www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Folklor u Dijaspori?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
sabina24
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 09 Jul 2005
Poruke: 7
Mesto: Kln

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dosta je klubova propalo steta a volila bi da nastavim da igram... Fino je to znati!!!


_________________
?? Pitaj me sta hoces da znas
 
bagrem
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2005
Poruke: 8

PorukaPostavljena: Ned Jul 10, 2005 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod nas u NRW ima, i odrzavamo folklorijade.
U Nemacku ima dosta jakih folklornih sekcija (Mannheim , Wuppertal, Mnchen Berlin). Video sam ih na folklorijadu u Berlinu.
 
Tibor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2004
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 10, 2005 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod nas u Duisburgu bilo je nekada , moja cerka je Igrala u folkloru bilo je lepo.
Danas postoji klub ali mi je stvarno zao folklora nema vise sto je velika steta za nas
koji vec imamo unucice koji bi mogli videti lepote sto donosi nas Folklor.

Tibor iz Duisburga
 
Jugoslovenka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 02 Nov 2004
Poruke: 29
Mesto: Bonn/Njemacka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod mene u Bonu je bio jedno vrijeme. Klub sto je to oranizovao vise nije imo volje odnosno predsjednik kluba nije vise htjeo da se brine o tomo, tako da je na kraju propao folklor.
Sto sam primjetila, kad idem u Bosnu, da tamo rijetko ko zna igrat, pretezno samo ovi iz inostranstva,.... Laughing
Pozdrav svima
 
buzda sestoperac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 58
Mesto: Beograd

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iz Bg-a (SiCG) sam, igram, ali i putujem. Pre par godina sam bio u Hamburgu i znam da je tamo bilo jedno drustvo.
Sada idem na Kanarska ostrva i tmo cemo ostaviti trag naseg folklora.

_________________
Razum i osecajnost
Veruij ali proveri
 
sonder
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 56

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 16

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 27, 2005 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

igrao sam samo 18 god a zadnje 4 bio koreograf; preso evropu od finske do portugal
i da na jednu turneju nisam (upoznao zenu mog zivota) nikad ne bi prestao da igram.
ovde kod mene Orleans francuska nesto nema bas puno da bi se organizovali;steta Sad
 
Bond_boy007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jul 2005
Poruke: 19
Mesto: Wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dolaze da gostuju uvek neki ali mislim da ima i odavde neki klub.
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igrala folklor profesionalno (zavrsila baletsku skolu-folklorni odsek), isla uporedo sa baletom i na folklor, s' tim da sam folklor pocela pre baleta, tj. igrala sam folklor od svoje 5-20 godine! Proputovala pola sveta sa kulturno umetnickim drustvima gde sam igrala! Cak sam jedno kratko vreme bila u nasem jedinom profesionalnom ansamblu "Kolo", ali nisam nikada radila u Kolu, jer su plate bile stvarno bedne! Ubrzo posle zavrsetka skole, prestala sam i sa baletom i sa folklorom! Mada je to moja veeeeelika ljubav! Bila sam igrac generacije u skoli, solista u sva tri drustva gde sam igrala i potencijalni solista Kola! Razz Laughing Eto! Laughing 8)
Na zalost, ovde nema ni jednog naseg AOKUD-a, ali bih se verovatno prikljucila nekom kad bi postojalo, cisto za svoju dusu! Wink

_________________


 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima neki bedan folklor....jako su losi a i hvale deca tj. ljudi koji bi igrali.
Ja sam inace u Vladicinom Hanu igrala folklor sest godina, i bila na razna takmicenja...a ovde sam se ponudila u tom srpskom drustvu da pomognem nesto oko koreografije i igre naravno, ali su odbili, jer ima neki hrvatski koreografi koji daju casove folklora....tako da sam odustala.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2005 1:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod nas dabogme da postoje.. cak sam i aja folklorasica... Very Happy
 
~ivee~
crazy in love
crazy in love





Datum registracije: 07 Sep 2005
Poruke: 1796
Mesto: ... izgubila sam se u gradu izgubljenih ... i nasla se na domaci.de ...

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2005 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kale_pr je napisao/la sledeće:
da 6 godina sam igrala u folkloru u bernu ...



e moras mi vise ispricati!!
ja sam oduvek htela da igram, al nisam znala gde ima neki klub.
hvala vec unapred.

pozz
 
ziko1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 4:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod nas ovde u Kanadi- Toronto ima par folklornih grupa koje okupljaju dosta nase ompladine ali i starijih generacija. Na skoro svim takmicenjima koja se ovde odrzavaju pod pokroviteljstvom drazvave nasi pobedjuju. Dosta je rzavijen folklor i kod Grka, Ukrajinaca, Makedonaca, Madjara, Spanaca, meksikanaca i drugih.
Ali nasi su najbolji.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Folklor u Dijaspori? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 5 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon