www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jeti, motman i čupakabra
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~
::  
Autor Poruka
vebija
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 519
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 12, 2006 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cuo sam za to..a ti meksikanci su inace ovako ludi,nista me kod njih ne bi iznenadilo


_________________
postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji neznaju
 
tesha
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Okt 2005
Poruke: 271
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zašto se pojavilo u Americi kad osim pobjede Buša na izborima nije bilo većih katastrofa Mr. Green
 
mickyWSG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 12 Apr 2005
Poruke: 708
Mesto: Kikinda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 12:41 am    Naslov poruke: Re: da li verujete da chupacabra postoji? Na vrh strane Na dno strane

makedonce78 je napisao/la sledeće:


El Chupacabra - Means "the goat sucker" in Spanish.



"the goat sucker" hahahaha....

Bila je jedna epizoda "Dosije X" gde se spominje El Chupacabra.

_________________
>>>>micky<<<<
 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gluposti,sve same gluposti.
Ja sam gledao film sa Ricardom Girom "Motmanova Prorocanstva" i kao film i izmisljena pojava nije lose,ali da ljudi vjeruju u nesto sto je plod ljudske maste Laughing stvarno jedno veliko LOL
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja sam citala komentare vezane za film, koji je u sustini ako se ne varam snimljen upravo na osnovu tih prica o stvorenju koje je gore navedeno.Sta ja znam>Jeste da je priroda cudo i da svakojakih desavanja ima..ali zaista mi se cini da se verlo cesto preteruje i od komarca pravi magarac.Previse je naucne fantastike medju normalnim svetom Rolling Eyes
a evo kako se zamislja da izgleda to famozno bice..pa procenite sami..mislim... Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
MARINA-NS
Shukran La Kul Shi
Shukran La Kul Shi



Godine: 37

Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 4921
Mesto: Kul Makan Wen Fi Shams (Novi Sad)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 9:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poreklo bica je nepoznato. Jedna od verovatnih mogucnosti je da se radi o neuspelom, a mozda i uspelom genetskom inzenjeringu, za to se optuzuju ili NASA ili vojna laboratorija za istrazivanje na zovotinjama koji se nalaze u luci Puerto Rico. Neki su spremni da poveruju da se radi o "mezimcima" iz svemira koje su zaboravili ili namerno ostavili njihovi vanzemaljski vlasnici. To se opravdava cestim slucajevima kada se chupacabra pojavljivao na podrucjima na kojima su pre toga vidjeni NLO-i...

Evo jedna simpaticna slicica Laughing

_________________
Sto ne moze nikad covek, to andjeo uvek moze, al' malo, malo mu treba, da ljudski oblik dobije i pravo lice otkrije malo, malo mu treba, da zavidi i udari da boli ga i krvari malo,malo mu treba, zato mi nista ne veruj i gresnom rukom ne miluj jer malo malo mi trebaaaaaaaa!
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 9:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da me ne bi toliko zacudilo i kada bi ovakva zivotinjka postojala.Ja joj ne bih davala neke bog zna kakve moci, mislim zivotinja kao zivotinja. Jednostavno priroda je cudo.Pre neki dan sam gledala jdnu od emisija opstanak, da ste samo videli ona cuda prirode..mislim uzas tako da i ova zivotinja deluje moguca. Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
pumica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 97
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 7:50 pm    Naslov poruke: he Na vrh strane Na dno strane

stvarno se u potpunosti slazem sa gore navedenom izjavom.a i moguce je da je to jadno stvorenje bilo nekada dravzdenjak ili slicno tome ali da su na njemu izvrsene razne genetske probe pa je postalo ono na sta sada lici

pa gledala sam fim i film nije los...onako ali malo mi je preterano da tako nesto stvarno postoji...


@edit by pinkie..sledeci put stavi oba komentara u jedan post da ne moramo spajati, Wink hvala unapred Wink

_________________
....I kada nam oduzmu one koje volimo
...I kada oni umru,oni ce ipak ziveti vecno ako mi ne prestanemo da ih volimo,jer prave ljubavi su vecne!!
4mymum
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 25, 2006 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to za motmana ne znam,ali sam se malcice uplasila kad sam gledala film "motmanovo prorocanstvo"...
onaj fazon da su ga vidjali i u cernobilu i u drugim mestima gde su se dogodile vece katastrofe..mozda nam priroda salje znake ali mi ne znamo da ih procitamo.kao sto zivotinje osete zemljotres,tako mozda i ljudi osete da ce se desiti nesto strasno ali ne obracaju paznju na to.
mozda???

_________________
B & M
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 1:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako malo godina, tj. svakih nekoliko generacija evolucija zna da pogresi ili da malo skrene sa kursa. Ta stvoreja vjerovatno postoje ali su vjerovatno slepi krajevi evolicije i unikatni su primjerci svoje vrste. Vidite i sami da su evoluirani, tj. prilagodjeni zivotu u sredini u kojoj zive. Yeti je bele boje da bi se kamuflirao sa sneznom okolinom. Vjerovatno u njgovoj genetskoj gradji postoji greska nastala prilikom evolucije i zato ce vjerovatno ostati jedini primerak svoje vrste.

_________________
 
warshava
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 17 Jan 2007
Poruke: 32
Mesto: IVANJICA

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako izgleda lici mi na neslanu salu stvarno ne kontam da uvek ta "misteriozna bica" niko ne nahvata ili bar odstreli

a za jetija vec da ne pricam dovoljan je kostim slican gorili i lik koji ce da drzi kameru stvarno nemem komentar osim glupi ameri !

[Edit by Annabel_Lee: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
sivigruja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 204

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

yeti definitivno postoji, na japasnskom ostrvu...ostoji video materijal New Evil
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~ -> Jeti, motman i čupakabra Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon