www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

B i l i j a r i S n o o k e r
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 11:04 pm    Naslov poruke: B i l i j a r i S n o o k e r Na vrh strane Na dno strane

Ko voli bilajar ovde bi trebao da pise poruke

 
moKem
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 201

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja volim s vremena na vrijeme poigrati sa haverima,to je to!?!?!

_________________
Izvinite Sanjice i Gile sto sa..............
 
sheba_diesel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 183
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko je vrste bilijara postoje?Jel zna neko? Embarassed
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih znao da ti kazem jel ima dosta vrsta bilijarskih partija

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
murijebali
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 8

burkinafaso.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene zanima da li neko prati snooker, jel mi je nekako zanimljiviji od obicnog bilijara?
 
hagbard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 134

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoje dvije vrste stolova za biljard (POOL,CARAMBOLE)
Snooker se igra na specialnom pool stolu koji je veci od obicnog pool stola. Carambole se igra na stolu bez rupa i ima nekoliko vrsta igri ali obicno se igra sa tri kugle. Najobicnije je igra na pool stolu i ima ih dosta razlicitih,npr:golf biljard, poker biljard,baseball biljard, cribage,cowboy,buttel biljard,biljard sa keglama ima vise vrsti (Danski,Ruski,Svedski,Americki) biljard sa 9 kugli,sa 15 kugli,one pocket biljard i.t.d.
Naj obicnija igra je ta sa 15 kugli,gdje treba ubaciti 8:cu najzadnju od svojih kugli.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

murijebali je napisao/la sledeće:
Mene zanima da li neko prati snooker, jel mi je nekako zanimljiviji od obicnog bilijara?


Ja pratim Snooker redovno na Eurosport. Meni je to mnogo zanimljivi sport nego obican Bilijar. Mogu satima da gledam bez da mi dosadi (ma da me mnogi i ne razumu, jer im je to dosadno) a najvise obozavam od malena (jer vec vise od 13 godine gledam Snooker) Stephen Hendry a od nove generacije Matthew Stevens.

U slobodno vreme volim sa drustvo da idem na bilijar, a i kad sam dole na odmoru, skoro svako vece igramo po neku kuglu. Zanimljiva je igra i bas obozavam da se opustim uz drustvo i tu igru.
 
stevan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Dec 2002
Poruke: 6

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 20, 2005 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja volim da igram bilijar ostalo mi to jos iz skolskih dana kad sam bezao sa casova da bi sa drugarima igrao bilijar
kod nas je to bilo jos dosta interesantno posto su se stavljali zetoni na ivicu stola i igralo se protiv onog ko pobedi
pa ako si dobar ima da igras pola dana
 
jazla
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 251

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 21, 2005 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja obozavam da igram bilijar. Naravno najvise u nekom kaficu sa drustvom, ali i na racunaru. Zato bi molio sve one koji imaju ili koji znaju gde moze da se skine neki dobar bilijar obavezno za online igranje, neka mi javi. Hvala
 
gewilon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 11 Feb 2005
Poruke: 163

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 22, 2005 2:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim bilijar i cesto idem....u poslednje vrijeme zbog kolokvijuma cesce sam na racunaru pa je i tu nezaobilazan....koristim 3d live pool v2.53 i odlican je (mada jos uvijek trazim crack)

_________________
" u mojim venama

davni sever samuje

i ja ponekad ne znam sta mu je,

sto luduje,

od srece tugu tka

moja prosta dusa slovenska "
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 22, 2005 3:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moKem je napisao/la sledeće:
Pa ja volim s vremena na vrijeme poigrati sa haverima,to je to!?!?!


Odakle si ti kad koristis izraz "haverima"? Na hebrejskom "haver" je drug,zato te pitam...

Izvinjavam se za offtopic!!!

Ja volim bilijar,ali ga lose igram Very Happy Pitajte mog kuma Nesu,on se uverio Laughing

_________________
 
zvoncica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 3839

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 22, 2005 3:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim bilijar,shtapikam i ja po malo........ Mr. Green

_________________
zvoncic@

Najvrednije i najlepse stvari na svetu ne mogu se videti ili dodirnuti.One se mogu samo osetiti srcem!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> B i l i j a r i S n o o k e r Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon