www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koju zemlju NIKADA ne biste posjetili?
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 06, 2007 10:58 pm    Naslov poruke: Koju zemlju NIKADA ne biste posjetili? Na vrh strane Na dno strane

Koja je to država koju nikad do sad niste ni posjetili ali nikada u životu i ne bi? Opišite nam zašto, nemojte samo upisivati države!

 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 07, 2007 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne postoji zemlja koju ne bih posetila, bas bih volela da svaku vidim, jer smatram da i ta npr Albanija ima sto sta da pokaze turistima

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 07, 2007 2:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa trenutno ne bih htio u Irak ili Afganistan ali jednog dana, zasto ne???
Inace, kao i kolegica dameski, ne postoji zemlja koju nikad ne bih htio posjetiti.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 07, 2007 8:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Pa trenutno ne bih htio u Irak ili Afganistan ali jednog dana, zasto ne???
Inace, kao i kolegica dameski, ne postoji zemlja koju nikad ne bih htio posjetiti.


Pa evo slazem se sa aureliano.. I ja nebi bas posjetila Irak i Afganistan trenutno, jer se ratuje pa bi mogla izgubit zivu glavu. Inace ne privlace me bas zemlje di zene nemaju prava glasa i gdje bi mozda morala setat zamotana da bi mogla vidjet mjesto.. Confused

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 07, 2007 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da se u takvim zemljama zene turisti mogu setati bez tih svojih marama, samo su njihove zene zamotane...ispravite me ako gresim


a sto se tice rata, kud ga bas spomenuste, a svakakvih nesreca moze da se desi i na mestu gde najmanje ocekujete, prosto, nema pravila

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 07, 2007 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iran Shocked
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 07, 2007 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znači išli bi ste i u Ugandu, Bocvanu? Mr. Green

To da ne bih išla u Avganistan..To je vjerojatno reklo i dosta ljudi pa su otišli na ljetovanje na Tajland i zadesio ih je cunami 2004. godine. Znači prirodno zlo! Niti rata, niti bilo kakvih predviđanja, samo BUM!

S obzirom na to, ne biram zemlju prema njenim stanovništvom prvo, nego prirodnim ljepotama. Ne bih baš išla u Ameriku kad tamo haraju njihovi uragani, ali bih otišla u nekome drugome periodu..

Ne bih otišla u srednju Afriku. Ima mnooogo razloga, jedan od njih je doduše što sam jednom na kratko i bila i pobjegla sam, ali nebitno. Imala sam osjećaj kao da ću sigurno tu bit sahranjena zbog : životinja svih vrsta koje su me okruživale:, gmizavaca, buba, tigrova, stonoga, paukova, zmija...

U jednom momentu sam samo ostala bez daha i rekla hoću nazad u heliktoper.

A od ostalih zemalja koje nisam posjetila, eto ne privlači me područje samog sjevera Norveške pa sve na dalje do Sibira, pa preko Rusije, do sjevera blizu Aljaske i ,,puta kostiju,,.
 
Zaratustra
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Jul 2007
Poruke: 69
Mesto: Sheher Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 14, 2007 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema te zemlje sto je ne bih otiso posjetit!

_________________
Potpis
 
tetrazona
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Sep 2007
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 01, 2007 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mauritanija.

Oni jos zive robovlasnickim zivotom.
 
mirko29
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 45

Datum registracije: 14 Mar 2004
Poruke: 2729
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 01, 2007 7:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Albaniju definitivno Evil or Very Mad

_________________
AKO NE ZNAŠ GDE SI,ONDA SE NISI IZGUBIO...
HVALA TI ŠTO POSTOJIŠ,ŠTO SI ŽIVOT MOJ...

 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 02, 2007 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bih volela takođe posetiti svaku, ali baš svaku zemlju... a posebno Irak Very Happy iz nekih meni ličnih razloga Very Happy

_________________
~Duo de la muerte~
 
iblis_ze
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Sep 2007
Poruke: 8
Mesto: ZENICA

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 06, 2007 12:29 pm    Naslov poruke: ghg Na vrh strane Na dno strane

ka bi volio posjeti bas sve i jednu zemlju posebno australiju
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Koju zemlju NIKADA ne biste posjetili? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon