www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Motivacija igraca: ljubav prema sport-u ili novac??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

motivacija je lova definitivno.......100%, provjereno, iz prve, druge ruke....

ozbiljno.....



_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
zokan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 45

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kakva ljubav sveje samo novac.Mozda se nekad davno igralo iz ljubavi ali sada sigurno ne
 
grobar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jan 2003
Poruke: 14

PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2005 2:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nazalost sve vise su bitnije pare nego srce.
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 9:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovako sto se tice motivacije ona postoji u manjim klubovima ali u vecim klubovima sta ces vecu motivaciju od 100.000 evrica nedeljno !

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
For_Play
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 9
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 29, 2005 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi se prodaju za kes pre ili kasnije........ New Evil
 
sanjurka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 112
Mesto: BAR

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 18, 2005 9:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je neafirmisanim igracima motiv i ljubav prema sportu, ali i postizanje slave, pa samim tim i zarade. Oni koji su vec poznati i koji su broj jedan , bave se sportom jer im se moze i sigurno to ne rade na silu ili preko volje. Niko nije uvjek, bilo kojim poslom da se bavi, motivisan da maksimalno i stoprocentno da sve od sebe.
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 5:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da je ljubav prema sportu prva motivacija,pa sledeca iza nje novac...koliko god neko bio placen da igra,mislim da posle nekog vremena ne bi mogao vise da izdrzi ako ne voli to sto radi...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
pkovincic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 25

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posao kao i svaki drugi. igras tj. radis za kes- platu
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma naravno , radi se o poslu kao i svakom drugom. da vidim koji bi od njih igrao u klubu , a da pri tome ne dobija adekvatnu nadoknadu. ma bre ni ja ne bih a volim sport najvishe !!!

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 3:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobri sportisti krecu iz ljubavi i uspevaju da budu veoma dobri...
kada dodje do novca pocinju da propadaju....

inace sada se vise ide zbog slave nego zbog novca ili vec cega...

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dok sam bio dole na odmoru, sam cuo da igraci Zemuna i Obilica ne dobijaju redovno platu i da razmisljaju da napuste klub (a Obilic je zauzeo zadnju poziciju u Super Ligi). Znaci na neki nacin je motivacija ipak zarada ali dole je i zaista poseban slucaj jer od cega bi inace ziveli ako ne dobijaju pare na vreme. A za ekipe sa zapada... sumnjam da ima mnogo igraca koji zbog ljubav prema klubu igraju na takvom visokom nivou i da rado treniraju svaki dan. Njima je isto motivacija da budu sto bolji igrac i da promene tim i da dobiju jos vise kes.
 
rimidalv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Nov 2005
Poruke: 115

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 30, 2005 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa obzirom na situaciju u zemlji mislim da je sve stvar novca
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Motivacija igraca: ljubav prema sport-u ili novac?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 7 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon