www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ono sto ne znam bolje je da nikad i ne saznam...
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 25, 2008 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Otkrivanje lazi je uvek bolno, ne valja kad josh gore je materijalno, a najgore?

Informacije znaju da zanose nekad i isto budu lazne kao i lichna mashta. Jel vredno borbe opstati zbog uskrac'enog je bolje pitanje? A svrstavati kao odgovor sve u crno ili belo mozda pomaze, medjutim na kraju uvek je jadan lazov, lopov ili shto misli da je nevin i smatra da takav u svemu ispada.

Mozda je i to dobro i tako treba da bude Rolling Eyes



_________________

Next to you - my hand doesn’t shake
paths we take and moon story toasts

Next to you - eyes are not red mirrored
in tears we spilled while roaming earth

Thourn Whaul (2007)
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 27, 2008 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Da li ste ikada pomislili da je ovaj nas svijet pun raznih informacija koje nam samo ( manje-vise bespotrebno ) pune glavu?

Mislite li da postoje neke stvari koje covjek ne bi trebao da zna/sazna ili ste misljenja da sve sto nas interesuje treba da se usadi u nase glave??

Jeste li jedna od osoba kojima se desilo nesto sto nisu ni zamisljali da ce se desiti, koje su nesto otkrile i sada su pune sumnji?
Da li ste sebi ikad postavili pitanje sta bi bilo da to niste saznali i da li bi bilo bolje da se sve to nije ni desilo???


ovo sve nekako meni vuce na one "teorije zavere". hm,neke stvari ne zelim da znam, mnoge nikada necu ni saznati. mnoge istine bi se ispostavile lazima, mnoge lazi bi dobile neki novi ugao i..
mislim da ipak ne zelim da se opterecujem svim tim u jednom momentu.
ostacu uvek "open minded" i saslusati sve do kraja,izvagati i.. skladistiti negde.. mozda jednom zatreba pri resavanju neke zagonetke Wink
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 27, 2008 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Da li ste ikada pomislili da je ovaj nas svijet pun raznih informacija koje nam samo ( manje-vise bespotrebno ) pune glavu?

Mislite li da postoje neke stvari koje covjek ne bi trebao da zna/sazna ili ste misljenja da sve sto nas interesuje treba da se usadi u nase glave??

Jeste li jedna od osoba kojima se desilo nesto sto nisu ni zamisljali da ce se desiti, koje su nesto otkrile i sada su pune sumnji?
Da li ste sebi ikad postavili pitanje sta bi bilo da to niste saznali i da li bi bilo bolje da se sve to nije ni desilo???


Nikada! Svaka informacija je dobra na svoj nacin ma shta mi mislili o tome...Mada ako gledate na to iz ugla da svaka istina smanjuje prostor za mashtu onda da, loshe su.

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
taelojd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 12 Feb 2009
Poruke: 28
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 12, 2009 5:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mnoge nepotrebne stvari kojima se bavimo i koje radoznalo istrazujemo mogu da nam pomute um.
ne postavljaj pitanje gde je bog stavio tacku i ne plivaj u dogmatskim dubinama-lako se tone.

_________________
KO ZNA ZA STA JE TO DOBRO!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Ono sto ne znam bolje je da nikad i ne saznam... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon