www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

psiho napadi kroz snove?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
ovojeslobodno
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 30, 2007 10:49 pm    Naslov poruke: psiho napadi kroz snove? Na vrh strane Na dno strane

ok, videli ste naslov teme.

treba mi mala pomoc da otkrijem da li sam konacno odlepila ili moze biti istine u tome da me neko maltretira kroz snove.

mali uvod u pricu:
bila sam u vezi sa jednom osobom, zvacemo je osoba M. , za koju znam da izucava okultistiku, pripadnik je magijskog bratstva i bavi se time vec godinama. Islo nam je odlicno, nismo se nikada posvadjali, i on je bio ubedjen da to prerasta u cvrstu vezu, ali sam ja to prekinula bez ikakve najave kada sam shvatila da je nacin zivljenja, dakle i zabave, opstenja s ljudima itd. podredio pravilima svog bratstva i da je u stvari religiozno-konzervativna licnost koja dalje od svojih pravila ne vidi i ne gleda. onda sam posumnjala da me napada (ne fizicki i bukvalno, vec astralno, crpi mi energiju i sl. ), sto mi je do sada zvucalo smesno, ali

naime, da predjem na konkretan primer: ostavila sam ukljucen kompijuter preko noci zbog downloadovanja i legla da spavam. zatim me je cudan zvuk iz racunara ''probudio'' (nisu bile litanije sotoni, niti nerazumljivi jezici, vec kao da je neki motor, jako glasan, radio u kompijuteru, snazne vibracije i zvuk). Zvuk je tutnjao u mojoj glavi, slican skripanju, a vibracije sam osecala iz racunara i sve vreme sam pokusavala da dodjem do vazduha, usta su mi bila otvorena i suva, jezik otekao i izbacen napolje, kao kada epilepticaru izvuku jezik da se ne bi ugusio. nisam mogla da disem, i onda sam svesno prenela na sebe vibracije iz racunara koje su usle u moje telo kroz grudi, solarni pleksus, gde su postajale krvavo-crvene. onda sam se uplasila i prestala da privlacim vibracije za koje sam mislila da bi mi mogle pomoci da malo prodrmaju telo i pomognu mi da disem, ali nisam uspela odmah da ih se oslobodim vec su nastavile da struje kroz mene u naletima, i tek posle izveznog vremena sam ih se oslobodila. u medjuvremenu sam pocela da disem kroz kozu i prestala da se bojim gusenja, pa sam se koncentrisala na to da ponovo pokusam da usisam vibracije jer sam imala neku svest o tome da je to nesto novo i neobicno, ali kako sam shvatala da je to nemoguce, pocela sam zaista da se budim iz sna i otkrila da se zaista grcim u potrazi za vazduhom. bilo mi je potrebno dosta vremena i mnogo vode da se resim suvog grla i ponovo prodisem. napominjem da sam u krevet legla potpuno normalna i bez ikakvih problema i ovo se desilo cim sam pala u san.

mislim da bi trebalo dodati da sam M-a sanjala samo jednom i to dok jos nismo bili u vezi, ali sam tada bezala od njega glavom bez obzira jer nisam znala sta je u stanju da mi ucini, i taj san je dosta zanimljiv ali me trenutno brine da li me neko napada (ne tvrdim da je M) i kako bi trebalo da se branim jer ne zelim ponovo da se budim modra ili nesto tome slicno.
hvala


 
dollar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Okt 2005
Poruke: 12

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 30, 2007 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne brini, ne moze niko da te napada ako si sama skepticna po tom pitanju. Meni su se desavale slicne stvari u snu (npr sanjao sam da me neko strelja i probudio sam se uz mnogo jak bol na mestima gde me u snu pogodio metak). Meni je bilo cudno jer se po prirodi ne nerviram, nista mi ne predstavlja problem zbog kojeg bi se negativno uzbudio ili bilo sta slicno, a plus toga ne verujem u te magije i slicne abrakadabra stvarice.
To sto ti se desilo je samo posledica loseg sna, nista vise. Zvuk koji si cula je bio od zujanja racunara koji se u tvojoj podsvesti, u snu, preobratio u nesto neprirodno (kao i obicno u losim snovima), pa je pocelo lancano da te obuzima stanje u koje si upala.
No, nase telo vrlo cesto reaguje na san veoma 'fizicki', tako da se iz sna prenelo i u javu kada si se probudila. To uopste nisu retki slucajevi, cak naprotiv.
Nisi odlepila i niko te ne napada, nemoj se brines Smile

Btw, kad opet osetis neki neprirodni dozivljaj - shvati da si u snu Smile Uradi u snu sve sto mozes da bi izasla iz takvog stanja - a i mozes da ucinis sve u snu. Mada, kad skapiras da je san obicno ces se probuditi, ali i ako se ne probudis, zamisli si da si neki opasni carobnjak i da ti niko ne moze nista.. Deluje malo bajkovito, ali uspeva, veruj mi.

Najmanje treba da se plasis toga da se neko igra sa tvojom energijom (kao sto si napisala). Samo se tvoja podsvest igra sa tobom. Mozda si umisljala neku osvetu od decka koji pripada tom 'magijskom kultu', pa podsvest samo pokusava da izbaci to iz tebe.
 
ovojeslobodno
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 01, 2007 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala na savetu, ali kada sam rekla do sada sam bila skepticna po tom pitanju, htela sam reci dok nisam upoznala bivseg decka, onda sam se kroz razgovor s njim zainteresovala za neke stvari i krenula da cituckam, kasnije sam isprobavala neke stvari s energijama sama ili zajedno s njim koje su fino radile, tako da znam da zaista moze da se igra s tudjim centrima. znam da je neverovanje najbolja odbrana, ali sada mi se obija o glavu to sto nisam slusala neke njegove ljude koji su tvrdili da nisu smeli danima da zaspe posle svadje s njim i da ih je gonio dok ne naplati povredjen ponos ili rascisti to sebi u glavi. samo me interesuje mogu li ja nekako da zakljucam svoju auru i zastitim sebe dok sam u polu svesnom-nesvesnom stanju jer zaista nemam zivaca da sad ulazim u sve metode zastite, recitujem svasta, skacem po sobi i crtam terajuce pentagrame jer cu poludeti od tih prica, ili jos gore, ganjacu se s budalom, pa posle i sa nekim drugim itd itd a zaista imam mnogo neresenih stvari da bih se sada neozbiljno ili nuzno ozbiljno bavila magikom. hvala jos jednom
 
dollar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Okt 2005
Poruke: 12

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 01, 2007 2:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cituckao sam ja i isprobavao te stvari godinama. Upoznat sam sa energijama koje poseduje covek, ali isto tako i gde su granice te energije u odnosu na drugog coveka.
Fino si rekla, neverovanje je najbolja odbrana. Oni se sluze manipulacijom, odnosno ubede te da mogu da ti naude. Zato i ne mogu nauditi nekom ko ne veruje u to Smile
Ali.. posto si ti u tom stanju da verujes da mogu da ti naude, imam neku literaturu o tome kako da se izboris sa tim, tako da cu potraziti pa cu ti najkasnije sutra iskucati.
To recitovanje sluzi za ubedjivanje podsvesti da ti ne mogu nista, pentagrami isto. U principu, oni nemaju nikakvo magijsko svojstvo niti su sakupljaci energije, samo tebe ubedjuju da si nedodirljiva pa se onda tako osecas Smile
Sve je to autosugestija, nista vise Smile
 
MaD_MaX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 04 Maj 2007
Poruke: 19
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 02, 2007 2:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo citam i malo je smesno posto verujem u te stvari a za neke sam i siguran al ajde ovako ako ti se vec bivsi M bavio time valjda je znao i da ti objasni nesto o snovima
aj za pocetak imas ljudi koji imaju jace i cvrsce snove i ljudi koji imaju slabe snove i tesko ih odrzavaju u mozgu. Pa zatim imas snove predosecaja i buducnosti, pa snove necega sto jako zelis i na kraju snove trenutnog raspolozenja.
A koliko vidim iz primera koji si navela meni se sve cini da su tvoji snovi bili razlog ovog poslednjeg sto sam naveo,tako da nemas razloga za brigu kao sto je rekao dollar
cak i po navedenom ti spadas u grupu koja ima jace snove jer ti mozak reaguje kao sto bi reagovao u stvarnom dogadjaju da ti se to desilo i salje tebi te simptome da se osecas kao da ti se stvarno desilo a ne da si sanjala ali nebrini nije to nista cak je i dobro za organizam.

i da vec kad sam pricao o snovima da kazem da snovi buducnosti se sanjaju pred samu zoru tako ako se probudis od nekog sna i vidis da je napolju tek pocela zora zapamti onda san i idi kod nekog ko zna da ti ih razgonetne ili nadji na internetu neku bolju stranicu sa sanovnikom pa pokusaj da protumacis san mozda ti cak i zivot preokrene

a sto se tice zastite od osobe M
najbolje ti je da izbegnes nerviranje i sekiraciju i da se opustis i lepo skoncentrises na sebe i svoj organizam i nemoze ti niko nista,e ako ste vezbali telepatiju onda neznam sta da ti kazem sem da ti njegovo ime i glas bude jedan veliki mir u telu to je najbolje za odbranu psihe

_________________
Sta mislite da li je Isus stvarno postojao i da li je stvarno vaskrsao:))
i ako bog postoji sto se nije pokazao:))
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 02, 2007 2:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Taman sam hteo nesto da kazem u vezi autosugestije i samopouzdanja. Mr. Green

Ili napravi neku jednostavnu amajliju. Wink

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
dollar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Okt 2005
Poruke: 12

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 02, 2007 5:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pregledao sam nesto iz literature, mada previse obimno da bih kucao dosta razlicitih tekstova.
Da li se secas bar necega sto si naucila iz tih 'seansi' sa njim? Npr, da li koristi Univerzalni Um da bi 'upravljao sa tobom' ili nesto slicno?
U principu, moram da ponovim, to ti sama radis sebi, ne on. Ako si ubedjena da on to moze da ti uradi i da to radi, tvoja podsvest ce te maltretirati, sto ti u principu nije prijatno, a po najmanje potrebno.

Ako budes imala vremena uzmi knjigu od Dzozefa Marfija 'Moc podsvesti', pa ce ti biti malo jasnije sta se tu desava. Prica sasvim razumljivim jezikom tako da ono.. jea Smile

@MaD_MaX
Hocemo ovde ili na drugoj temi pricati o stvarima u koje si siguran i o onim u koje verujes? Very Happy
 
MaD_MaX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 04 Maj 2007
Poruke: 19
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 02, 2007 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

glupo je da na ovoj temi pisemo o drugim stvarima koje nisu povezane sa ovom:)))

_________________
Sta mislite da li je Isus stvarno postojao i da li je stvarno vaskrsao:))
i ako bog postoji sto se nije pokazao:))
 
marisaone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 23 Feb 2006
Poruke: 110
Mesto: Malmö

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 18, 2007 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne napada te i maltretira osoba M vec strah koji osecas od toga da ce ti nauditi. U svakom slucaju, dollar ti je preporucio dobru literaturu.
 
gorusica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jan 2007
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 26, 2007 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ili napravi neku jednostavnu amajliju.

само ако јој то не помогне Confused Wink
 
mnicic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 06 Nov 2005
Poruke: 2
Mesto: Vrnjacka Banja/Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 22, 2007 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo mozda ti ovaj sanovnik na mom sajtu moze pomoci -
[link uklonjen by Coco Bill]
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 5:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zabranjeno je Pravilnik-om reklamiranje drugih sajtova.

Pored toga, postoji naš sanovnik, a ne valja pregledati dva sanovnika.
http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=12081

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> psiho napadi kroz snove? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon