www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Milan Stankovic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 23, 2008 2:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno, pa kakve veze ima i da je gay, zar to menja njegov kvalitet kao pevača? To je njegov izbor šta će da bude. Svašta... ispada da gay ljudi ne znaju da pevaju Rolling Eyes
Elem, Milan super peva, ima energiju na sceni i predispozicije da bude uspešan jednog dana, ali... meni se njegove pesme baš i ne sviđaju. Ova "Nepopravljivo" je ok ali ona prva mi je grozna. No dobro, ima vremena za njega, kvalitetan je pevač a i još je suviše mlad...



_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
Anja_kg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 57
Mesto: K*r*a*g*u*j*e*v*a*c

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 23, 2008 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaoooo,MIKICAAAA .....
Jeste da ponekad izgleda kao da je stvarno gay,ali ga ipak obožavam!! Very Happy

_________________
VOLI JER HRABRI VOLE,
A KUKAVICE ČEKAJU DA BUDU VOLJENE!!!
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 23, 2008 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

On prelepo peva, ima hit pesmice, dobro se oblaci, ali je mnoooogo ruzan.....Ali mi je nekako simpatican Very Happy Podrzavam ga!

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
Unusally
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 19 Feb 2008
Poruke: 829
Mesto: GM

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 23, 2008 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gey/nije gey ne znam niti me interesuje oni koji tvrde da jeste ne znam kako su dosli do tog saznjanja ali cinjenica je da su mu ove dve pesme hitovi pogotovu ova poslednja, a sto se tice stajlinga i oblacenja to je stvar ukusu po mom misljenju on je time privukao paznju pogotovu zenskog dela populacije (mozda su u tome neki iz ljubomore videli da je gey) plus ima dobar glas nema sta oko toga se svi moraju sloziti!!!

_________________
Radim se, a ti?

A to sto mi fali "u" - sta mi vredi rodjen sam sa greskom!!!
 
lela_scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 191
Mesto: Kragujevac

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 24, 2008 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra mu je i ova najnovija pesma

_________________
M A N U E L A
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 24, 2008 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudi nije on gay ali njegov dečko jeste Mr. Green

dobro peva koliko sam uspeo čuti...

_________________
~Duo de la muerte~
 
granger_
Banovan!

Wanted!
<b>Wanted!</b>



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jan 2007
Poruke: 8473

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 04, 2008 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

opet kazem..Milan ima super glas...super pjesme...i odmah je postao popularan...
mnoogooo mi se svidja njegova nova pjesma..
Milane samo naprijed Wink

_________________

...zauvijek tvoja...

**kissy&granger forever**
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eto posle toliko komentara da je on neki peki,svi smo pogresili jer je u vezi sa Radmilom Manojlovic(i ako niko se nije nadao) a dobro pricacemo sto se tice kao pevaca:

Pesma"Hajde vodi me sa sobom" jos jedan uspeh Razz

I verujem da njegov album kad bude izdat bice bas uspesan(bar se nadam)
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 24, 2009 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Još uvek Exclamation
Nepopravljivo
Hajde vodi me sa sobom
Solo

...

Stvarno su mi dobre ove pjesme i nadam se da će me njegov album ugodno iznenaditi ( koji izlazi sl. nedjelje? Confused ).
Prije par minuta prvi put sam pogledala jedan njegov nastup na YouTube-u, izgleda i pjeva kao neka curica Laughing Laughing Laughing , al' simpatičan mi je, vjerojatno zato što je plav. Embarassed Mr. Green
Zezam se...
Lijepo 'cvrtkuta' i uopće me ne zanima kako izgleda, kako se oblači i kako pleše, niti me se tiče njegova spolna orijentacija o čemu se, vidim, najviše diskutira.
I da, jedva čekam da čujem pjesmu Face - Facebook u cijelosti. Mr. Green Mr. Green Embarassed
 
zrinka_18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 09 Sep 2006
Poruke: 19

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 28, 2009 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

on je kralj, ima glas pobjednika i karizmu koja osvaja... bit ce velik, garantiram... svaka mu cast. i samo da kazem, ima svako pravo ponasati se kako hoce, bilo preseravanje ili show jer kad zapjeva mu se sve oprasta!! svaka cast

_________________
- Neki put da bi dobio moras izgubiti -
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 02, 2009 10:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma "Solo" jos jedan hit Razz
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 02, 2009 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma bezveze. Ništa posebno, dijete. Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Milan Stankovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon