www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

System Of A Down
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
ILLNINO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 22
Mesto: BOR

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 24, 2008 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

steta sto su se raspali!! sada pevac ima svoju grupu i ima extra pesme !!! jedn od njih je serj tankian - empty walls Cool


_________________
This body holding me reminds me of my own mortality.
Embrace this moment. Remember.We are Eternal.
All this pain is an illusion.
 
**princess**
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jan 2008
Poruke: 106
Mesto: ... nedodjija...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 31, 2008 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam imala priliku da ih bash prelsusham... svidja mi se Lonely Day... fantastichna pesma... Mr. Green

_________________
 
Unprovided
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 03 Feb 2008
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bojan_kralj je napisao/la sledeće:
Kao i svi metalci ili sta su vec, odvratni su....ovo sam vec negde spomenuo ali recicu opet....Mrzim ih zato sto sada svi sto tresu glavom ko konji u prazne jasle misle da mogu da budu neke zvezde. Ocajni su svi metalci, jednostavno mi se povraca kada cujem metalicu ili System Of A Down ili njima slicne. Neka se ne naljute njihovi fanovi ali to je moje misljenje....na skali od 1 do 10 od mene bi dobili -1.



Very Happy Very Happy prvo da se razumemo- oni JESU zvezde, znaci ne misle da mogu da budu. sad, ja licno smatram da ima mnogo boljih bendova ali system volim odaavno..pa sam pristrasna. ali da su zvezde, jesu. drugo, sta tebi smeta sto oni tresu glavom? mogu da zamislim cime ti sve treses dok se bacas uz nase nam drage narodne izvodjace.
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lepo me nasmeja Very Happy....Kao prvo ne volim ih zbog toga sto danas svaka budala sto ima problema sa frizurom moze da bude neka zvezda Mr. Green ...kao drugo ja nemam pojma sta vidite u njihovoj muzici...deru se ko budale i nista ne mozes da ih razumes sta govore Rolling Eyes ...kao trece ja ne slusam ove nase drage narodnjake teko da se ne tresem uz njih Mr. Green ...I kao cetvrto ovo je samo moje misljenje sta ja mislim o System Of A Down a vi i dalje zivite u zabludi da su oni "zvezde" Cool

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
Unprovided
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 03 Feb 2008
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da li je sladjana milosevic zvezda? nije naravno, mozda je cak i ne znas. cisto da odgonetnem- ona zaista ima problema sa frizurom Smile serj, pevac ove grupe ima sasvim normalnu frizuru, deluje bas kao lepo vaspitan decko iz kraja. tako da ti ta teorija pada u vodu Wink dalje, ne "deru se" u svakoj pesmi. nekad su glasniji, nekad ne. mozda samo nesto zele da naglase? prelistaj malo lyrics pa ces videti da su im tekstovi veoma duboki. a jos pricamo o systemu ... druge grupe su neuporedive..btw, oni su stvarno zvezde!! to je cinjenica. ono sto zelim da kazem je da to ne znaci nuzno da su dobar bend. zvezda je i karleusa .. ?
 
mala.mrva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Mar 2008
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 27, 2008 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni sjajan su bend...imaju super tekstove, tjeraju te da malo razmisljas tako da vecina onih koji ih ne vole vjerovatno i ne kontaju o cemu se radi..,i super enegiju... i dokaz su da sve sto je agresvno ne mora da bude nabijeno negativnom energijom. Njihove me pjesme uvijek "dignu".Serj ima fantastican glas. Dopada mi se i Elect the dead.
 
goorica15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Nov 2007
Poruke: 191

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 08, 2008 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gotivim ih bas bas hmm trenutno najbolja pesma od njih mi je B.Y.O.B.

_________________
Echoes of cries of pain reverberate in my heart.
 
Dedda
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 18 Feb 2008
Poruke: 516

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 08, 2008 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

chop suey!!!cool grupa...

_________________
"Now it's my time
It's my time to dream
Dream of the skies
Make me believe that this place isn't plagued by the poison in me
Help me decide if my fire will burn out before you can breathe
Breathe into me"
 
BeKaSoaD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 11, 2008 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja omiljena grupa!!! Savrsen spoj vokala, muzike, textova! Sada slusam i Serja Tankiana sa njegovim albumom Elect the death, koji je extra, a i John i Daron zvuce super u Scars on Broadway. Very Happy
 
hetaira
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Jul 2008
Poruke: 676
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 12, 2008 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Unprovided je napisao/la sledeće:
da li je sladjana milosevic zvezda? nije naravno, mozda je cak i ne znas. cisto da odgonetnem- ona zaista ima problema sa frizurom Smile serj, pevac ove grupe ima sasvim normalnu frizuru, deluje bas kao lepo vaspitan decko iz kraja. tako da ti ta teorija pada u vodu Wink dalje, ne "deru se" u svakoj pesmi. nekad su glasniji, nekad ne. mozda samo nesto zele da naglase? prelistaj malo lyrics pa ces videti da su im tekstovi veoma duboki. a jos pricamo o systemu ... druge grupe su neuporedive..btw, oni su stvarno zvezde!! to je cinjenica. ono sto zelim da kazem je da to ne znaci nuzno da su dobar bend. zvezda je i karleusa .. ?


Dobro receno!

Smatram da su odlicna grupa svidja mi se veoma album toxicity i mesmerise,a slusaoci ostalih zanrova muzike bi trebalo da pokazu malo postovanja! mi narodnjake ne diramo!

_________________
..THE WORLD IS MINE...
 
Franchman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 06 Feb 2006
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 14, 2008 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo toxicity je dobar , ostalo ... nista
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> System Of A Down Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon