www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vas osecaj...
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  

Vas osecaj???
Za druge je bio osmeh na mom licu,ali samo ja znam sta je u meni...
53%
 53%  [ 8 ]
Bilo mi je jako tesko tako da tih trenutaka nisam mogao/la da kontaktiram ni sa jednom osobom....
33%
 33%  [ 5 ]
Tog trenutka sam se osecao/la slobodnije...
6%
 6%  [ 1 ]
Nemam komentar...Mogu samo da kazem da mi je bilo opusteno...
6%
 6%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 15

Autor Poruka
Dinke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Avg 2007
Poruke: 58
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 1:48 am    Naslov poruke: Vas osecaj... Na vrh strane Na dno strane

Vas osecaj nekoliko minuta posle zavrsetka vase veze sa ljubavnim partnerom ili parnterkom prema kome ste nesto vise osecali? Embarassed Laughing Crying or Very sad Confused Razz Evil or Very Mad


_________________
Prati svoje srce,ne slusaj nikog oko sebe.......................................
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 3:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za druge je bio osmeh na mom licu,ali samo ja znam sta je u meni...


Inace u svim sferama moga zivota se ponasam ovako..i kao sto kaze pjesma..place mi se ja se smejem Laughing

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

diskutabilno.... od slucaja do slucaja...
ni u kom slucaju nije bilo ni prijatno ni opusteno...
isto zavisi i od toga da li sam ostavio ili sam bio ostavljen.

kako god ... boli i osecaj je los... a izraz lica... ni sam ne znam.

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sobzirom da je to samo moj problem i niciji vise, za statak sveta se trudim da izgledam uljudno tj osmeh je tu Smile malo kiseliji,ali idalje tu Smile Ako mi nije do vidjanja ostajem kod kuce i vidam svoje rane, prijatelji su tu ako zatreba. Nadam se...
Rolling Eyes
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ono bilo je različito, što se sad tu može. sa nekima je bilo opušteno jer je izrečeno na vrijeme i iskreno..sa nekima nije jer zapravo nismo bili sprečeni ničime drugime osim više sile i neke selidbe..bude svašta, ali i to se prođe. uglavnom prvog trenutka progutam sve to i nastavim dalje. Wink
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

progutam gorak zalogaj i dignem glavu gore...prkos i inat unutra, osmeh spolja

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
progutam gorak zalogaj i dignem glavu gore...prkos i inat unutra, osmeh spolja


Isto tako se i ja ponasam... Samo osobe koje me dobro poznaju mogu da primete da nesto nije u redu...

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
Nina_NS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 338
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 09, 2007 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pred drugima se pravim da je sve ok i ne zelim ni da pricam o tome....a kad ostanem uvece sama kuci,tad mi je najteze ali sve to prodje...

_________________
Ljubav nikad vise ni u sali,los je onaj sto se hvali da ce da me prevari....
 
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 9:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm...pa sve zavisi. Ali generalno se vodim ovim "Za druge je bio osmeh na mom licu,ali samo ja znam sta je u meni...".

Znaci je sve super, sve ok, osmijeh (kakav god da je) je tu. Nekad mi ide malo losije, pa kao i dobijem pitanje "to nesto nije ok?", ali me onda i izvuce odgovor "da sam samo malo vise umorna...".
Zna se ko su ljudi pred kojima ne treba da glumim, tj. zna ona... Smile

Zahvaljujuci ovakvom ponasanju su ljudi i dosli do zakljucka kako meni nije stalo i meni nije tesko, ali sta koga briga kako je meni...

_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
ZooRooX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Avg 2007
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cudna mimika lica ali se opisati nemoze!
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 15, 2007 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo se tu osecanja izmesa u jednom trenutku, tako da bih obelezio sva cetiri odgovora.
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 15, 2007 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad sam ja raskidala bilo mi je nekako zao njega.. a kad je drugi decko raskinuo samnom, onda me je tek posle nekoliko minuta udarilo u glavu sta se desilo.. i tek tad mi je doslo da zaplacem
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Vas osecaj... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon