www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je zrno peska bitno u nasem zivotu
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
nepeks
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 17 Feb 2005
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 31, 2005 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije bitno to je zrno ko i svako drugo

 
RaLord
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Maj 2004
Poruke: 5

PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da zrno cini pustinju da nema tog zrna nema ni pustinje
 
gargamelvasiljevic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 10

PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da je bitno bez znra nebi bilo ni nas
 
wonder85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zrno peska je bilo korisceno kao nacin za stopanje vremena u malo starijim civilizacijama, peska imas na moru i u pustinjama arapskih zemalja i afrike, ja mislim da se sve u svetu moze racunati kao zrno u perspektivi primer zvezde u nebu, planeta u svemiru, ljudi na zemlji, mravi ispod zemlje.
 
djevojka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Apr 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je ovo zanimljivija anologija...

Covjek stoji na plazhi, ispred je okean...mozhes da imash i okean i zrno pjeska, u zavisnosti koje zrno odaberesh i kada ga bacish u okean.
 
kreativnium
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 03 Feb 2005
Poruke: 11
Mesto: belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dame i gospodo, dobro vece. Gledati na zrno peska kao na deo pustinje je svakako ispravno, ali postoji jos citav niz celina u cijem je sastavu isto zrno.
Svaka ta celina nas zivot cini laksim ili srecnijim, ali postoje i one povrsine koje takodje u sebi poseduju pomenuto zrno, a ipak ne olaksavaju nam zivot.
To zrno postoji, a na nama je da ga ucinimo bitnim ili ne bitnim u nasem zivotu.

_________________
hallo!
 
duhesa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 28 Nov 2004
Poruke: 180

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drugim recima kreativnium - svako zrno peska je tu zbog necega ,zar ne?
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je tu zbog necega, svako zasto ima svoje zato. Mislim da mi nismo dostojni da objasnjavamo zrno peska, ono je tu gde jeste i ko zna zasto je to dobro!
 
MARINA-NS
Shukran La Kul Shi
Shukran La Kul Shi



Godine: 37

Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 4921
Mesto: Kul Makan Wen Fi Shams (Novi Sad)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja sestra je imala temu za satav u srednjoj skoli ZRNO PESKA IZ PROFILA pa sad vi vidite sta biste pisali na tu temu i da li je zrno peska zaista bitno u nasem zivotu Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Sto ne moze nikad covek, to andjeo uvek moze, al' malo, malo mu treba, da ljudski oblik dobije i pravo lice otkrije malo, malo mu treba, da zavidi i udari da boli ga i krvari malo,malo mu treba, zato mi nista ne veruj i gresnom rukom ne miluj jer malo malo mi trebaaaaaaaa!
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2005 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

filozofski : i jeste, i nije. chija filozofija ima veci uticaj ? to je na svakom pojedincu da sam prosudi.

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bitno je....iz jednog zrna se cudo moze napraviti ako neko ume.
Metaforicki i optimisticki gledano, naravno.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
mracninone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 93

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 22, 2005 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako te kosta glave onda je sigurno vazno, u ostalim slucajevima nije nista.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Da li je zrno peska bitno u nasem zivotu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon