www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kragujevac
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam iz Krusevca, ali ovih dana se bas nalazil u Kragujevcu i veoma mi se svidja!!! Laughing

 
blackvelvet111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 17 Dec 2005
Poruke: 82

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 21, 2005 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kragujevac je prekrasan grad, i stvarno su svi ljudi tako dobri i dragi, susretljivi i nimalo pakosni, uglavnom obožavam taj grad, i jako sam se brzo navikla na njega, jedva čekam veljaču kad ću ponovno doći, ima par stvari koje još nisam vidla a svakako bi htjela i voljela, nadam se da i budem, uglavnom sve divne riječi o Kragujevcu i ljudima koji tamo žive Very Happy
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 9:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

o ljudima ne mogu puno reci jer ljude koje ja znam vecinom nisu kragujevcani po poreklu.Grad kao grad,sta znam, nije los...mada cini mi se da zamire..kao i Kraljevo i mnogi drugi gradovi....na zalost

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
daneilic
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2004
Poruke: 4

PorukaPostavljena: Sub Dec 24, 2005 3:18 pm    Naslov poruke: Kragujevac Na vrh strane Na dno strane

Definitivno najlepsi i najcistiji grad u Srbiji Smile
 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kg je extra imaju dobre frajere

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
lujkaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kg je najlepsi grad na svetu
zivot je tamo samo takav
Very Happy
 
KUKURIKU
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Dec 2005
Poruke: 38

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije loosh grad,bio sam nekoliko puta.
 
wh4cky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

anicca je napisao/la sledeće:
ja sam u kragujevcu rodjena sticajem okolnosti ali mi se uopste ne svidja.. kraljevo je zakon!


kraljevo? pf, bezveze, sta ti je tako dobro u kraljevu? Kragujevac je za kraljevo pariz!!!!! 8)
 
Dundeelaja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Maj 2006
Poruke: 7

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrh provod...Ekstra grad...A ne samo grad Wink
 
somipfc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 17, 2006 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kragujevac mozda nije najlepsi i najbolji grad,ali ja sam u njemu rodjen i u njemu cu da umrem. Zao mi je sto je na losem glasu u Srbiji, ali ko ima gram mozga ne bi trebalo da kaze nista lose o Kg-u. Beogradjani ne bi trebali tako da pricate. Svako zna da pare iz manjih gradova idu u Bg....... Rolling Eyes


[Edit by pinkie: Reči napisane u ovoj poruci koje imaju uvredljiv karakter, cenzurisane su pošto je to strogo zabranjeno Pravilnik-om.]
ne zameri ali ne bismo voleli nikoga da uvredimo zar ne..srdacan pozdrav Wink
 
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 26, 2006 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veoma lep, ali malo vise dosadan grad!
 
kristinche
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam iz kg-a ! Very Happy Naravno da je najbolji, nejlepshi i sve je extra..Ali dosadi vremenom.... Al' ipak ga najvishe volim! Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Kragujevac Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon