto ti razlozi nisu jasni.
Da losi bolje prolaze u zivotu, ne vjerujem bas, mozda jedno vrijeme ali zivot sve naplati hehe.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 20, 2009 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svima se desavaju lose stvari, samo sto to dobri ljudi podnose teze i pitaju se sta su to bogu skrivili, a oni losi, predju preko toga jer nemaju ni savjesti a ni puno samilosti prema bilo kome.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Zašto se dobrim ljudima dešavaju loše stvari? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon