www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

psiho napadi kroz snove?
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
Momir13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 15 Okt 2008
Poruke: 5
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 15, 2008 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ljudi... ko vam je rekao da ne moze da se crpi energija... imate svakakvih ljudi... naravno da moze da se crpi energija iz bica i moze opasno da postane... ne bavim se time ali se informisem dosta i moze se reci da mi je to hobi... vi mozete da mislite da sam lud ali video sam prilicno dosta stvari i ja sam "senzitivac"... mogu da osetim dosta stvari ali necemo o tome sada... imam svog duhovnog savetnika jer sam toliko stvari osetio i cuo da mi je to promenilo zivot... ne na bolje... i otisao sam kod jednog duhovnog savetnika i on mi je dosta toga objasnio.... sad se ne plasim jer razumem i shvatam... a mi ljudi se plasimo svega sto ne razumemo... pozzzzz...

 
kat.j.arza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Okt 2008
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 05, 2008 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neznanje je izvor praznoverja...
Naravno da je moguce crpiti energiju iz bica,ali i iz sunca,meseca..prirode..-u dobre svrhe_Ja sam imala do sada 3-4 napada kroz snove raznih elementala ili pak...
Jako stravichan osecaj kada si u vrtlogu energije,izmedju 2 strane,uzhas...
 
kat.j.arza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Okt 2008
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 14, 2008 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ufff..iznova..Danas sam imala novi psy napad-od strane ``Sivih``_Ogavni stvor me poceo vuc iz kreveta za noge i bacat svuda po sobi..Znala sam tada da sam lucidna i to izgovarala pokusavajuci nekaj da promenim,zatvarala oci i zamisljala drugaciji ishod..no njega nije bilo_Stvar se jako pogorsala,osecala sam kako gubim energiju i bolove celog tela,vristala sam dok me bacao uokolo...sve dok se moji cuvari nisu pojavili u likovima mojih roditelja_i tada me zastitili stavljajuci ``zavesu`` oko mog kreveta...Nakon par trenutaka Gad je bio proteran iz moje sobe..Al u glavi mi je ostao onaj njegov lik dok je odlazio..Strah jest bio jak,naravno..verovatno zato u iznenadnom trenutku nisam razmisljala o tome kak se mogu zastitit,nego sam se samo ovog puta prepustila,nazalost_Imate li kakvih predloga kak se mogu zastitit za ubuduce (ako se ponovi) ??! Znam neke tehnike,ali svaka nova je dobrodosla !
Uzasna situacija,ne zelim je nikom..
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 19, 2009 8:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino što mogu da ti kažem je to da ne bi smela da se plašiš,znam da je to teško ali to je prvo i glavno jel kad on oseti tvoj strah njemu je još bolje a tebi gore....i moraš sama da mu se suprotstaviš bez ičije pomoći,samo tvoj um ti tu može pomoći.E sad zavisi koliko možeš da ga kontrolišeš i suprosraviš se toj osobi.Takođe autosugestija je isto jako dobra.Svako veče pre spavanja ponavljaj da ti ta osoba ne može nauditi,ali moraš biti sigurna u sebe a ne da to ponavljanje bude kao da pričaš površno i ne veruješ u to što pričaš.

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 19, 2009 8:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tek sad' sam skontao kol'ko je meni dosadno u zivotu Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 19, 2009 8:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
tek sad' sam skontao kol'ko je meni dosadno u zivotu Laughing Laughing


Nije problem ako hoćeš promenićemo to Laughing Laughing Laughing

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 19, 2009 8:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Morao bih prvo zenu da pitam.. Shocked
Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 19, 2009 8:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitaj pa javi Laughing

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> psiho napadi kroz snove? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon