www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Motivacija igraca: ljubav prema sport-u ili novac??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
nedjopg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Dec 2004
Poruke: 12

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Danas vecina igra za pare ali ima izuzetaka naravno...Nekada je sve to bilo mnogo bolje...

 
SIMURINA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Apr 2005
Poruke: 29

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ovako! Bogdan Tanjevic je rekao koji su to glavne stvari igracu u pocetku karijere.
1.bolesno ambiciozni roditelji koji gledaju samo kako zaradit na sinu sto prije.
2.igraceva djevojka i njeni roditelji koji takodjer ocekuju da on odmah ode u NBA kako bi svi oni mogli dobro zivjeti.
3.Razno razni menadjeri koji pokusavaju privolit igrace na razno razne nacine te im tako odvracaju paznju od onog najosnovnijeg,a to je treniranje.
4.sportski direktor kluba koji ga placa.
5.Tek onda trener koji bi mu kao trebo kroz igru usaditi i neke ljudske vrijednosti

I to je ziva istina, a nogometu je jos i gore
 
tftmaster
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Jan 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verujem da je samo zbog novca imalo bi onih koji bi vec odustali, jer zaradjuju vise od reklama nego od kluba...
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tftmaster,

slazem se da zaradjuju dobre pare od reklama, ali da bi prestali sa sportom--eh, to je vec drugo. kada bi prestali, ta slava bi brzo nestala, a i pare takodje. Laughing

sto se nasih sportista tice, pare su uglavnom glavni prioritet. naravno, cast izuzetcima. ali, tako to ide. pare mjenjaju svijet!
 
mmax
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Maj 2005
Poruke: 10

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 02, 2005 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubav prema nogometu je samo motivacija djeci, a čim postanu profesionalci, ta ljubav se pretvara u posao....

_________________
Max
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 03, 2005 3:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fudbal je postao jakooooooooo veliki biznis... Naravno da ima fudbalera koji igraju iz zabave ali takih je jako malo.

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 24, 2005 9:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekada su igrali ljudi sa srcem a sada je samo pitanje kolike Pare zarade Sad

_________________
I C E M A N
 
prokuplje123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 25 Maj 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2005 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dzajic,sekularac,mitic and co bi trebali da budu multimilioneri.........
 
lakimkd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 9

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 31, 2005 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da su pare najveca motivacija mozda je ranije bilo drugacije,ali ja mislim da u sportu nema para ne bi ga ni bilo
 
boby_77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 12
Mesto: Temisvar

romania.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 31, 2005 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ipak mislim da ljubav prema sporta je veca motivacija, ali ne za predugo
 
ekurtovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 49

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Možda iz ljubavi za fudbalom u početku igraju, ali posli to pređe u ovo drugo, tj. za pare. Tako je to u fudbalu Laughing
 
dax3d
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jun 2005
Poruke: 13
Mesto: Pancevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 13, 2005 9:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tako je ekurtovicu, nazalost ...
ali ipak mislim da jos uvek postoje neki igraci koji ne igraju zbog para Laughing

_________________
Ne.Diraj.Tigra.Dok.Se.Igra
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Motivacija igraca: ljubav prema sport-u ili novac?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 4 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon