www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dusan Svilar
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
elmalady
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 04 Feb 2008
Poruke: 6
Mesto: gracanica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 27, 2008 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je Dusan najbolji pjevac na estradi. Stvarno pored sto on odlicno pjeva ima i svoj stav i pamet sto je najbitnije ya rayliku od nekih. I pored svega sto su mu drugi govorili on je ostao isti. Stvarno malo je takvih kao sto je on. Dule najbolji. Very Happy Cool Cool


_________________
kazem lady oci su ti zvijezde...
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 11, 2008 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast momku,ima tek 16 godina i ovako pjeva,ali glas ce mu se razvijati i napredovati uz odgovarajuce strucne osobe i menadement on bi stvarno mogao postati velika zvijezda.Sad ako je ugovorom vezan za grand produkciju pitanje je kakave ce mu oni dinde-minde davat da pjeva Rolling Eyes i stekao sam dojam da je decko jako skroman i imun na slavu i sve sta ona nosi sa sobom(bilo to lose i dobro) sto ce mu sigurno biti plus u karijeri!
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 11, 2008 8:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dušan Svilar ... dobar glas, ali nikakve pesme, oblačenje. Nema ni jedna pesma koja mi se sviđa od njega
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 11, 2008 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Dušan Svilar ... dobar glas, ali nikakve pesme, oblačenje. Nema ni jedna pesma koja mi se sviđa od njega



Pa,sad da su mu nikakve pesme,tu se ne bih složila sa tobom Rolling Eyes .
Meni su baš super pesmice,samo tako nek nastavi.

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
Apolonija
¤ Slavonka & Bavarac ¤
<b>¤ Slavonka & Bavarac ¤</b>





Datum registracije: 23 Sep 2008
Poruke: 1630

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 11, 2008 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Niti sam do jučer znala da je tako mlad, niti sam znala da je sudjelovao u Zvijezdama Granda Shocked ... Njegove pjesme nemaju veze s folk-om. Rolling Eyes Ima predivan glas, glas slavuja i stvarno jedva čekam njegov debitantski album... Smile
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 12, 2008 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je on staromodan,cudi me kako je postao prvi onda na finalu Rolling Eyes A toliko su zasluzili oni drugi da pobede....a Dobro,svako ima svoj ukus Exclamation
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 12, 2008 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa Francuskinjom sto se tice pobede.
Ja zaista nisam ocekivala da ce on da pobedi, vec Milan Stankovic koji po meni ima najlepsi glas, onda Nemanja Stevanovic ili Cobe.
Navela sam samo muskarce znam, mislim da su oni zasluzili da pobede.

Sto se tice pevanja, Dusan ima odlican glas, zaista lepo peva ali mislim da su ostali malo bolje pevali od njega.
 
korisnicko_ime_88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jun 2007
Poruke: 2

cambodia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 22, 2008 2:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://www.youtube.com/watch?v=FdF-ESlI-w0
Prelepa pesma Embarassed Embarassed Embarassed
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 22, 2008 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj novi album sam skinula i preslušala, malo sam promenila mišljenje o njemu generalno. Nisu mu toliko loše pesme sa ovog albuma, ali definitivno mislim da su drugi poput Cobeta, Milana Stankovića, Rade zaslužili da pobede. Preforsiran je i estrada će napraviti nadobudnu i uobraženu ličnost u telu običnog dečaka i to je već počelo da izlazi na videlo. Može on da glumi nevinašce i skromnost, ali će se na kraju pokazati njegovo pravo lice i pohlepa za slavom. To je moje mišljenje o njemu kao pevaču. Kakva je zaista osoba to ne mogu znati jer nemam moć proceniti osobu dok je ne upoznam i ne vršim bilo kakvu konverzaciju sa istom. Izjave, na estradi su mu skromne, a da li je zaista takav... ? Mislim da definitivno nije. Glas mu nije toliko očajan kao što sam prvobitno mislila, no, to ne menja moje mišljenje da je nula i kao pevač i kao ličnost.
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 23, 2008 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Ovaj novi album sam skinula i preslušala, malo sam promenila mišljenje o njemu generalno. Nisu mu toliko loše pesme sa ovog albuma, ali definitivno mislim da su drugi poput Cobeta, Milana Stankovića, Rade zaslužili da pobede. Preforsiran je i estrada će napraviti nadobudnu i uobraženu ličnost u telu običnog dečaka i to je već počelo da izlazi na videlo. Može on da glumi nevinašce i skromnost, ali će se na kraju pokazati njegovo pravo lice i pohlepa za slavom. To je moje mišljenje o njemu kao pevaču. Kakva je zaista osoba to ne mogu znati jer nemam moć proceniti osobu dok je ne upoznam i ne vršim bilo kakvu konverzaciju sa istom. Izjave, na estradi su mu skromne, a da li je zaista takav... ? Mislim da definitivno nije. Glas mu nije toliko očajan kao što sam prvobitno mislila, no, to ne menja moje mišljenje da je nula i kao pevač i kao ličnost.


Ti napises nesto uvjerena u to a onda recenicu iza sama sebi kontriras tome sta si prije izjavila Rolling Eyes Laughing svasta Laughing
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 23, 2008 7:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Batino20 je napisao/la sledeće:
♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Ovaj novi album sam skinula i preslušala, malo sam promenila mišljenje o njemu generalno. Nisu mu toliko loše pesme sa ovog albuma, ali definitivno mislim da su drugi poput Cobeta, Milana Stankovića, Rade zaslužili da pobede. Preforsiran je i estrada će napraviti nadobudnu i uobraženu ličnost u telu običnog dečaka i to je već počelo da izlazi na videlo. Može on da glumi nevinašce i skromnost, ali će se na kraju pokazati njegovo pravo lice i pohlepa za slavom. To je moje mišljenje o njemu kao pevaču. Kakva je zaista osoba to ne mogu znati jer nemam moć proceniti osobu dok je ne upoznam i ne vršim bilo kakvu konverzaciju sa istom. Izjave, na estradi su mu skromne, a da li je zaista takav... ? Mislim da definitivno nije. Glas mu nije toliko očajan kao što sam prvobitno mislila, no, to ne menja moje mišljenje da je nula i kao pevač i kao ličnost.


Ti napises nesto uvjerena u to a onda recenicu iza sama sebi kontriras tome sta si prije izjavila Rolling Eyes Laughing svasta Laughing


Ne, daleko od toga da kontriram, već se samo poenta kako shvatiš moj post, no ovde se ne govori o meni u temi, zar ne? Zato bih te zamolila da ne analiziraš svako moje slovo. Koncept albuma nije loš, melodije, sklop generalno pesama, a to je ono što je malo popravilo mišljenje o njemu, jer me je puno nervirao kad sam videla da je pobedio i kao ličnost i kao pevač.

Ne želim se i nemam se kome pravdati šta sam želela da napišem. Ko je razumeo shvtaiće.
Wink
 
Liliodendron
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Okt 2008
Poruke: 5

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 23, 2008 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

QueeN
Očigledno je da publika više ceni Dušana i od kojekakvih Milana i Radmila. To što ta publika nije glasna kao "krasivice" i tako te, to još ne znači da nije mnogobrojna. E sad, u odnosu na to, baš i nije mnogo izvikan, ako jeste onda mnogo manje od zvezda koje ti više ceniš.
Ne razumem šta znači to da će se na kraju pokazati pravo lice koje je već počelo da izlazi na videlo. Kakvo videlo? Ako ciljaš na ono što pročitaš u žutoj štampi koja maximalno iskorištava zvezde, totalno im izvrće izjave i tako pakuje ono što nije ni rečeno kako njima odgovara, onda grešiš. Ako su to samo prvi dojmovi i subjektivni utisci prema nekome ko nije isti kao ti, onda bolje da veruješ onima koji ga bolje poznaju. Ako je nešto treće, reci.
Normalno da u Dušanu postoji izvestan postotak ambicija prema slavi, što je sasvim prirodno kod svih slavnih ličnosti ali veruj mi da je to kod njega mnogo manje zastupljeno nego npr kod Milana. Dečko želi biti dobar i kvalitetan pevač, uz to ima i svoju publiku, a to mu ne možemo zameriti.
Ne ponaša se na sceni kao u privatnom životu... hm... pa donekle jeste, za šta takođe mislim da je prirodna i normalna reakcija pred kamerama. Samo oni koji su rođeni showmeni mogu to da razbiju, a Dušan nije showmen nego pevač. To kod njega nije priča, on samo prirodno dopusti kamerama da učine svoje i ponaša se najkulturnije moguće, kod njega to tako ide. Koliko ljudi toliko ćudi, nismo svi isti. Nema tu nikakve zlonamerne ili ambiciozne glume, veruj mi.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Dusan Svilar Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon