www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li bi ste se prijavili za show veliki brat?
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 28, 2007 5:43 pm    Naslov poruke: Da li bi ste se prijavili za show veliki brat? Na vrh strane Na dno strane

Da libiste se prijavili za show veliki brat??ako je vas odgovor da ,navedite razloge zasto bi a ako je vas odgovor ne takodje navedite razloge zasto ne bi..

ne znam....jedino ako bi sa sobom povela svog decka Very Happy i mobilni.bez njih ne zivim!!!


[Edit by ~SonicLady~: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]


 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 28, 2007 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verujem... Ne svidja mi se taj show

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
David 1986
-Pežo boy-
<b>-Pežo boy-</b>





Datum registracije: 20 Mar 2007
Poruke: 8430

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 28, 2007 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bi al bi me otjerali Very Happy
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 28, 2007 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne taj show je bjakica Twisted Evil
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 29, 2007 4:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odgovori bez obrazlozenja izbora su obrisani, molim clanove da procitaju prvi post!!!

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Eternity
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 710
Mesto: NY-NJ

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 29, 2007 4:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bi nikad pa makar mi se cela rodbina tamo preselila .. Mr. Green zasto? zato sto smatram da je show cista glupost.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 29, 2007 5:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne iz dva razloga:
1. Ponekad pričam u snu.
2. Nije mi dosta što se zbog mojih gluposti i nepromišljenosti obrukam pred drugarima, nego treba još i da se brukam pred celom Srbijom... Shocked

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 29, 2007 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda bih...sto da ne....upoznas nove ljude,mozda se i lepo provedes i postanes poznat Wink
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 29, 2007 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, jer smatram da, koliko god se trudila, ne bih mogla da budem opuštena znajući da me gleda toliko ljudi!

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 03, 2007 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, ne volim da se exponiram.

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 03, 2007 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, jer mi je to bezveze...a i ne bi mogla živit u tako maloj kući bez svih sredstva na koje san navikla Mr. Green

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 03, 2007 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, ipak isuviše volim svoju intimu, i ne delim je sa puno ljudi, a kamoli sa celom državom (i šire).

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Da li bi ste se prijavili za show veliki brat? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 1 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon