www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Maya-Dzin i limunada
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 06, 2008 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je odraz ljudskog(ženskog) prostakluka,kad devojka koja ima crnu kosu i preplanuli ten(tj. ''iskvarcovana''),ima plave oči(i to svetlo-plave oči).

Kao prvo:Crnke sa tamnim tenom uvek imaju crne oči(redje tamno-braon).Plava i zelena boja očiju je za takav tip devojke(crnka sa tamnim tenom) skroz neprirodna.Ova,ili nosi sočiva u boji,ili se nenormalno ''kvarcuje''.
To je prvo što mi je zapalo za oko,tj. to je ono što mi ''bode'' oči.

Drugo:Devojka nema blage veze sa pevanjem.Niti ima sluha,niti prijatnu boju glasa.Te stoga joj ne treba pružiti nikakvu šansu da pokuša da se dopadne bilo kome.

Treće:Devojka je 'ladno izjavila da je ona Cecina naslednica. Exclamation Shocked Evil or Very Mad A sve samo zato što joj je pesme napisala Marina Tucaković.

A i četvrto:Ova ''pevaljka'' mi deluje totalno antipatično.Ima tako nekako jeftinu i prostačku facu.Muka mi je više kad uključim TV na neki domaći muzički kanal i vidim nju.

P.S.: A pesma:''100 dinara dodaj mi za taxi'' sve govori o kvalitetima ove ''pevačice''.



_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 06, 2008 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Johnny-Delija je napisao/la sledeće:
Meni je odraz ljudskog(ženskog) prostakluka,kad devojka koja ima crnu kosu i preplanuli ten(tj. ''iskvarcovana''),ima plave oči(i to svetlo-plave oči).

Kao prvo:Crnke sa tamnim tenom uvek imaju crne oči(redje tamno-braon).Plava i zelena boja očiju je za takav tip devojke(crnka sa tamnim tenom) skroz neprirodna.Ova,ili nosi sočiva u boji,ili se nenormalno ''kvarcuje''.
To je prvo što mi je zapalo za oko,tj. to je ono što mi ''bode'' oči.

Drugo:Devojka nema blage veze sa pevanjem.Niti ima sluha,niti prijatnu boju glasa.Te stoga joj ne treba pružiti nikakvu šansu da pokuša da se dopadne bilo kome.

Treće:Devojka je 'ladno izjavila da je ona Cecina naslednica. Exclamation Shocked Evil or Very Mad A sve samo zato što joj je pesme napisala Marina Tucaković.

A i četvrto:Ova ''pevaljka'' mi deluje totalno antipatično.Ima tako nekako jeftinu i prostačku facu.Muka mi je više kad uključim TV na neki domaći muzički kanal i vidim nju.

P.S.: A pesma:''100 dinara dodaj mi za taxi'' sve govori o kvalitetima ove ''pevačice''.



e kako sam tu pesmu propustila da cujem Mr. Green po imenu obecava... Razz

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 06, 2008 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E cuh i ja tu pesmu sad na youtube Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
kokos
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 08, 2008 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kuku majko! Confused Rolling Eyes

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
Colonyash
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Okt 2007
Poruke: 32

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 08, 2008 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledao sam nekovece BN koktel gdje je bila ta Maya.
Jao, ne bih htio da "vrijedjam", prije svega jer i ona ima svoje fanove, i postujem svaciji ukus, ali stvarno njena pjesma "Dzin i Limunada"... Taj glas... Rrrrr, "da kazem alal vera, da kazem alal vera"... Ne znam sta je gore, glas ili pjesma... A sto se tice njenog izgleda, bas i nije nesto, nekako je poruzna (podsjeca me na moju profesoricu...).
I ono kako se hvali da ima svoga sponzora, tj. "sexy biznismena" (kako ona kaze), mislim, umisljeno, nema sta. Jos jednom sorry svim njenim fanovima, ali ovo je moje licno misljenje.

Ne znam, ne volim takve osobe, nikada ih ne bi mogao smatrati idolima, valjda zato slusam Coloniu, a Iru iz Colonie na neki nacin i privatno poznajem, stvarno je super osoba, nikad se ne hvali, zbija sale na svoj racun... ma zena extra, suti i radi svoj posao... Za razliku od ovakvih kao sto je Maya, koja se hvali sponzorima... Ne znam, svako ima svoje... Ja nisam niko da osudjujem, ali drzim se onoga da svako ima pravo na svoje misljenje. Smile


Johnny-Delija je napisao/la sledeće:
Devojka je 'ladno izjavila da je ona Cecina naslednica. Exclamation Shocked
Ozbiljno? Nisam to znao... Nije da nesto preferiram Cecu, jer slusam sasvim drukciju muziku, ali Ceca je za nju Bog. Mislim, ako ta Maya stvarno moze da bude Cecina nasljednica... Hahahahahahahahahahahahahahaha... Laughing
Nemojte me nasmijavati. Jedina osoba za koju sam mislio da moze zamijeniti Cecu jeste Slavica Cukteras, jer pjeva Cecine pjesme skoro u originalu, ali ipak Ceca je Ceca (opet kazem da ne slusam tu vrstu muzike, ali volim i poslusati kad mi dodje, a i znamo svi ko je Ceca).

A opet za ovo da je Maya sebe proglasila Cecinom nasljednicomm da se jos malo nasmijem... hahahahahahahahaha...


Hahahahaha... Prije bih ja zamijenio Cecu sa svojim deranjem, nego Maya...




Edit by: Lane86 Arrow Pisanje poruke jedne za drugom (spam-ovanje) je strogo zabranjeno Pravilnikom!
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 18, 2008 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...A kad čujem one stihove:''...Da ti na uho šapnem:''Abraka-dabra!Ja sam pobjedila!''...Ti bez komada,ja tako mlada...''
Ughhhhhhhhhhhhh,dodje mi razbijem TV ili radio,zavisi gde čujem pesmu.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
telulu
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 280

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 6:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni Maya niti je lijepa, niti ima neke glasovne sposobnosti, ali je volim slušati. Džin i limanda mi je bio apsolutni hit ljeta 2007. Laughing

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i dalje stojim iza toga da mi je pesma Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ti bez komada ja tako mlada ..... Crying or Very sad

_________________
kokos
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 1:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao bre, kao da niste navikli na svakakve textove do sad Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Modesti Blejz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Avg 2007
Poruke: 57
Mesto: Sin City

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 22, 2008 4:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa celog njenog albuma,ova pesma je ubedljivo najnekvalitetnija ... i zamislite ironije,najslushanija. Wink
Nazhalost,to ne govori mnogo o njoj i o onima koji su radili taj album,koliko o ljudima koji trazhe tu pesmu po stanicama i "klubovima".
Moram da se nadovezhem na komentar o pesmi "100 dinara".... Mene slabo dodirnu textovi domacih gluposti,zaista...ali ova pesma ima izuzetan text,koji je smislen i tuzhan... problem je vishe u tome shto sam naziv pesme deluje nekako ..jeftino,ne?... Ipak,ne treba suditi o njoj na osnovu naslova,vec je saslushati i pokushati razumeti je. A ona je zaista vredna slushanja,isto koliko je Dzin I Limunada obichno smece.
** kako o ukusima ne vredi raspravljati,unapred cu se ograditi da je ovo samo moje mishljenje koje ne mora biti ispravno,ali je moje..shta cu. Wink

_________________
Like a soul without a mind
In a body without a heart
I'm missing every part
 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 22, 2008 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....Zajedno smo kao dzin i limunada.... Rolling Eyes

_________________
kokos
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Maya-Dzin i limunada Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon