www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Milan Stankovic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 13, 2009 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan medju omiljenih Albuma:ma svaka mu cast,decko ima stila i glasa...a nove pesme mu bas Hit postale...

 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 28, 2010 8:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lol( ne mislim na moderatorku LOL), pustio brkove( u daljem tekstu mustaci).
Znaci : zhenidba.
Nishlije lepo kazhu: A mustaci-a zhenidba!
Znaci mustaci su njegov kec iz rukava, time 'oce da nas iznenadi, da nas osvoji.
Vacari publiku na ovaj detalj karakteristican za mushkarca, koji je prestavljao nekad aristokratiju.
A brkovi mu stoje kao Moshe Dajanu povez preko oka.

Hehehe...Poucen iskustvom Dragana Kojica Kebe i Bogoljuba Karica, racuna da ce to proci kod Srba. Ova dvojica su slavu i popularnost stekli i odrzhavali dok su imali mustace.
Kako obrijashe mustace, ode slava, ode popularnost, ode sve. Tresnushe biiiiip o ledinu, shto bi rekao nash narod. Gde su sad, nigde ih nema?
Samsonu je snaga bila u dugoj kosi, a njima u mustacima.
Pevanje?
Prosek, nishta posebno.
Shto bi rekao Lepi Mica u jednom filmu Slobodana Shijana : " Ne'sh se ti najedes 'leba od pevanja".

Ako mustaci i Bregovic ne pomognu, onda neka vadi radnu knjizhicu i pravac prva fabrika.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 28, 2010 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prije svega, neka mi oproste oni koji tog dječka smatraju velikom zvijezdom, nadam se da moje mišljenje neće izazvati mnogo gunjđanja i pobune. Ne znam apsolutno ništa o njemu, do ovoga što sam pročitala ovdje, moj komentar kada sam negdje u novinama vidjela njegovu sliku, bio je te: "Šta je ovo?!" Čula sam njegov glas, pjesmu ne mogu da ponovim, jer je tek protrkala mojim osjetljivim uhom, ali nisam imala dojam da je tolika zvijezda i na tome i ostajem. Dječko poput mnogih drugih, zasijaće i vjerovatno se i ugasiti. A ako je toliko kvalitetan, kako postovi tvrde, ja mu želim od srca uspjeh. Jednostavno, nije mi muzički kvalitetan da bih ga slušala, o ukusima i tako ne vrijedi raspravljati, ovo je tek moje mišljenje, na koje imam pravo kao i svi. Very Happy

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
BytEfLUSh
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 28

Datum registracije: 20 Apr 2009
Poruke: 27

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 06, 2010 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slušam ga naravno.. ima super pesme Smile

_________________
Zauvek uz domaci.de
 
Expressso
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 21 Jan 2009
Poruke: 20

afghanistan.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 18, 2010 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fejs mu je najbolja pjesma
 
maja zivanovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 21 Mar 2010
Poruke: 9
Mesto: Negde tu iznad duge....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 21, 2010 9:56 pm    Naslov poruke: Milan Stankovic Na vrh strane Na dno strane

Kako vam se svidja pesma OVO JE BALKAN?

_________________
Beautiful lady
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 21, 2010 10:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Teme su spojene ... Wink
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 04, 2010 10:49 am    Naslov poruke: Re: Milan Stankovic Na vrh strane Na dno strane

maja zivanovic je napisao/la sledeće:
Kako vam se svidja pesma OVO JE BALKAN?


Nikako, Majo, nikako...
Srpska muzika nisu samo trubaci, a o izboru pevaca za Evroviziju , da i ne govorim. Ali, sta je-tu...

Pozadinac, puno srece u Oslu!
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 04, 2010 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@ Velociraptor:
Kolega, Milan je "kamikaza-pevač".
To su oni pevači koje namerno šaljemo na Evroviziju sa očajnom pesmom i sa jasnom namerom da ne pobedimo jer bismo naredne godine morali da održimo EvroZviziju kod nas, a to košta ko Svetog Petra kajgana. Posle Marije Šerifović (4 države su morale da odreše kesu) postalo je jasno da ne smemo da rizikujemo još jednu pobedu. Zato su žrtvovani Marko Kon i Milan Stanković.

E, sad - zašto "kamikaze"? Naravno da neće izvršiti samobistvo u sred studija, ali mogu da se pozdrave sa daljom karijerom kad se vrate i zateknu publiku sa vilama, motikama, bakljama i kolcima. Pogotovo ako se budu loše plasirali.
Koliko sam preslušao dosad odabrane pesme, jako puno država će poslati kamikaza-pevače.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2011 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Dječko poput mnogih drugih, zasijaće i vjerovatno se i ugasiti


Čini se da sam ipak imala pravo: zasijao je i ugasio se poput mnogih. Nisu to pjevači koji traju, prosto je tako. Industrija čini svoje, izbaci ih kao iz katapulta i eksplodiraju i prije nego stignu do zvijezda. Ne stignu se vratiti ni na Zemlju.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2011 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njega je ipak Grand "stvorio"..jer je ulozio u njega..sad ga nema i niko ga ne slusa,jer nije na TV..Dokaz kolko su mediji jaki u pravljenju i rusenju "zvezda"..
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 20, 2011 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Confused Najveći promašaj u istoriji muzike. Rolling Eyes
Užas , ne pamtim kad sam vidio nekog sa toliko užasnim stilom ...i odvratnim ponašanjem..
On ne zna da se ponaša...Shocked
Neko da bi bio " zvijezda" bilo gdje pa eto i kod nas -vas, on pored glasa i dobrih tekstova mora da ima stil...
Mora da bude jedinstven. On nije jedinstven, nego drugačiji od drugih.
A to može da znači bilo što, osim da, sa tom svojom različitošću može da uradi nešto na estradi...
Ipak kod nas ne prolaze Gejčići...a posebno ne prolaze oni koji žele na taj fazon da "uhvate" publiku.
Ona pjesma što mu je Brega napravio...nije za , seoske igranke , a kamoli za Evroviziju..
slažem se sa Cocoom, koji reče da je ovaj Stanković "otišao na evroviziju"
samo iz jednog razloga da Srbija bude sigurna od još jednog organizovanja Evrovizije...
I Velikih materijalnih gubitaka... Laughing Laughing Laughing

Coco to si lijepo rekao - svaka ti dala... Laughing Shocked

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Milan Stankovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon