www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sombor
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 27, 2006 2:19 pm    Naslov poruke: Re: Rodni Beograd - Sombor zauvek Na vrh strane Na dno strane

sonjadejan je napisao/la sledeće:
Da mi je neko u mom zivotu rekao da cu pored glavnog grada Beograda, ogromne i besne, tamne i uzbudljive prestonice nase Srbije, voleti jedan mali, severni, tihi i bajkoviti Sombor - ne bih mu verovala. Ali sad bih... Sad mi je tamo srce, sad mi je tamo zivot. . . Sad su mi tamo drugovi, vino, pesma, sve je tamo. Beograd mi je postao stran, plasim ga se i zelim da pobegnem gore u ravnice, u nepregledna zuta prostranstva i vocnjake, u divne sarene kucice kraj drumova, u tihi vetar koji huji kroz odzake, kod stare majke koja me ceka ispred kapije, u zagrljaj dragom da me vinom i usnama napije.. Sombor je bajka, preliven od zlata i zelenila u prolece..Hvala ti , Boze, sto si mi dao taj grad da u njega mogu da pobegnem i sakrijem se od umora i sivila koji mi Beograd daje.. U Somboru covek ne moze ostati sam, ne moze nikoga mrzeti. U tom tako slatkom backom gradicu oseticete ljubav svih gradjana, oseticete proslost kako jos uvek zivi i moderan svet kako ga prati..U njemu svega ima..cak i zene piju vina........................... "Zenit cu se ja, zena mi treba, koja znade svasta radit a ja cu se gospodarit u tem Somboru..u tem Somboru, svega ima, to istina, pa i zene piju vina, u tom Somboru.."

kako divan opis jednog grada..i hajd nemoj zavoleti grad i na nevidjeno... Wink



_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sombor danas , kao i uvek, meni najlepši
 
DJOLENZI
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 308
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam bio,ali koliko sam cuo jedan od lepsih gradova u Srbiji!!!Stvarno bas imam zelju da ga posetim,jedan od retkih gradova u Srbiji koji nisam obisao! prvom prilikom svracam
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 26, 2007 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj rodni grad... uvek će imati posebno mesto u mom srcu. Divan je.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 05, 2008 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baš htedoh da otvorim temu o Somboru, pa videh da ste već otvorili..
eeh, u tom Somboruuu... Cool
Sombor je jedan predivan grad, u kome provodim puno vremena kad sam u Srbiji, i puno mi znači..RazzRazzRazzRazz
Volim ovaj grad jer je nesto posebno..
Volim da se šetam Somborom, idem po trgovinama, kaficima, na bazen...itd...Very Happy a i mogla bih da sam u njemu, sama, satima i da ništa ne radim...
Još kao dete sam provodila puno vremena u njemu i taj grad mi ostaje u sećanju zauvek.. Wink

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Đina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 134
Mesto: U.K.

uk.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 05, 2008 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, ja sedela u kafiću po imenu Prosvetni Klub i večerala kod Andrića pored Štranda. Predivno sam se provela i baš mi je žao što smo bili samo par sati.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Sombor Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon