www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Devojka na tanjiru
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Lutkicabg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 20 Dec 2005
Poruke: 6

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 3:39 pm    Naslov poruke: Devojka na tanjiru Na vrh strane Na dno strane

Da li bi ste ili da li ste ikada odbili neku devojku koja vam se ponudila onako "na tanjiru" za sex? Znam da mnogi muskarci misle "zensko je zensko" ima li u tome istine?

 
mcbain
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 76

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uz veliku verovatnocu da u muskim krugovima budem proglasen za jeretika, ne bih po svaku cenu. Imam neki nivo....
 
sumarac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 01 Nov 2005
Poruke: 41
Mesto: Kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi,treba sagledati situaciju u kojoj se nadjes.Ne treba uvek prihvatati devojku na tanjiru,moze svasta da se krije iza toga
 
shanjer
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 1111
Mesto: NOVI SAD

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi kava je devojka u pitanju ... mislim higijenski.......... zene su zene i svsata im se mota po glavi Wink

_________________
...S...H...A...N...j...E...R

Žena je kao imenica a ljubavnica zamenica
 
Srdjan82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 132

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesko da bi na tako nesto prista
 
draguljce22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 90
Mesto: braunau

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam jedno odbio devojku koja je htela sex samnom ali samo zato jer nije mi se svidjala
 
visiometas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 78

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da da, ako mislim da nije dovoljn dobra
 
draguljce22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 90
Mesto: braunau

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 8:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam imao jednom tako da mi se nudila ali nisam hteo jer radio sam ceo dan a nisam se tusirao i to je sve bilo slucajno jeste da mi bilo krivo ali stacete
 
denis87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 29

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada nisam niti ikada budem odbio takvo što
 
Desetar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 07 Sep 2005
Poruke: 172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa to na taj nacin nema neku vrednost jer je glupo imati nekog koga svako moze da ima izazov je odvesti u mrak sasvim obicnu devojku!!!
 
Drndoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 17 Nov 2004
Poruke: 104

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 27, 2006 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Devojke su me startovale jedno 10-ak puta i nikada nisam odbio, nije da nebiram vec stvarno nisu bile lose, a i znate onu "Vuk meso ne bira, a Q... vreme prolazi!"
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 28, 2006 3:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi.... Od nje Smile Ima jedna izreka koja kaze: "Moj je Q.... za svaku ali nije svaka za moj Q..." Very Happy Nije sovinisticki nego jednostavno necu sa svakom!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Devojka na tanjiru Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon