www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dusan Svilar
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 22, 2007 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma Dule ima izvrstan glas,ali peva samo zabavnu muziku,sto nije bas za grand
jeste da nisam glasala za njega ali svaka mu cast na pobedi jer iako ima smao 16 godina peva ko Cola sto mu je za pohvalu Very Happy



_________________
 
lela_scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 191
Mesto: Kragujevac

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 23, 2007 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dule je najbolji od svih 'Zvezda Granda'.

_________________
M A N U E L A
 
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 26, 2007 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ok je........lepo peva.............samo se oblaci krs za svoje godine...........a i svaka mu cast sto je uspeo kao pop prevac da bude Zvezda Granda???

_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
telulu
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 280

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 27, 2007 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Momak je na mjestu čini mi se. Pjeva odlično, i ako mi se izbor pjesama ne dopada.

_________________
 
Dihtung
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 27, 2007 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne pripada Grand ekipi. Vise bi voleo da je ona riba pobedila
 
Ellite
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 2
Mesto: Subotica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2007 10:30 pm    Naslov poruke: asdasd Na vrh strane Na dno strane

I samnom je isao u razred pa sta?
 
Ellite
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 2
Mesto: Subotica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2007 10:35 pm    Naslov poruke: we Na vrh strane Na dno strane

Pa ja mislim da on dobro peva iako je isao u IGK
 
lela_scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 191
Mesto: Kragujevac

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 13, 2007 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy Very Happy Ma,Dule je super!

_________________
M A N U E L A
 
Maja'94
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 14 Okt 2007
Poruke: 3
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 14, 2007 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma Dule je genije,najbolji je!!!I drago mi je sto je pobedio,jer je to i zasluzio!!

P.s.Ja sam se sada registrovala,red bi bio da se predstavim.

Ja sam Marija,javljam vam sr iz Sapca,94 sam godiste,tacnije imam 13 godina,7. sam razred osnovne skole "Stojan Novakovic"-Letnjikovac.Ovde sam dosla da bih skinula neke pesme,ali ne znam kako Embarassed ...Nema veze,snacicu se.Hocu da skinem Jelenu Tomasevic,pokusacu kasnije.Ako vas nesto zanima,pitajte,kiss... :* Very Happy
 
lela_scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 191
Mesto: Kragujevac

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 15, 2007 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smile Smile

_________________
M A N U E L A
 
durlanac
.::=Vitez Ljubavi=::.
<b>.::=Vitez Ljubavi=::.</b>



Godine: 36

Datum registracije: 25 Nov 2006
Poruke: 3150
Mesto: Srbija do Tokia, Durlan do Kalchu!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 15, 2007 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U redu je Lelo shvatili smo da volish Duleta Very Happy

Samo da napomoenem da mu nije mesto u zvezdama granda. Grand treba da bude produkcija narodnih a ne zabavnih pesama. Zvezde su trebali da pevaju cistu izvornu muziku (Cune, Toza, Miroslav...) a Dule je pevao zabavnjake. Nigde veze...

_________________
 
elmalady
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 04 Feb 2008
Poruke: 6
Mesto: gracanica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 27, 2008 8:47 pm    Naslov poruke: DUSAN SVILAR Na vrh strane Na dno strane

Sad

_________________
kazem lady oci su ti zvijezde...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Dusan Svilar Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon