www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Motivacija igraca: ljubav prema sport-u ili novac??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
vlsi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 11
Mesto: bgd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Danas je sport biznis, pa su najveca motivacija pare.

 
radancic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 06, 2005 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za vrhunske rezultate je neophodno oboje.
 
nikadizvini
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 07, 2005 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U pocetku ljubav, a poslije zna se rapa!
 
lordf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jun 2004
Poruke: 6

PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2005 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iz ljubavi...
prema novcu...
 
milos308
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Apr 2005
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se sa prethodnikom
 
RistaSM
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 24

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

novac je najveca motivacija, ljubav je tu jer radis posao koji volis Smile
 
DavorCity
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 212
Mesto: Kumanovo

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 2:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mogao bi da kazem i to i to.Ljuva je na prvo mesto a posle idu i pare.Jedno bez drugo ne bih moglo da bude Laughing New Spiral
 
Buchko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2005
Poruke: 30

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imaju neki sto igraju samo radi novca a ima neki radi veselja recimo to je ronaldinho koji mu je abramovic nudijo miljune pa nije oso tamo sam je reko da ga pare ne zanimaju
 
vikira
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 165

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, teško je reči, da neko igra iz ljubavi. Možda poslije potpisa ugovora, iz ljubavi prema xx.milijona eura, što tek mora da odradi.
 
*Nebojsa*
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 2027
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sama cinjenica da se od LJUBAVI NE ZIVI govori sama za sebe,mislim da se sve vrti oko love.

_________________
Moja ljubavi hajde reci mi pa makar i lepo slazi mi-Da to nije istina da si moja jedina,nemoj plakati samo reci mi!!!
 
nsavic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Jan 2005
Poruke: 42
Mesto: Ivanjica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekad je bio ljubav prema sportu a sad bih rekao da je to igra za novac
 
DavorCity
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 212
Mesto: Kumanovo

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve u svemu mala rekreacija.Ali svremenom na vreme mora i da se vadimo jel ne samo da dajemo.Zelja je pregolema od moje strane za Fudbalom,ali i novac je bitan Razz Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Motivacija igraca: ljubav prema sport-u ili novac?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 6 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon