www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Motivacija igraca: ljubav prema sport-u ili novac??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
oshk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jun 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 13, 2005 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na zalost mislim da je kod mladih sportista prvenstvena zelja za novcem.. rijetki su oni kojima je sport na prvom mjestu.. sto je donekle i razumljivo.. ipak su dobre ribe i brza auta u dvadesetim zanimljiviji od znoja i rada

 
rami4res
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 15

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 13, 2005 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem sa da su pare vazan deo njihovic zivota ali mislim da vecina prof igraca igra fudbal zato sto to vole...pogledajte im proslost i sami cete znati.
 
nbgimt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 10

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 14, 2005 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa onaj ko ima puno kes on ne igra za pare
 
SWAT
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 14, 2005 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni je najvaznija ljubav prema sportu i klubu za koji igras ali danasnji sportisti prvo gledaju finansije pa onda sport!
 
stanojko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 15, 2005 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ko igra fudbal profesionalno iz ljubavi?Niko.Sve se vrti oko para.Evrithing is in money.
 
Uzice
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 13 Feb 2005
Poruke: 6

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 15, 2005 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nazalost ...samo se igra za kes...i to je danas glavno...

koliko para toliko muzike Rolling Eyes
 
milicaodcz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 03 Okt 2004
Poruke: 12

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 30, 2005 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoje igrači koji, kao npr. Marko Pantelić vole svoj posao i svoj klub, ali u njemu ne mogu da ostanu jer im pare koje dobijaju nisu dovoljne za egzistenciju, pa moraju otići jer ne mogu živeti od ljubavi prema klubu!
 
tiki88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2005 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U nasem fudbalu se uglavnom igra srcem,jer para nema,a u svetu je u 99% slucajeva u pitanju kes
 
Stampedoo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jun 2005
Poruke: 20
Mesto: Novi Pazar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2005 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ipak je to ljubav prema novcu i da ih on pokrece zbog toga i igraju
 
Schulzy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2005 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vecina ih igra radi novca ali se nadam da ce se to promijeniti jer gubi se ona ljepota fudbala...
btw.najbolji primjer je Chelzi sad se svi prave navijaci Celzija a pola ih nije ni culo prije Abramovica i njegovih novaca Rolling Eyes
 
pelesinjo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 724
Mesto: AUGSBURG

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2005 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako ko krene od malih nogu da igra fudbal nemisli sigurno o parama nego o zadovoljstvu a sve sto si stariji u ovim vremenima sve vise visi o novcu i o zivotu kao milioner posle toga ali svakako mislim da svaki taj fudbaler prvo misli o ljubavi prema tom sportu a tek onda o parama koje ja mislim da ce se svako ovde sloziti samnom i nisu tako suvisne!! (koliko god da ih ima)

_________________
Tudje sve lepo, lepse ali moje je kakvo takvo najlepse!!!!!!!!
 
ljuba85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 588
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 3:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se mene tice jeste da imam 20 god. i da treba da razmisljam gde i sta treba raditi ali mene to ne zanima i fudbal igram iskljucivo iz ljubavi i tako ce i ostati, a ostalo dolazi samo po sebi

_________________
LJUBA
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Motivacija igraca: ljubav prema sport-u ili novac?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 5 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon